اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهکارهایی برای موفقیت در بازاریابی اینترنتی

Collapse
X
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts

 • راهکارهایی برای موفقیت در بازاریابی اینترنتی


  امروزه به دلیل گسترش استفاده از اینترنت، کسب و کارهای اینترنتی همواره در حال توسعه می باشند و به همین دلیل بازاریابی اینترنتی نیز دارای اهمیت زیادی می باشند. برای موفقیت در بازاریابی اینترنتی باید در این زمینه آگاهی کافی داشته باشید. از این رو در این مقاله قصد داریم راهکارهایی برای موفقیت در بازاریابی اینترنتی را برای شما بیان کنیم:  ایجاد وبلاگ:

  یکی از راهکارهای تأثیر گذار در بازاریابی اینترنتی، ایجاد یک وبلاگ می باشد. با قرار دادن مطالب ارزنده و با کیفیت در وبلاگ خود می توانید میزان بازدید کنندگان از وب سایت خود را افزایش داده و از این طریق یک بازاریابی اینترنتی موفق داشته باشید.  محتواهای مناسب:

  برای داشتن یک وب سایت مناسب و دستیابی به موفقیت در بازاریابی اینترنتی، باید محتواهای اصولی و با کیفیت را درون سایت خود قرار داده و کلمات کلیدی مناسب را برای هر محتوا استفاده نمایید و در این زمینه هرگز نباید از محتوای کپی استفاده کنید.  استفاده از ایمیل مارکتینگ:

  ایمیل مارکتینگ یکی از راه های مناسب برای برقراری ارتباط با مشتریان می باشد که سبب کسب موفقیت در بازاریابی اینترنتی می گردد. با استفاده از این ابزار، می توان با مشتریان جدید ارتباط برقرار کرد و روابط خود را با مشتریان گسترش داد. استفاده از این راهکاربه دلیل امکان ایجاد ارتباط بهتر و مؤثر تر با مشتری، سبب افزایش موفقیت در بازاریابی اینترنتی می گردد.

  برای استفاده بهینه از ایمیل مارکتینگ و افزایش فروش، باید در هر ایمیل محتوای مناسب و اطلاعات مفید را قرار دهید تا به این ترتیب ایمیل شما افراد زیادی را به کسب و کار مورد نظرتان جذب نموده و سبب موفقیت در بازاریابی اینترنتی گردد.  استفاده از شبکه های اجتماعی:

  امروزه شبکه های اجتماعی پرطرفدار از قدرت نفوذ زیادی در میان افراد برخوردار می باشند، به همین جهت برای موفقیت در بازاریابی اینترنتی، از طریق شبکه های اجتماعی می توانید افراد بسیار زیادی را از نقاط مختلف جهان بیابید و از این طریق به رونق بازاریابی اینترنتی کسب و کار خود بپردازید.  شرکت در انجمن ها:

  در انجمن های مربوط به کسب و کار خود حضور فعال داشته باشید. با استفاده از استراتژی های فورورم های مربوط به کسب و کار خود می توانید برای بهبود سئو در زمان ارسال پست های مختلف استفاده کنید.  ارائه خدمات رایگان:

  یکی از مناسب ترین راهکارها برای موفقیت در بازاریابی اینترنتی، ارائه برخی خدمات رایگان در زمینه کسب و کار می باشد و سبب افزایش مشتریان و همچنین جلب اعتماد آن ها می گردد.

  برای بازاریابی اینترنتی موفق بهتر است شما تلاش خود را در زمینه جلب توجه و حفظ مشتریان ارزشمند قرار دهید و از این طریق موفقیت بیشتری را در این زمینه کسب نمایید.  استفاده از هشتگ ها در شبکه های اجتماعی:

  استفاده از هشتگ ها در بازاریابی اینترنتی، سبب افزایش اعتباز شما می گردد و به این ترتیب می توانید افراد زیادی را به دنبال کردن کسب و کار خود از طریق هشتگ ها ترغیب کنید. افزایش افرادی که شما را از طریق هشتگ ها دنبال می کنند، نقش مهمی را در توسعه بازاریابی اینترنتی شما ایفا می کند و سبب موفقیت در بازاریابی اینترنتی می گردد. برای موفق بودن در این زمینه همچنین می توانید عکس ها و یا ویدئو های مرتبط با کسب و کار خود را با هشتگ مناسب در شبکه های اجتماعی مختلف ارائه کنید.  توجه به سئوی سایت:

  همانطور که می دانید سئوی سایت و استفاده از محتوای مناسب در سایت مربوط به کسب و کار شما اهمیت بسیار زیادی در افزایش موفقیت بازاریابی اینترنتی کسب و کار شما دارد. به همین جهت باید از مطابقت سایت خود با قوانین سئو و همچنین استفاده مناسب از کلمات کلیدی اطمینان حاصل کنید. به طور کلی توجه به سئوی سایت از مهم ترین عوامل موفقیت در بازاریابی اینترنتی کسب و کار آنلاین شما می باشد.


