اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مایکروسافت به مصاف اپ «اسلک» می‌رود

Collapse
X
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts

 • مایکروسافت به مصاف اپ «اسلک» می‌رود

  مایکروسافت به مصاف اپ «اسلک» می‌رود
  ⁣⁣
  خبری منتشر شده است در مورد این‌ که مایکروسافت می‌خواهد هفته‌ی آینده اپ جدیدی به نام ⁣Microsoft Teams معرفی کند. این اپ به طور مستقیم رقیب اپلیکیشن Slack به حساب می‌آید. اسلک یکی از موفق‌ترین اپلیکیشن‌های یکی دو سال گذشته است که در فضاهای کسب‌وکار و برای ارتباط گروه‌های کاری کاربرد دارد و به شکل قابل توجهی از کاغذبازی‌ تیم های اداری و حتی ایمیل های کاری می‌کاهد و ارتباط اعضای تیم‌های کاری را بهبود می‌بخشد.


  البته پیش از این نسخه‌ی اولیه‌ی این اپ معرفی شده بود، اما انتظار می‌رود نخستین نسخه‌ی عمومی «مایکروسافت تیمز» امکانات و قابلیت‌های تازه‌ای داشته باشد و طی معرفی رسمی این اپ از این قابلیت‌ها رونمایی شود. اما شاید مهم‌ترین قابلیت این اپلیکیشن، در یکپارچگی آن با محصولات دیگر مایکروسافت از قبیل آفیس و اسکایپ باشد.

  قرار است هفته‌ی آینده به مناسبت معرفی این محصول، مایکروسافت رویدادی را به صورت آنلاین برگزار کند.

  ⁠ 💻 مایکروسافت به مصاف اپ «اسلک» می‌رود ⁣⁣➖➖➖➖➖➖➖ خبری منتشر شده است در مورد این‌ که مایکروسافت می‌خواهد هفته‌ی آینده اپ جدیدی به نام ⁣Microsoft Teams معرفی کند. این اپ به طور مستقیم رقیب اپلیکیشن Slack به حساب می‌آید. اسلک یکی از موفق‌ترین اپلیکیشن‌های یکی دو سال گذشته است که در فضاهای کسب‌وکار و برای & ادامه خواندن مایکروسافت به مصاف اپ «اسلک» می‌رود 
صبر کنید ..
X