اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سایت باید چه سرعتی داشته باشد؟

Collapse
X
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts

 • سایت باید چه سرعتی داشته باشد؟

  گوگل دوست دارد به وب‌سایت‌های سریع سر بزند پس اگر می‌خواهید در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار بگیرید سعی کنید طوری وب‌سایتتان را طراحی کنید که بدون افت در کیفیت و ارزش آن تا حد ممکن سرعتش بالا برود.

  شما می‌توانید سرعت وب‌سایت یا صفحه خود را با استفاده از سایت Pingdom تست کنید.

  بازدیدکنندگان وب‌سایت تمایل دارند وقتشان زیاد تلف نشود حتی بعضی افراد چند صفحه پشت سر هم باز می‌کنند و تا ببینید کمی اختلال در لود صفحات وجود دارد سریع آن را می‌بندند بنابراین مراقب سرعت سایت خود حتماً باشید. علاوه بر همه این‌ها، زمان بارگذاری صفحه در حال تبدیل شدن به یک فاکتور مهم برای رتبه‌بندی و می‌باشد پس اصلاً از آن غافل نشوید. سرعت برابر پول است

  تحقیق انجام‌شده توسط نشان داده است که یک تأخیر ۱ ثانیه‌ای در پاسخ صفحه می‌تواند باعث کاهش ۷٪ در نرخ تبدیل شود. این بدان معناست که اگر یک سایت تجارت الکترونیکی ۱۰۰،۰۰۰ $ در هر روز فروش داشته باشد، یک ثانیه تأخیر می‌تواند به طور بالقوه باعث از دست رفتن ۲٫۵ میلیون $ در فروش آن‌ها در سال گردد.

  مدتی قبل، ماریسا مایر گوگل برخی از نتایج تحقیقات خود را در یک کنفرانس به اشتراک گذاشته بود و او اظهار داشت که تأخیر بیشتر از ۰٫۵ ثانیه در زمان بارگذاری صفحه باعث افت ۲۰٪ در ترافیک می‌شود.

  سرعت برابر پول است و مشتریان شما سرعت می‌خواهند , اگر بارگذاری صفحه شما بیش از ۳ ثانیه طول بکشد بسیاری از افراد سایت را ترک خواهند کرد. سایت باید چه سرعتی داشته باشد؟

  گوگل سرعت سایت شما را با استفاده AA متریک که به نام شناخته می‌شود اندازه‌گیری می‌کند. و طیف آن بین ۰ – ۱۰۰ امتیاز است که هرچه نمره‌ی بالاتری دریافت شود بهتر است و گوگل درباره سایت هایی که نمره بالای ۸۵ دارند نظر مثبتی دارد.

  شما باید کمتر از ۲ ثانیه را هدف گذاری کنید. اما بعضی سایت های تجارت الکترونیک هستند که سرعتی حتی تا ۵ ثانیه دارند و به خوبی کارشان را انجام می‌دهند بنابراین موضوع فقط همین نیست ولی از فاکتورهای مهم به حساب می‌اید و برای گوگل باید سعی کنید به این هدف برسید. چگونه می‌توانم سرعت سایتم را کم کنم؟

  چند فاکتور هست که باید رعایت کنید
  • یک هاست خوب تهیه کنید
  • اندازه تصاویر را تا حد ممکن کوچک نگه‌دارید
  • اجتناب از ارتباط و وابستگی به فید های خارجی
  • پلاگین های اضافی در سایت را حذف کنید نقشه سایت

  فاکتورهای زیادی برای سئو و بهینه سازی سایت وجود دارد ولی یکی از این فاکتورها که کمتر هم در نظر گرفته می‌شود نقشه سایت است که باید به آن اهمیت داد.
  به یاد داشته باشید، شما در حال بهینه سازی صفحات خود برای ربات‌های جستجو هستید و ربات‌ها هم از نقشه سایت به عنوان خوراک استفاده می‌کنند. پس باید نقشه سایتی داشته باشید که همیشه آماده , قابل خواندن و خزیدن توسط موتورهای جستجو باشد.

  نقشه سایت لیستی از تمام URL های ساخته‌شده برای کلمات کلیدی ارزشمند شما است. آن‌ها همچنین حاوی اطلاعات ارزشمندی درباره عناوین سایت شما و وزن و اهمیت هر نوع از صفحات شما می‌باشند.

  اکثر سیستم های مدیرت محتوا مثل وردپرس , جوملا و … نقشه سایت ایجاد می‌کنند ولی اگر شما از آن‌ها استفاده نمی‌کنید می‌توانید برای نقشه سایت اینجا کلیک کنید.

  دو نوع نقشه‌های سایت وجود دارد .XML و HTML. که شما از هر کدام خواستید می‌توانید استفاده کنید. گوگل با استفاده از XML و بینگ و یاهو همچنان طرفدار sitemap.html هستند .
  شاید یک‌شبه به پول رسیدن کار سختی باشد اما یک‌شبه به صفحه اول گوگل رسیدن دیگر کار سخت و زمان‌بری نیست.
  http://farnian.com/marketing-consult...trategy-guide/
صبر کنید ..
X