اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راز های بازی gta v (جدید)

Collapse
X
  • فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راز های بازی gta v (جدید)

بله درست شنیده اید از این ماشین بسیار زیبا و پرسرعت فقط یکی در نقشه موجود است که درب آن باز است و میتوانید از آن استفاده کنید . ممکن نیست از این ماشین نسخه دیگری در شهر پیدا کنید که بتوانید با آن رانندگی کنید پس پیشنهاد میشود پارکینگ منزلتان را به این طلای با ارزش اختصاص دهید . مختصات نقشه ای که این ماشین در بازی نهفته شده است را در تصویر زیر ببینید ( حواستان باشد با برداشتن ماشین 4 ستاره پلیس در تعقیب شما میفتند )
    توجه داشته باشید پس از دزدیدن ماشین پلیس ها دنبال شما می آیند
    2- موجودات فضایی و تروفی 50 تایی !!

از دنیای عظیم و بی انتها GTA بعید نیست ؛ شما میتوانید با رفتن به مختصات تصویر زیر موجودات فضایی را رصد کنید و در صورت تمایل با آن ها مبارزه کنید . مکانی ترسناک و هیجان انگیز زیر موج های آبی شهر . حواستان باشد اگر به آنجا سفر کنید علاوه بر کپسول و لباس غواسی ، کوسه هایی سر راه شما وجود دارند که در یک ضربه نوش جانتان خواهند کرد !
    توجه : پس از کشتن آدم فضایی ها،جایی در نقشه شما زیر آب زرد می شود. شما به آنجا می روید و پس از دیدن نامه رییس جمهور لوس سانتوس صاحب 20 بیلیارد پول می شود!
    (طبق شکل زیر)
    3- نامه ای اسرار امیز از رئیس جمهور لوس سانتوس ، و کسب 20 بیلیارد پول !!

چندی پیش بعد از منتشر شدن خبر حذف تروفی ها بعد از استفاده از رمز ها این واهمه بوجود امد که چگونه کسب پول کنیم ؟ جواب شما زیر اعماق آب خوابیده است . کافیست با شخصیت فرانکلین به اعمق اب ترجیحا بدون لباس و وسیله نفلیه بروید و علاوه بر کسب 20 بیلیارد پول که رقم بسیاری حساب می اید نامه ای اسرار آمیز از رئیس جمهور شهر لوس سانتوس دریافت کنید . در این نامه راز های دیگری هم وجود دارد که فعلا کشف نشده .
    جسد هنرمند و دانشمند هنری چهارم در زیر اب های لوس سانتوس !!!
    سفینه غرق شده موجودات فضایی جالب!
    از اولین مکان های مخفی در بازی که در طول چند ساعت پیش کشف شد همین سفینه غول پیکر میباشد هنوز مشخص نیست از که و برای چه فرود آمده اما بازدید از آن در کنار ماهیان رنگارنگ خیلی هم بد نیست !

جسد آدم فضایی ها ! (مختصات نا معلوم)

ماشین میخ انداز هنوز نمرده!

ماشین طلا در زیر درختان لوس سانتوس!
    اینم یه چیز جالب دیگه!البته این ماشین ظاهر بسیار زشتی داره ولی خوب از طلاست
    مختصات دقیقش توی عکس های پایین هست! ( این ماشین لای درختان مخفی شده)
    بمب هسته ای در دریا!
    برای مشاهده ی کامل عکس زیر ، روی آن کلیک کنید
    منبع: پردیس گیم
    باس ی دستی به انجمن کشید بد خاک گرفت
    ه

من ماشینه که لای درختا بودو پیدا کردم. از اعماق دریا هم یه مقدار پولو کاغذ پاره.

ادم فضایی هم همون اول که دزدی میکنین به جای اینکه مسیرو مستقیم بری باید بپیچی زیر پل. که یخ زده و اینم اونجاس. البته mission fail میشه.

نظر

خیلی عالی بود.مرسی.راک استار واقعا کارش درسته.
      SLAYER.........

sigpic

نظر

دلم میخواد بازی کنم

راک استار لعنتی پس کی برای پی سی منتشر میکنی

کاش تو این ماه بیاد دیگه خسته شدیم
        Grand Theft Auto V

sigpic

نظر

این بازی قرار نیست برای PC منتشر بشه.به این کار میگن سیاست اگه راک استار رسما اعلام کنه که فلان بازی مثلا GTA V برای PC منتشر نمیشه یک سری واکنش های منفی(حداقل برای راک استار)داره اول اینکه ممکنه در هنگام انتشار بازی مثلا برای PS3 یکی از شرایط قراردادشون این بوده باشه که بازی برای PC منتشر نشه واگه برای PC منتشر بشه قرارداد فسخ میشه و راک استار تمام سود برده از فروش این بازی رو باید به مالک انحصاری PS3(غیر از پولی که برای ریلیز گرفته شده) پرداخت کنه و اگه راک استار بیاد بگه این فقط برای PS3 XBox... هست از طرف مردم و منتقدان نقد میشه و اعتبار کل شرکت های راک استار میره زیرسوال.پس راک استار هیچی نمیگه و مردم رو در تاریکی نگه میداره تا نه از این طرف و نه از اون طرف ضرر نکنه. ما فقط باید یه ذره فکر کنیمhttp://forums.p30day.com/images/smilies/smile.png کسانی که اونروز برای انتشار بازی برای PC رای دادند همون روزا از طرف Mike نماینده شرکت راک استار ایمیل هایی دریافت کردند که تاریخ انتشار بازی رو به همراه یک سری توضیحات براشون میفرستاد و از اونجایی که انسان جایزالخطا است هر دفعه تو این 4یا5تا ایمیل یک سری سوتی هایی داده بود و باعث شد من و یکسری دیگه به این نتیجه برسیم.

