اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

usdt چیست؟

Collapse
X
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts

 • usdt چیست؟

  Usdt نشان تجاری تتر است. تتر یک ارز دیجیتالی می باشد که برای خنثی و به حداقل رساندن نوسانات شدید در رابطه با ارزهای دیجیتالی بوجود آمده است. ارزش هر usdt تقریباً برابر یک دلار آمریکا می باشد و در بین مردم به تتر سکه پایدار نیز معروف است.
  صرافی ها به جای استفاده از دلار می توانند از تتر استفاده کنند. اصولاً صرافی ها به علت ثباتی که تتر دارد و از طرفی معادل یک دلار آمریکا می باشد از آن استفاده می کنند.

  امکاناتی که تتر دارد:
  کاربران قادر خواهند بود برای ارسال و دریافت ارزهای دیجیتالی و ذخیره سازی آنها هم در سطح فردی و هم جهانی، به علت سرعت و امنیت زیادی که تتر دارد، این ارز دیجیتالی را جایگزین ارزهای دیگر کنند. در زمانی که تغییرات بازار ارز زیاد شود افراد برای جلوگیری از ضرر و حفظ سود می توانند با خرید و فروش تتر در زمان مناسب به هدف خود برسند.

  کاربرد تتر :
  -خرید و فروش ارز دیجیتالی
  -در تجارت ها به علت ثابت بودن قیمت تتر (نسبت به دلار) از تتر استفاده می کنند
  -همانطور که می دانید انتقال پول از طریق بانک ها و صرافی ها دارای هزینه زیادی می باشد اما می توان از طریق خرید تتر و گرفتن آدرس کیف پول شخصی که می خواهید با او معامله انجام دهید پول را با کمترین هزینه انتقال دهید
  -زمان هایی که نوسانات و رکود بازار بلا باشد، داشتن تتر دارای ریسک کمتری است به همین دلیل توصیه می شود تا ارزهای دیجیتالی خود مانند بیت کوین و… را به تتر تبدیل کنید

  خرید بیت کوین
صبر کنید ..
X