اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قابلیت های جدید اینستاگرام

Collapse
X
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts

 • قابلیت های جدید اینستاگرام

  امکان اضافه کردن هشتگ در بیو پروفایل :

  اضافه کردن یک هشتگ در بیوگرافی اینستاگرام کار بسیار ساده ای است.در قسمت ویرایش پروفایل به قسمت بیو برید آنجا به راحتی می تونید علامت # را تایپ کنید و از لیست هشتگ ها، هشتگ مورد نظر خود رو انتخاب کنید و به راحتی از آن استفاده کنید.

  آرشیو و هایلایت را به استوری‌های اینستاگرامی

  استوری‌های اینستاگرام در سال ۲۰۱۶ میلادی به این شبکه اجتماعی اضافه شد این قابلیت مهم‌ترین و پرطرفدارترین قابلیتی است که تاکنون به اپلیکیشن اینستاگرام اضافه شده است.

  آرشیو: در نسخه جدیداین امکان وجود داردکه استوری هایی مدت زمان انتشار آنها به پایان رسیده است داخل آرشیو خود نگه دارید تا هر زمانی که می خواهید آنها را ببینید و یا از آن ها مجدد استفاده کنید.

  هایلایت: در نسخه جدید یک بخش به پروفایل کاربران افزوده شده است برای قرار گرفتن استوری های تمدید شده تا شما بتوانید تا هر زمانی که مایل هستید استوری خود را به نمایش بگزارید و محدودیت ۲۴ ساعته را هم نداشته باشید.

  حتما بخوانید : ۲۰۰ میلیون کاربر فعال تلگرام
  دایرکت در نسخه جدید اینستاگرام

  در نسخه آخر اینستاگرام چیز جدید و جالی که اضافه شده است جدا کردن قسمت های دایرکت به بخش های مختلف از جمله inbox،unread, starred هست در این نسخه باگ قبلی آن که پیام های خوانده نشده بود در قست unread قرار می گیرد.مابقی پیام ها در قسمت inbox

  همچنین امکان ستاره دار کردن یک پیام وجود دارد تا اگر زمانی خواستار دسترسی سریع به یک پیام بودید آن را در بخش starred می توانید به راحتی پیدا کنید.  این ویژگی ها ، بخشی از آپدیت جدید اینستاگرام است که در حال حاضر برای هردو کاربران IOS و android قابل استفاده می باشد.

 • #2
  راستی قراره نسخه دایرکت اینستاگرام هم بیاد که یه پیام رسان قوی هست!

  خدمات افزایش فالوور اینستاگرام و افزایش ممبر تلگرام با روش های نوین بازاریابی خدمتی متفاوت از آسان برند

  نظر

  صبر کنید ..
  X