  استفاده از سایت های مناسب برای تبلیغ کسب و کار:

  برخی از سایت های مفید، زمینه مناسبی را برای معرفی کسب و کارشما فراهم آورده اند که با استفاده از امکانات موجود در این سایت ها می توانید یک بازاریابی اینترنتی موفق برای کسب و کار خود داشته باشید و اطلاعات مناسب را در اختیار مخاطبان خود قرار دهید.

  منبع: راهکارهایی برای موفقیت در بازاریابی اینترنتی


 • #2
  گارانتی موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی با تکنیک برتری خفیف

  چند روز قبل مشغول مطالعه کتابی بودم که تونست دید منو نسبت به موفقیت در کسب و کار اینترنتی تغییر بده و تقریبا کاملا مطمئن شدم که اگه هر هدفی و توی هر زمینه ای رو دارید با بکار بردن این تکنیک طلایی میتونید به هدفتون برسید و شگفت زده بشید.
  فرقی نمیکنه هدف شما راه اندازی یه کسب و کار اینترنتی موفق و تبدیل شدن به یه کار آفرین موفقه یا بدست آوردن موفقیت شغلی یا موفقیت در تحصیل یا بدست آوردن مبلغ مشخص یا بدست آوردن همسر مورد علاقتون یا رسیدن به تناسب اندام و خلاصه هر چیز دیگه ای که فکرشو میکنید و میخواهید بهش برسید، این تکنیک شما رو به هر چیزی که دوس دارید میرسونه…
  کافیه این تکنیک رو بکار ببرید و شاهد رخ دادن معجزه توی زندگی خودتون باشید.

  با عمل کردن به تکنیکی که توی این مقاله بهتون آموزش میدم میتونید به هر سطحی از موفقیت چه در کسب و کار اینترنتی و چه در روابط فردی و زندگی اجتماعی خودتون برسید.
  • اگه احساس میکنید استعداد لازم برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خودتون رو ندارید مساله ای نیست جای خالیشو میتونید پر کنید
  • اگه تجربه کافی برای شروع کسب و کار اینترنتی رو ندارید ایرادی نداره با بکار بستن این تکنیک میتونید به موفقیت برسید
  • اگه بودجه لازم در کسب و کار اینترنتی خودتون رو ندارید مهم نیست میتونید جبرانش کنید
  • اگه مهارت کافی برای کسب و کار اینترنتی رو ندارید براحتی میتونید با این تکنیک میتونید جبران کنید

  اگه هنوز کسب و کار اینترنتی ندارید و یا اینکه شک دارید کسب و کار اینترنتی میتونه شما رو به موفقیت برسونه پیشنهاد میکنم قبل از مطالعه ادامه متن اول مقالات زیر رو مطالعه بفرمایید: احتمال موفقیت یک کسب و کار اینترنتی برای تازه کارها چقدره؟

  اشتیاق سوزان شرط موفقیت هر کار آفرین اینترنتی!

  سود کسب و کار اینترنتی در ایران چقدره و چقد سرمایه میخاد؟!!

  راز موفقیت در کسب و کار اینترنتی که از یک ماهیگیر آموختم!!!

  آقای جف اولسون در کتاب برتری خفیف(ترجمه عبارت slight edge) به نکته ای اشاره میکنه که با بکار بردن قدرت این تکنیک میتونید کسب و کار اینترنتی خودتونو متحول کنید و به هر چیزی که دوست دارید برسید و به هر شخصی که میخواهید تبدیل بشید و اون”قدرت برتری خفیفه“.

