اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شرکت های رنت کار در کیش به چند دسته تقسیم می شوند؟

Collapse
X
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts

 • شرکت های رنت کار در کیش به چند دسته تقسیم می شوند؟

  سلام, در این مقاله میخوایم در مورد رنت کاران مجاز و غیر مجاز در کیش برای شما توضیح بدیم که وقتی به جزیره کیش سفر کردید بدونید چگونه می تونید با خیالی آسوده ماشین اجاره کنید و سفر خود را زیبا تر کنید، پس با ما همراه باشید.
  به طور کلی شرکت های رنت کار در کیش به سه دسته تقسیم می شوند:
  دسته اول شرکت هایی هستند که هم مجوز رسمی از منطقه آزاد کیش دارند و عضو مجمع رنت کاران کیش هستند. شرکت های قانونی که اینچنین هستند با شما قرارداد رسمی منعقد می کنند و کاملا قانونی و معتبر هستند. با خیال آسوده می توان از این شرکت ها، ماشین رزرو کرد در حالی که می دانید پولی که برای رزرو پرداخت کرده اید از بین نخواهد رفت و اگر به مشکلی خوردید از طریق مجمع رنت کاران کیش قابل پیگیری هست. نکته قابل توجه اینکه تمام ماشین های این شرکت ها هولوگرام مجمع رنت کاران را داراست و دارای دفترچه رنت می باشند.

  دسته دوم رنت کارانی هستند که دارای شرکت هستند اما فعالیتشان قانونی نیست به این صورت که دارای مجوز نیستند و یا مجوز آنها باطل شده است و یا عضو مجمع رنت کاران نیستند. معمولا اجاره ماشین از اینگونه شرکت ها عواقب بدی برای فرد اجاره کننده دارد چون مجمع رنت کاران مسئولیتی در قبال پولی که شما به این شرکت های غیر مجاز پرداخت کرده اید ندارد. حتی این شرکت ها مبلغی که مشتری بابت ضمانت جریمه پرداخت کرده را بر نمی گردانند.

  دسته سوم افرادی هستند که اصلا نه شرکت دارند و نه مجوز و به صورت شخصی اقدام به اجاره خودرو می کنند به این صورت که در خیابان ها و یا نزدیک پاساژ ها می ایستند و با قیمتی بسیار پایین تر از شرکت های مجاز اجاره ماشین در کیش مشتری جذب می کنند. اکثر افرادی هم که به این صورت اقدام به اجاره ی خودرو می کنند بعد از به پایان رسیدن مدت اجاره برای بازگرداندن ماشین با مشکلات بسیار زیادی مواجه می شوند.
  اجاره خودرو در کیش
صبر کنید ..
X