اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فواید خوش تیپ بودن

Collapse
X
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts

 • فواید خوش تیپ بودن

  ما از راه های مختلف روی مردم تاثیر میگذاریم .مثلا اینکه تا چه اندازه آرام یا بلند صحبت میکنیم ، تا چه اندازه شمرده صحبت میکنیم ، چگونه میخندیم و...  یکی از تاثیرگذارترین آیتم هایی که روی قضاوت و طرز برخورد آدم ها با ما اثر میگذاره ، استایل وسبک لباس پوشیدن ماست.  خیلی وقت ها پیش می آید که ما وقت یا حوصله کافی برای خوب لباس پوشیدن ، صرف نمیکنیم و مثلا با یک ظاهر نامناسب به سوپرمارکت ،به مدرسه فرزندانمون ، به محل کار و...میرویم .

  دراین مطلب به چند سودی که از خوش تیپ بودن میبریم ، می پردازیم ، چراکه واقعیت این هست که هیچ وقت دیگه فرصت پیش نمیاد که تاثیرات بد یک ظاهر بد رو از ذهن آدم ها دور کنیم .

  در اینجا منظور ما از ظاهر خوب ،این نیست که شما باید مرتب روی مد باشید و یا لباس های گران قیمت بخرید و یا وقت خیلی زیادی برای آماده شدن بگذارید. شما میتونید با یک جین وکمربند و بلوز ساده هم بسیار خوش ظاهر شوید.

  اما خوش تیپ بودن چه فوایدی دارد:

  1-دیگران شما را جدی میگیرند : وقتی ظاهر ما خوب هست ، ما در نظر دیگران فردی منظم و با برنامه به نظر میرسیم .این قانون در همه جا صادق است ، مثلا محل کار ، مهمانی ، خیابان ، داخل خانه و در بین اعضای خانواده .اینکه درخانه و در نظر اعضای خانواده هم به ظاهر واستایل خودمون اهمیت بدهیم ، تاثیرات زیادی در طرز برخورد سایرین با ما به جا میگذاره.به همین خاطر هرگز اهمیت خوش لباس بودن درخانه رو کم نگیرید.این موضوع به خصوص در روابط بین همسران بسیار مهم است .

  از دیگر محل هایی که طرز لباس پوشیدن ، روی اینکه افراد ما رو جدی بگیرند تاثیر میگذاره ، استایل محل کار ماست .یادتان باشد که ما حدود 8 ساعت از شبانه روز رو در محل کار می گذرونیم ، پس نوع روابطمون در محل کار ، روی زندگی ما بسیار تاثیرگذار هست .مهم نیست که چقدر حقوق میگیرید و چقدر هزینه صرف لباس های محل کارمون میکنیم ، مهم این هست که همیشه از قبل لباس های تمیز و اتو خورده ، آماده داشته باشیم و از قبل اون ها رو با تناسب هم ست کرده داشته باشیم تا بتونیم قبل از بیرون رفتن ازخانه برای محل کار استایل های مرتب و شیک داشته باشیم .

  2-اعتماد به نفستان افزایش میابد : همه ی ما می دانیم وقتی یک جفت کفش برند و تمیز و برق انداخته می پوشیم ، چقدر احساس خوبی داریم و این احساس خوب هست که به ما اعتماد به نفس می دهد .همین که ناخودآگاه می دانیم که برای خود ارزش قائلیم و این که توانایی خرید یک جفت کفش برازنده را داریم به ما اعتماد به نفس می دهد .از طرف دیگر وقتی خوش تیپ هستیم معمولا دیگران از ما تعریف میکنند و این نیز اعتماد به نفس ما را افزایش می دهد.

  3-افراد خوش لباس قابل اعتماد تر به نظر می رسند :این مصداق جمله معروف : کسی که برای خودش ارزش قائل است برای دیگران نیز ارزش قائل میشود ، هست .چراکه معمولا افراد فکر میکنند کسی که برای خودش ارزش و وقت و دقت نظر قائل شده که مرتب و شیک ظاهر شود ، برای دیگران هم ارزش قائل میشود و مسئولیت پذیر تر و بهتر عمل میکند.

  4- برای روبه رو شدن با افراد مهم زندگیتان یا آشنایان آماده تر هستید: تا حالا چند بار شده که جایی هستید و تصادفا با فرد آشنا یا مهم زندگیتان برخورد کرده اید؟ ...برای اکثر ما این اتفاق بارها افتاده .با عادت به شیک پوشی ، همیشه آماده برخورد با آشنایان و افراد مهم زندگیتان را خواهید داشت.

  5-دیگران احساس می کنند که باید احترام بیشتری برایتان قائل شوند : دیگران همان قدری برای ما ارزش قائلند که خودمان به خودمان اهمیت و ارزش می دهیم .شما با ظاهری آراسته و استایلی شیک و مناسب ، به دیگران می فهمانید که چقدر خود را دوست دارید و برای خودتان ارزش قائلید و دیگران هم همان حس را به شما منتقل میکنند.

  6-شما بیشتر در مرکز توجه قرار می گیرید : تا حالا شده که به جایی رفته اید و اطرافیان خواسته اند که عکس و یا فیلم یادگاری بگیرند اما شما به خاطر ظاهر نامناسب ، دوست نداشتید در این تصاویر قرار بگیرید ؟....همچنین وقتی استایل خوبی داریم و خوش تیپ و خوش لباس هستیم بیشتر دوست داریم دیده شویم و با اطرافیانمان در ارتباط بیشتری قرار میگیریم و برعکس وقتی لباس های نامرتب و بدی برتن داشته باشیم ، تمایل داریم کم تر دیده شویم .

  برای داشتن استایلی بهتر ، میتونید مرتب به استایل های وب سایت پوشاک مدآگاه بزنید ، اون ها رو ببینید و ایده بگیرید و در ذهنتون باشه که چی رو با چی ست کنید ، چی مد شده ، کدوم مغازه چه لباسی آورده ، چه فروشگاهی چه سبک لباسی میفروشه ، استایل های کدوم بوتیک بیشتر با سبک مورد نظر شما نزدیک هست و......

  در ضمن می تونید به دسته بندی حراجی ها و تک سایز های مدآگاه هم سر بزنید تا به موقع از آخرین تخفیف ها ، حراج ها و تک سایز ها و تک کارهای پوشاک و مد با خبر بشید و از فرصت هایی که فقط یکبار پیش می آید ، بهترین استفاده رو بکنید.

  یادتون باشه که شیک پوشی از آمادگی داشتن برای موقعیت های مختلف ، شروع میشه . به خاطر همین همیشه از قبل برای مناسبت های مختلف لباس های شیک و در عین حال با قیمت های پایین بخرید .با این کار بیشتر فروشگاه ها رو در حداقل زمان ، هر روز دیده اید و کارهاشون رو مقایسه کردید و بهترین رو انتخاب کردید و با خرید از بخش حراجی های مدآگاه در هزینه هاتون کلی صرفه جویی کردید و سود بردید.
  وب سایت تخصصی پوشاک مد آگاه ، با هدف رفع نیاز جستجو کننده های پوشاک ،در دو حیطه نو ( فروشگاه ها) ، و درحد نو (آگهی اشخاص )
  ویرایش توسط modagah : http://forums.p30day.com/member/61505-modagah در ساعت 01-13-2018, 11:03
صبر کنید ..
X