  برای اینکه به قدرت برتری خفیف پی ببرید ، بزارید این موضوع رو با ۲ داستان کوتاه براتون توضیح بدم: داستان اول:سطل شیر

  دو تا قورباغه توی ظرف شیر افتادند.هر دوی اونها شروع بخوردن شیر کردن و حسابی سیر شدنو تصمیم گرفتن از ظرف شیر بیرون بیان.موقع خروج متوجه شدن به دردسر افتادن چون دیواره ظرف بشدت لیزه و امکان خروج ازش نیست…

  عجولانه و دیوانه وار شروع به دستو پا زدن کردن و مدام از سرو کول همدیگه بالا میرفتن ولی هیچ فایده ای نداشت…

  تا اینکه یکی از قورباغه ها از تلاش کردن نا امید شد و گفت:” دیگه کارمون ساخته ست و تلاش هیچ فایده ای نداره…”

  اما برادرش بهش گفت :”نه نباید تسلیم بشیم و باید تلاش کنیم و دعا کنیم و منتظر معجزه باشیم..”

  قورباغه اول با ناراحتی جواب داد:” ما توی یه ظرف شیر گیر افتادیم و هیچ معجزه ای در زندگی یه قورباغه اتفاق نمیفته!”

  اینو گفت و به پایین ظرف شیر رها شد و توی ظرف شیر کاملا غرق شد.

  قورباغه دوم تصمیم گرفت شروع به دست و پا زدن بکنه.همینجوری بی هدف شروع به دست و پا زدن کرد و منتظر یه معجزه بود.بعد از یه مدتی دیگه حتی نمیدونست چرا داره دست و پا میزنه و دست و پاهاش خسته شد و یاد حرف برادرش افتاد که گفته بود:”توی زندگی قورباغه ها هیچ معجزه ای وجود نداره…”  دیگه خیلی خسته شده بود و دست و پاهاش رمقی نداشت که شنا کنن.تصمیم گرفت که مثل برادرش خودشو رها کنه و به اعماق سطل شیر بره…

  خودشو رها کرد ولی چشماش هنوز باز بود.در کمال ناباوری متوجه شد که غرق نشد.انگار معلق مونده بود.با تردید یکی از پاهاشو دراز کرد و متوجه جزیره ای شد که بر روی اون شناور شده بود و از غرق شدنش جلوگیری کرده بود.

  بله دوست خوبم دست و پا زدن های قورباغه باعث شده بود جزیره ای مسخره از کره شکل بگیره و مانع از غرق شدنش بشه…و این قدرت واقعی برتری خفیف بود.

  هر پیشرفتی هر چند بسیار ناچیز(شبیه دست و پا زدن بی هدف) در طول زمان بشرط پیوسته بودن نتایج بزرگی رو به ارمغان میاره…

  کافیه هر روز برای رسیدن به اهدافمون ، کمی بهتر از دیروز باشیم.هر روز به هر میزانی که میتونید به سمت هدفتون حرکت کنید حتی به اندازه یه پیشرفت جزیی.

  این پیشرفت های کوچک و جزیی که گاهی حتی به چشم هم نمیاندر صورتی که با نیروی زمان درآمیخته بشن یکی از بزرگترین نیروهای کائنات رو به تسخیر شما در میارن.نیرویی جادویی شبیه آزاد شدن انرژی یک آتشفشان

  داستان دوم:سنبل آبی

  روزی روزگاری سنبل آبی کوچیکی بود که آرزو داشت طرف دیگه آبگیر رو ببینه.

  سنبل آبی گیاهیه که بصورت شناور در سطح ابگیرها و باتلاق ها یافت میشه.گیاهی زیبا و بسیار حساس.گیاهی خاص و کوچک(توی گیلان و مازندران خیلی رشد میکنه تا حدی که بعنوان مخرب محیط زیست شناخته شده و دارن باهاش مقابله میکنند!!!)

  آرزوی خودشو به آب روان گفت و زمانی که آب روان آرزوشو شنید شروع کرد به خندیدن و با تمسخر به سنبل ابی گفت :طرف دیگه آبگیر؟!!!!

  اما موضوعی بود که آب روان ازش خبر نداشت و اون قدرت برتری خفیف بود.

  سنبل آبی یکی از گیاهانی هست که سرعت تکثیرش گیاه شناسان رو شگفت زده کرده.و شیوه تکثیرش به شیوه دو برابر شدنه یعنی هر روز نسبت به روز قبلش ۲ برابر رشد میکنه…

  اولین روزی که سر و کله سنبل آبی پیدا شد هیچکس متوجه حضورش نشد.