نظر

نوشته اصلی توسط evileye نمایش پست ها
            این بازی قرار نیست برای PC منتشر بشه.به این کار میگن سیاست اگه راک استار رسما اعلام کنه که فلان بازی مثلا GTA V برای PC منتشر نمیشه یک سری واکنش های منفی(حداقل برای راک استار)داره اول اینکه ممکنه در هنگام انتشار بازی مثلا برای PS3 یکی از شرایط قراردادشون این بوده باشه که بازی برای PC منتشر نشه واگه برای PC منتشر بشه قرارداد فسخ میشه و راک استار تمام سود برده از فروش این بازی رو باید به مالک انحصاری PS3(غیر از پولی که برای ریلیز گرفته شده) پرداخت کنه و اگه راک استار بیاد بگه این فقط برای PS3 XBox... هست از طرف مردم و منتقدان نقد میشه و اعتبار کل شرکت های راک استار میره زیرسوال.پس راک استار هیچی نمیگه و مردم رو در تاریکی نگه میداره تا نه از این طرف و نه از اون طرف ضرر نکنه. ما فقط باید یه ذره فکر کنیمhttp://forums.p30day.com/images/smilies/smile.png کسانی که اونروز برای انتشار بازی برای PC رای دادند همون روزا از طرف Mike نماینده شرکت راک استار ایمیل هایی دریافت کردند که تاریخ انتشار بازی رو به همراه یک سری توضیحات براشون میفرستاد و از اونجایی که انسان جایزالخطا است هر دفعه تو این 4یا5تا ایمیل یک سری سوتی هایی داده بود و باعث شد من و یکسری دیگه به این نتیجه برسیم.
            بعید میدونم . راک استار تا حالا سابقه ی همچین کاری رو نداشته و البته که شرکت معتبری هم هست . نظر من اینکه اعلام نمیکنه که افرادی که نمیتونند تو کف بمونند برند کنسول بخرند و بخشی از سود هم به راک استار برسه و در نهایت بازی رو برای pc هم پخش کنه که به یک سود هنگفت برسه . اگر میخواست فقط برای کنسول باشه برای کنسول های نسل هشتمی بیرون میداد . البته فکر کنم که تو E3 اون رو برای نسل هشتم اعلام کنه ولی در نهایت همراه اونا pcش هم بده بیرون .
            God

Just

نظر

این بوگاتیه کجاست؟ من هر کاری کردم پیداش نمیکنم.
              !Welcome Back Comrade

sigpic

نظر

شما دهکده مردای لختی رو تو جی تی ای دیدید ؟

نظر

نوشته اصلی توسط freak نمایش پست ها
                  شما دهکده مردای لختی رو تو جی تی ای دیدید ؟
                  من دیدم . و رفتم
                  SONY Make.Believe

نظر

نوشته اصلی توسط mpjl نمایش پست ها
                    این بوگاتیه کجاست؟ من هر کاری کردم پیداش نمیکنم.
                    شانسیه منم اینو پیدا کردم ولی نه اونجایی که این دوستمون میگه و پلیس هم دنبالم نکرد

نظر

سلام اگه میشه این مختصاتو دقیق تر بدین من اون نقشه هایی که مربوط به سفینه و نامه ریس جمهور بود پیدا کردم ولی نه سفینه نه نامه رو پیدا نکردم این دهکده رو هم که میگین عکسشو بذارین

نظر

سلام من این عکس هارو چون لپ تابم در دسترس نیست نمیتونم ببینم.میشه برای باز شدن عکس ها راهنمایی کنی؟

نظر

من تو وب سایت 118فایل اطلاعات جالبی پیدا کردم در مورد این بازی. یه سری عکسم در مورد اون دهکده گذاشته بودن.
                          فروشگاه فایهای آموزشی و نرم افزار های تخصصی به صورت حجمی

نظر

یکی از دلایلی کخ بازی جی تی ای دوست داشتنیه همین کد های مخفیه

--
                            ایساتیس راه پارس
                            شرکت حمل و نقل بین المللی ایساتیس راه پارس حمل کالا از اروپا چین روسیه ترکیه آسیای میانه به ایران و حمل کالا از ایران به تمامی نقاط دنیا به صورت کریری و فرواردی

نظر

صبر کنید ..
                            X