اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مزیت های برتر برای اجاره خودرو

Collapse
X
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts

 • مزیت های برتر برای اجاره خودرو

  افراد به دلایل بسیاری خودرو اجاره می کنند: سفرهای تجاری، تعطیلات خانوادگی، یا جایگزینی برای ماشین هایی که در تعمیرگاه می باشند. در هر شرایطی، اجاره خودرو در تهران و سایر شهر ها می تواند مزایای زیادی نسبت به رانندگی با ماشین شخصی داشته باشد.

  اگر شما در یک منطقه بزرگ شهری زندگی می کنید که مترو، قطار و دیگر وسایل حمل و نقل عمومی رایج است، ممکن است که داشتن وسیله نقلیه شخصی ضروری نباشد. هرچند که در تعطیلات و یا موارد خاص دیگر هم می توان از وسایل تقلیه عمومی استفاده کرد، اما اجاره خودرو می تواند بهترین انتخاب باشد.
  اجاره یک وسیله نقلیه بزرگ، مانند یک ماشین شاسی بلند، می تواند به شما اجازه دهد با یک گروه از دوستان یا خانواده خود سفر کنید. تشریفات سورنا سیر دارای انواع مختلفی از ماشین های شاسی بلند برای اجاره ماشین تهران و سایر شهرها به مشتریان می باشد.

  برای سفرهای تجاری یا تعطیلات، می توانید از بردن وسایل نقلیه شخصی خود اجتناب کنید. این می تواند هزینه های تعمیر و نگهداری ماشین شخصی شما را در طول زمان کاهش دهد. علاوه بر این راحتی و آسایش بیشتری برای شما داشته باشد.

  اگر وسیله نقلیه شخصی شما یک مدل قدیمی است، اجاره ماشین برای سفرهای طولانی می تواند به شما در صرفه جویی هزینه های بنزین و تعمیرات کمک کند. اکثر آژانس های اجاره خودرو تنها ماشین های جدید را که تکنولوژی بالا و مصرف بنزین کمی دارند را اجاره می دهند. این کار باعث می شود که استهلاک وسیله نقلیه شخصی شما نیز کاهش پیدا کند.

  ماشین اجاره ای می تواند شما را به جایی که وسایل نقلیه شخصی شما نمی تواند برود برساند. برای مثال اگر میخواهید به جاهایی که جاده هایی ناهموار و کوهستانی دارد سفر کنید، اجاره یک جیپ یا خودرو شاسی بلند می تواند یک انتخاب عالی برای شما باشد.

  هنگام مسافرت به صدها کیلومتر دورتر از خانه، اجاره خودرو تهران یا سایر شهرها می تواند زمان بیشتری برای لذت بردن را برای شما به ارمغان بیاورد. این را در نظر بگیرید که با یک هواپیما به مقصد خود بروید و بعد از رسیدن به مقصد یک ماشین اجاره کنید، در زمان بسیار کمتری به محل تعطیلات خود می رسید و وقت بیشتری برای گشت و گذار و استراحت در محل مورد نظر خود صرف خواهید کرد.

  کمک به انتخاب خودرو قبل از خرید
  اجاره خودرو می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید که می خواهید چه نوع ماشینی از جمله انواع سواری یا شاسی بلند را بخرید.

  هنگامی که شما قصد خرید یک ماشین جدید را دارید، اجاره ماشین برای یک یا دو روز به شما کمک می کند یک آزمایش رانندگی گسترده برای کشف تفاوت های ظریف در مورد وسیله نقلیه ای که می خواهید بخرید انجام دهید که در غیر این صورت نمی توانید آنها را کشف کنید.

  آژانس اجاره اتومبیل سورنا سیر با داشتن طیف وسیعی از ماشین ها، هر نوع خودرویی که با مناسبت شما هماهنگ باشد را از میان خودرو های این شرکت می توانید انتخاب کنید. این که آیا شما می خواهید یک ماشین شاسی بلند را برای سفر با خانواده و رفتن به کمپینگ انتخاب کنید یا یک ماشین لوکس را برای مراسم عروسی یا قرار های کاری مهم بخواهید اجاره کنید، تشریفات سورنا سیر یک گزینه مناسب برای شما دارد.

  یک ماشین اجاره ای می تواند در ایجاد یک تصویر مشخص برای مخاطبین یا همکاران کسب و کار شما کمک کند. بسته به نیازهای شما، یک ماشین شاسی بلند، ممکن است به کوپه معمولی دو درب ترجیح داده شود.

 • #2
  محصول HFC روغن هيدروليك ضد آتش با پايه آب- گلایکول

  محصول FIROL-HFC از گروه سیالات هیدرولیک پایه آب- گلایکول فرموله شده توسط شرکت مهرتاش سپاهان، با خاصیت مقاومت در برابر آتش می باشد. روغن هیدرولیک ضد آتش FIROL-HFC که مطابق با مشخصات 7th LUX-REPORT تولید می شود، با بيش از 35% پايه آبی می باشد كه از مهمترين ويژگی های اين محصول می توان به نقطه خود آتش گيری بالا و مقرون به صرفه بودن اشاره نمود. اين محصول در محدوده دمايی 20 - تا 50 درجه سانتيگراد قابل بهره برداری است. در صورتیکه نیاز دارید تا در زمینه این محصول اطلاعات بیشتری بدست آورید لطفاً به مقاله ای در رابطه با روانکارهای هیدرولیک ضد آتش مراجعه فرمایید.


  http://bit.ly/2P4yakX

  نظر

  صبر کنید ..
  X