اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اقا مرورگرای کامپیوترم هنگیده.کمک فوری

Collapse
X
  • فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اقا مرورگرای کامپیوترم هنگیده.کمک فوری

بچه ها من با مرورگرام دچار مشکل شدم .تا یه صفحه رو باز میکنم یه 10 -15 ثانیه ای هنگ میکنه.و هیچ کاری نمیشه کرد کلا قفل میکنه صفحه.
    بعد یه ارور میده که به این شرحه:
    worning:unrespansive script

A script on this page may be busy, or it may have stopped responding. You can stop the script now, or you can continue to see if the script will complete.

Script: chrome://global/content/bindings/popup.xml:581

به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه.از ویروس میتونه باشه؟چون تو کامپیوترم کلی ویروس دارم .قبلا هم داشتم ولی این جوری نمیشد
    ویندوزم هم سون هستش.کمک کنید لطفا.مرسی بروبچ

sigpic

داداش ورژنشو عوض کن ببین همین مورد رو میگه ؟
    جدیدترین ورژن رو بگیر
    EVERYDAY ABOVE GROUND IS A GREAT DAY.REMEBER THAT

نظر

نوشته اصلی توسط ali2013 نمایش پست ها
      داداش ورژنشو عوض کن ببین همین مورد رو میگه ؟
      جدیدترین ورژن رو بگیر
      اتفاقا این کارم کردم ولی درست نشد.اینترنت اکسپلور هم همینجوریه اما اون 3 - 4 ثانیه بیشتر قفل نمیکنه.اون اروره میاد میزنم میره درست میشه.دوباره یه صفحه دیگه میخوام باز کنم همین جوری میشه.

sigpic

نظر

من هم این مشکل رو دارم و بعضی وقتا به سراغم میاد ولی وقتی اخرین ورژن flash player و shokwave player رو نصب کردم ، خیلی کمتر شد!

وقتی یه سایتی رو بازی می کنی ، به احتمال زیاد به این دو افزونه بر روی مرورگرت نیاز داره و برای همین باید اخرین ورژن این دو افزونه رو داشته باشی!
        قوانین فعالیت
        1. فارسی تایپ کنید!

2. لینک دانلود از سایت های ایرانی نزارید!

3. در صورت کپی کردن مطلب از سایت ایرانی ، حتما منبع را قرار دهید! (بدون لینک)

4. پست های اسپم از جانب کاربران غیر تازه وارد ، بدون اطلاع قبلی حذف می شود!

5. پست های حاوی کلمات و محتوای غیر اخلاقی حذف و کاربر مورد نظر بن می شود!

6. بحث و تاپیک سیاسی کاملا ممنون و کاربر خاطی بن می شود!

نظر

این کارارو بکنی حل میشه:
          1. Open Internet Explorer.======>مرورگرتو وا کن

2. Click on Tools in Menu Bar | Select Internet Options =======>برو تو tools بعد برو تو تنظیمات اینترنت

3. Click on Advanced tab | Select browsing section

4. Disable Scrip Debugging (other) and check the boxes next to Disable Script Debugging (IE)

5. Also clear checkbox next to Display a notification about every script error | Click on OK | Restart your browser.
          باس ی دستی به انجمن کشید بد خاک گرفت
          ه

نظر

نوشته اصلی توسط mhossein نمایش پست ها
            من هم این مشکل رو دارم و بعضی وقتا به سراغم میاد ولی وقتی اخرین ورژن flash player و shokwave player رو نصب کردم ، خیلی کمتر شد!

وقتی یه سایتی رو بازی می کنی ، به احتمال زیاد به این دو افزونه بر روی مرورگرت نیاز داره و برای همین باید اخرین ورژن این دو افزونه رو داشته باشی!
            بیشتر تو سایت های حجیم اینجوری میشه.مرسی حسین جان دستت درد نکنه.

sigpic

نظر

والا داداش من سر در نمیارم
              EVERYDAY ABOVE GROUND IS A GREAT DAY.REMEBER THAT

نظر

نوشته اصلی توسط ghost mahdi نمایش پست ها
                این کارارو بکنی حل میشه:

2. Click on Tools in Menu Bar | Select Internet Options =======>برو تو tools بعد برو تو تنظیمات اینترنت

4. Disable Scrip Debugging (other) and check the boxes next to Disable Script Debugging (IE)

5. Also clear checkbox next to Display a notification about every script error | Click on OK | Restart your browser.
                چی شد؟کار کرد؟
                باس ی دستی به انجمن کشید بد خاک گرفت
                ه

نظر

خوب عزیز من یه آنتی ویروس خوب نصب کن هم خیالت خودت رو راحت کن هم بذار اون کامپیوترت یه نفسی بکشه . به نظر من bit defeder نصب کن بعد اسکن هم پاکش کن بره . فقط به خیال آپدیت نباشی که آپدیتش نزدیک 1 گیگ میرسه . ولی من که bit defeder دارم ، آپدیت هم هست . خیلی هم کارم راحته .
                  God

Just

نظر

نوشته اصلی توسط ghost mahdi نمایش پست ها
                    این کارارو بکنی حل میشه:

دمت گرم مهدی جون درست شد مرسیییییییییی.اینترنت اکسپلوررو درست کردم فایرفاکسم همینجوریه؟

sigpic

نظر

نوشته اصلی توسط edward نمایش پست ها
                      خوب عزیز من یه آنتی ویروس خوب نصب کن هم خیالت خودت رو راحت کن هم بذار اون کامپیوترت یه نفسی بکشه . به نظر من bit defeder نصب کن بعد اسکن هم پاکش کن بره . فقط به خیال آپدیت نباشی که آپدیتش نزدیک 1 گیگ میرسه . ولی من که bit defeder دارم ، آپدیت هم هست . خیلی هم کارم راحته .
                      دمت گرم داداش.همیشه من با انتی ویروس ها مشکل داشتم . اینو میرم نصب میکنم مرسی از کمکت.دانلودش کنم جواب میده یا باید نسخه ارجینال باشه؟

sigpic

نظر

نوشته اصلی توسط edzio نمایش پست ها
                        دمت گرم داداش.همیشه من با انتی ویروس ها مشکل داشتم . اینو میرم نصب میکنم مرسی از کمکت.دانلودش کنم جواب میده یا باید نسخه ارجینال باشه؟
                        من خودم عمری دارم همین فیکش رو استفاده میکنم . اصلا طرف اورجینالش نرو . 30 روز اول رایگان بعد 30 روز هم باز تمدیدش میکنی . الان من با امسال میشه 4 سال که مدام دارم تمدید میکنم :;-d:
                        God

Just

نظر

نوشته اصلی توسط edzio نمایش پست ها
                          دمت گرم مهدی جون درست شد مرسیییییییییی.اینترنت اکسپلوررو درست کردم فایرفاکسم همینجوریه؟
                          پس خداوند رو شکر درست شد ...

ایول مهدی
                          God

Just

نظر

نوشته اصلی توسط edward نمایش پست ها
                            من خودم عمری دارم همین فیکش رو استفاده میکنم . اصلا طرف اورجینالش نرو . 30 روز اول رایگان بعد 30 روز هم باز تمدیدش میکنی . الان من با امسال میشه 4 سال که مدام دارم تمدید میکنم :;-d:
                            پس میرم همون اخرین نسخشو دانلود میکنم.دمت گرم

sigpic

نظر

انتی ویروس اورجینال با فیکش فرق میکنه یا کشکیه

نظر

صبر کنید ..
                              X