  حتی روز دوم و سوم با وجود اینکه در حال پیشرفت کردن بود بازهم با چشم قابل تشخیص نبود

  در روزهای چهارم و پنجم و ششم هم با اینکه در حال رشد بود حتی بچه هایی که لب آبگیر بودند هم متوجه حضورش نشدند.در حقیقت دو هفته اول پیشرفتش اونقدر ناچیز بود کسی بهش توجهی نداشت.

  تا اینکه در روز پانزدهم دسته سنبل ابی کوچیک و صورتی رنگی فقط یک متر مربع از آبگیر رو گرفته بود .

  در روز بیستم یعنی بعد از گذشت ۳ هفته اگه کسی از کنار آبگیر عبور میکرد متوجه یه دسته گیاه شناور میشد اما اون رو با یه حوله حموم یا یه تیکه لباس اشتباه مبگرفت

  در روز بیست و نهم نیمی از آبگیر رو پوشونده بود و ناگهان در روز سی ام یعنی تنها ۲۴ ساعت بعد سطح آبگیر کاملا ناپدید شد و به آرزویی که داشت رسید.رسیدن به طرف دیگه آبگیر…  رازی که باعث شد یه سنبل آبی کوچیک که حتی با چشم قابل دیدن نبود کل یه آبگیر بزرگ رو بپوشونه استفاده از برتری خفیف بود.

  برتری خفیف یعنی مقید بودن به پیشرفت های کوچیک و خفیف در طول زمان بصورت پیوسته تا حصول نتیجه نهایی…

  اگه سنبل کوچک قصه ما روز اولی که شروع به رشد کرد و تصمیم گرفت به آرزوش برسه به خودش میگفت من امروز فقط ۱ سانتی متر مربع وسعت پیدا کردم ، با این وضع هیچوقت موفق نمیشم و رها میکرد هیچگاه موفق نمیشد کل آبگیر رو بپوشونه.

  پیشرفت هایی کوچیک در طول زمان به شرط پیوسته بودن میتونه منجر به نتایجی بشه که شما رو شگفت زده میکنه.فقط کافیه هر روز مقدار کمی در جهت هدف خودمون پیشرفت کنیم. استفاده از قانون برتری خفیف در کسب و کار اینترنتی

  برتری خفیف قدرت انجام کارهای به ظاهر ناچیز و بی ارزش و پیش پا افتاده بصورت مداوم و پیوسته است.

  خیلی از دوستانی که کسب و کار اینترنتی خودشون رو لانچ میکنند میان و خودشون رو با رقبای خودشون توی اون حوزه مقایسه میکنن و بعد که فاصله بین خودشون و رقبا رو میبنند ناامید و مایوس میشن و دست از تلاش بر میدارن.

  کافیه شما بمدت چند ماه هر روز برای پیشرفت کسب و کار اینترنتی خودتون یه گام مثبت بردارید.اونوقت قدرت برتری خفیف رو به خدمت خودتون در آوردید…

  هر کسب و کار اینترنتی این قابلیت رو داره با استفاده از تکنیک برتری خفیف به موفقیت برسه و شما رو شگفت زده کنه.
  • میتونید هر روز یه مقاله تازه به سایتتون اضافه کنید تا کسب و کار اینترنتی شما یه قدم بجلو برداره
  • میتونید هر روز یه ویدیو یا پادکست بسازید و در پایان سال از پیشرفت کسب و کار اینترنتی خودتون متعجب بشید
  • میتونید ۱۰ صفحه از یه مقاله راجب کسب و کار اینترنتی خودتون مطالعه کنید و برداشت خودتون تبدیل به یه نوشته ارزشمند کنید
  • اگه احساس میکنید از رقیب خودتون خیلی ضعیف ترید با پیشرفت های کوچک روزانه به جنگش برید.مطمئن باشید اگه مداومت داشته باشید برنده میدان شمایید
  • اگه مهارت کافی ندارید میتونید از همین امروز پیشرفت های کوچیک رو سرلوحه کارتون قرار بدید .

  شرط موفقیت شما توی کسب و کار اینترنتی و در کل در هر زمینه ای یه جمله بیشتر نیست:

  هر روز سعی کنید پیشرفت های آهسته و پیوسته داشته باشید و با اینکار یکی از قدرتمندترین قدرتهای کائنات رو به خدمت میگیرید
  چگونه در عرض 6 ماه 100 میلیون تومان درآمد خالص کسب کنیم؟

  نظر

  صبر کنید ..
  X