اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

15 دلیل مهم برای سفر کردن به تایلند

Collapse
X
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts

 • 15 دلیل مهم برای سفر کردن به تایلند

  تقریبا 200 کشور در جهان وجود دارد که می توانید برای سفر انتخاب کنید ، اما چرا گردشگران تصمیم می گیرند به تایلند سفر کنند ؟ اگر شما هم این سوال را در ذهنتان دارید ، در این مقاله 15 دلیل برای سفر به تایلند ذکر شده است که شما را مجاب خواهد کرد ، حداقل در طول زندگیتان یکبار با تور تایلند سفر کنید .

  غذاهای تایلند  هر مسافر سرزمین لبخندها که حتی یک روز در این کشور اقامت دارند ، ممکن نیست طعم غذای تایلندی را نچشد . غذاهای تایلندی بسیار خوشمزه و متنوع هستند و بازدیدکنندگان هرگز دو بار از یک غذای خوشمزه نمی خورند . مسافران متوجه تنوع غذایی را با توجه به تغییر شهرهای تایلند متوجه خواهند شد .

  مردم تایلند  رفتار دوستانه مردم محلی در جذب توریست بسیار تاثیر گذار است . رفتار مردم تایلند بسیار دوستانه است . یکی از احوالپرسی های سنتی تایلندی Wai است . در این حرکت افراد دستان خود را به حالت دعا در می آورند . در تایلند مردم غذا را با خانواده هایشان می خورند ، اگر یک خانواده تایلندی شما را به یک وعده غذا دعوت کند ، بسیار خوش شانس خواهید بود . mai pen rai – مای پن رای – به معنی نگران نباشید و یا ای کار درست است را نیز از زبان مردم زیاد خواهید شد . به نظر می رسد که نوعی خوش آمد گویی است .

  هزینه ارزان مسافرت  اکثر توریست هایی که قصد صرفه جویی در هزینه هایشان را دارند ، در برخی کشورها به دلیل کمبود بودجه ، برخی شهرها را از برنامه سفرشان حذف می کنند . این در مورد تایلند صادق نیست . با این حال ، هزینه های سفر به تایلند ، ارزان و انواع مختلف حمل و نقل در دسترس است . خطوط هوایی مانند Nok Air و AirAsia همیشه پرفروش ترین خطوط هوایی هستند و پروازهای مستقیم آن به فرودگاههای بین المللی و داخلی در سراسر کشور امکان پذیر است . اتوبوس ها و قطارها در سراسر کشور با قیمت بسیار مناسب و با ایستگاه شهری و روستایی و برخی از بزرگترین مقاصد توریستی در تایلند در دسترس هستند .

  آب و هوای تایلند  تایلند دارای سه فصل اصلی می باشد که همه آنها برای مسافران مناسب هستند و می توانند از آن لذت ببرند . کشور در طول فصل خشک شلوغ است ، زمانی که درجه حرارت معمولا به بیش از 90 درجه نمی رسد . در طول فصل گرم ، گردشگران به سواحل رویایی تایلند می روند . بانکوک و شمال تایلند اهداف محبوب در طول فصل موسمی هستند ، زیرا جزایر در طول این زمان مستعد سیل هستند . هرچند در هر فصل جوانب مثبت و منفی وجود دارد ، اما احتمال سرما خوردن مسافران تور تایلند لحظه آخری بسیار کم است .

  زندگی شبانه در تایلند  تایلند سعی می کند تا بازدیدکنندگانی را که پس از تاریکی به شهر می آیند ، راضی نگه دارد . خود را برای یک شب جادویی آماده کنید ، زیرا کشور مجهز به هر نوع گردشگری شبانه است که گردشگران نمی توانند تصور کنند . تفریحات شبانه در همیشه در شهرهای بانکوک ، پوکت ، پاتایا و … برپاست .

  غواصی در تایلند  تایلند دارای بیش از 1500 مایل خط ساحلی است که در بسیاری از آنها برخی از بهترین سایت های شیرجه در جهان وجود دارد . غواصی یکی از بهترین چیزهایی است که می توانید تجربه کنید . برخی از بهترین مکانها برای غواصی در تایلند عبارتند از کو تائو ، جزایر سورین ، کو چانگ و چامفون .

  معابد تایلند  با بیش از 40.000 معبد بودایی در سرتاسر سرزمین لبخندها ، بازدیدکنندگان مطمئنا حداقل از یکی از آنها بازدید خواهند کرد . این سازه ها به تمام سلسله های مختلف برگردانده می شود و هر کدام منعکس کننده سبک معماری و ساختار آن دوره می باشد . هر استان تایلند حداقل یکی از این عجایب پرماجرا دارد ، گرچه معابد فراوان و جذاب در پایتخت وجود دارد .

