اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید برنج هاشمی از فروشگاه چلوشیش

Collapse
X
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts

 • خرید برنج هاشمی از فروشگاه چلوشیش

  برنج هاشمی چیست؟


  برنج هاشمی یکی از برنج های خوش پخت ایرانی است که در شمال کشور کاشت میشود این برنج به واسطه خوش پخت بودن و معطر بودن جزو یکی از پرفروش ترین انواع برنج در ایران است.

  برنج هاشمی را همه میشناسند .کمتر کسی است که اسم این برنج را نشنیده باشد . ایا تا به حال با خود فکر کرده اید اسم برنج هاشمی از کجا آمده است؟
  چرا نام این برنج هاشمی است؟


  نام هاشمی به واسطه کشاورزی که این نوع برنج را خوشه خوشه جمع آوری کرده است و به تولید انبوه رسانیده بر روی این برنج گذاشته شده
  خصوصیات برنج هاشمی

  مقاوم بودن دربرابر آفات برنج:


  در کاشت برنج از سموم مربوطه استفاده میشود و هر برنجی بری رشد نیاز به مقداری سم کشاورزی دارد. برن هاشمی در مراحل کاشت تا برداشت نسبت به سایر برنج های مرسوم در بازار به مقدار کمتری سم نیاز دارد که باعث سالم تر شدن این محصول خواهد شد. خوش پخت بودن و طعم و عطر فوق العاده:


  برنج هاشمی از سال 1370 به کشت انبوه رسید دلیل این عامه پسند شدن این برنج خوش پخت بودن آن است و به گونه ای است که طعم و عطر بسیار مناسبی دارد . زائقه ایرانی:


  این برنج ابتدا در گیلان کاشته شد و مورد استقبال کشاورزان قرار گرفت. برنج هاشمی همکنون در سفره میلیون ها ایرانی سرو میشود که نشان دهنده سازگار بودن این برنج با زائقه ایرانیان است. قیمت بسیار مناسب:


  برنج هاشمی هم برای کشاورزان و هم برای خریداران نهایی بسیار به صرفه است . محصولی با کیفیت مناسب که از لحاظ کمّی هم مناسب کشاورزان است.

  شما میتوانید قیمت محصولات سایت را در بخش لیست قیمت برنج هاشمی پیدا کنید شکل ظاهری:


  این برنج جزو برنج هایی است که میتواند در رستوران ها و مهمانی ها مورد استفاده قرار بگیرد.

  شما میتوانید خصوصیت های بیشتر این برنج را از طریق بخش خصوصیات برنج هاشمی دنبال کنید
صبر کنید ..
X