اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیفون ۱۰ ساله شد!

Collapse
X
  • فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

  • آیفون ۱۰ ساله شد!    وقتی نخستین آیفون که ۱۰ سال پیش از این و در روز ۹ ژانویه‌ی ۲۰۰۷ (۱۹ دی ۱۳۸۵) معرفی شد، این طور نبود که دقیقا هیچ کس منتظرش نباشد. همان ۱۰ سال پیش هم اپل‌بازها و سینه‌چاکان محصولات این شرکت، جماعت کمی نبودند. در هفته‌ها و روزهای منتهی به سخنرانی معروف «استیو جابز» در کنفرانس «مک‌ورلد» سال ۲۰۰۷ (۱۳۸۵)، وبلاگ‌ها و سایت‌های آی‌تی سروصدای زیادی به‌پا کرده بودند.

    سایت‌هایی مانند «گیزمودو» و «انگجت» با تب‌وتاب فراوان شایعه‌هایی درباره‌ی مشخصات فنی یک «گوشی بدون نام» از شرکت اپل منتشر و مشتاقانه هر خبر و شایعه‌ای را درباره‌ی این گوشی مرموز پیگیری می‌کردند. گروه دیگری از هواداران اپل هم مشغول تولید طرح‌های مفهومی از یک گوشی با برند اپل بودند. به طوری که وقتی سرانجام «استیو جابز» روی صحنه رفت و با یک حرکت دست، شایعات را پایان داد و جهان گوشی‌های موبایل -و کامپیوتر های شخصی- را برای همیشه دگرگون کرد، عده‌ای به خاطر پایان بازی حدس‌وگمان‌ها افسوس خوردند.
    وقتی نخستین آیفون که Û±Û° سال پیش از این و در روز Û¹ ژانویه‌ی Û²Û°Û°Û· (Û±Û¹ دی Û±Û³Û¸Ûµ) معرفی شد، این طور نبود که دقیقا هیچ کس منتظرش نباشد. همان Û±Û° سال پیش هم اپل‌بازها و سینه‌چاکان محصولات این شرکت، جماعت کمی نبودند. در هفته‌ها و روزهای منتهی به سخنرانی معروف «استیو جابز» در کنفرانس «مک‌ورلد» & ادامه خواندن آیفون Û±Û° ساله شد! 
صبر کنید ..
X