  ماجراجویی در تایلند  از آنجا که تایلند کشوری بسیار منحصر به فرد است ، بازدید کنندگان در طول اقامت خود می توانند به چند سفر مختلف ماجراجویی بروند . پناهگاههای فیل برای گردشگرانی که دوستدار حیوانات هستند ، بسیار عالی هستند . در حالی که کسانی که به دنبال چیزی پرحادثه تر می گردند ، می توانند در یکی از رودخانه های کشور موج سواری کنند و یا از میان جنگل ها عبور کنند و خیلی تفریحات دیگر .

  بازارهای تایلند  بازار در تایلند مانند هیچ جای دیگری در جهان نیست . هر یک از بازارها ویژگی های متمایز خود را دارد و اجناس ویژه خود را دارند . بعضی از بازارها مختص غذاهای خیابانی هستند ، در حالی که برخی عتیقه فروشی و وسایل دست دوم می فروشند . بازدیدکنندگان در این مکان های منحصر به فر هرگز نمی دانند که چه چیزی را می خواهند بخرند .

  جشنواره های تایلند  فستیوال ها یکی از دلایل جذب گردشگران است . بسیاری از جشنواره ها با توجه به تقویم قمری تغییر می کنند و برخی از آنها در طول سال ثابت هستد . بسیاری از مسافران در هنگام سفرشان طوری برنامه ریزی می کنند تا در یک جشن خاص در تایلند باشند . یک نمونه عالی جشن سونگکران است ، جشنواره ای که در آن جنگ آب در سراسر کشور اتفاق می افتد .

  تاریخ و فرهنگ غنی  اگر چه بسیاری از شهرهای تایلند مدرن هستند ، اما بازدیدکنندگان در هر جایی نگاه کنند ، نشانه ای از تاریخ و فرهنگ باستانی تایلند خواهند دید . تایلند با تاریخ در هم آمیخته است . شهرهای مانند سوخوتای هنوز هم بافت تاریخی خود را حفظ کرده اند ، هنوز در بسیاری از خرابه های باستانی که از سال 1238 برجای مانده ، آثار پادشاهی را خواهند دید . تاریخ آن نیز در بسیاری از گونه های هنری تایلند مانند رقص سنتی تایلندی یا نمایشنامه خیاطی تایلندی یافت می شود .

  پایتخت تایلند  بانکوک یکی از دلایل اصلی سفر به کشور تایلند است . بیش از هشت میلیون نفر در این شهر ساکن هستند ، که بسیاری از آنها مهاجر هستند . پیش از رفتن به جنوب شرقی آسیا ، بانکوک اغلب اولین توقف سفرهای مسافرتی است . پایتخت شلوغ است . با این حال ، کسانی از آن بازدید می کنند ، بانکوک را شهری پر از شگفتی می دانند که ظاهرا هر چیزی می تواند در دسترس باشد . معابد ، موزه ها ، گالری های هنری ، پارک ها و … از دلایل بازدید از بانکوک می باشد .

  حیات وحش تایلند  تایلند در بسیاری از پارک های ملی ، سواحل و زمین های کوهستانی در معرض فراوانی حیات وحش است . پارک ملی خائو یای در مرکز تایلند ، خانه ببر ، گربه های وحشی است و اگر بازدید کنندگان واقعا خوش شانس باشند ممکن است یک یا دو فیل را ببینند . سواحل جنوبی با میمون ها پر شده است و گردشگران می توانند در ساحل میمون در کو فی فی این موجودات دوست داشتنی را ذر تعداد زیاد ببینند . به یاد داشته باشید که یک توریست مسئول است که حیوانات وحشی را تغذیه نکند و همچنین از جاذبه های توریستی که از حیوانات استفاده شده ، فاصله را حفظ کنند .

  سواحل تایلند  جغرافیای تایلند بسیار چشمگیر است ، زیرا هر استان دارای برخی از ویژگی های جغرافیایی منحصر به فرد است . با این حال ، بیشترین ویژگی طبیعی این کشور ، سواحل آن است که بیش از 1500 مایل است . سواحل زیادی با شن و ماسه های سفید و باور نکردنی در تایلند وجود دارد که ساکت و آرام هستند . برخی از این سواحل شامل ساحل آزادی در پوکت و ساحل سان ست در جزیره Koh Kradan هستند .
صبر کنید ..
X