اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سامانه هوشمند باربری و حمل و نقل آنلاین

Collapse
X
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts

 • سامانه هوشمند باربری و حمل و نقل آنلاین

  تیم بیسرو در زمستان 96 در راستای خدمت به مردم ایران در امر باربری، اقدام به تاسیس سایت برای سهولت دسترسی و هم چنین تضمین امنیت بار با قیمت منصفانه نموده است. بیسرو توانایی ارائه خدمات اعم از باربری، اسباب کشی، وانت بار و اتوبار را در سراسر ایران دارا می باشد.
  حمل و نقل آنلاین
  http://bisro.ir
  بیسرو سامانه ای هوشمند برای باربری ، اسباب کشی ، وانت بار و اتوبار می باشد. باربری بیسرو آماده ارائه خدمت در سراسر ایران می باشد. باربری ، اتوبار ، اتوبار تهران ، اتوبار غرب تهران ، اتوبار و باربری ، اتوباربری و باربری بین شهری از جمله خدمات بیسرو است. قیمت باربری و قیمت اسباب کشی بیسرو منصفانه است

 • #2
  باربری جنت آباد , باربری پونک , باربری شهرک غرب و نواحی مختلف تهران: زمانی که قصد داشته باشید محل زندگی خود را تغییر دهید و از یک منطقه در تهران به منطقه ای دیگر نقل مکان نمایید نیاز دارید تا بار و اثاثیه زندگی تان را به نحوی جابجا نمایید. این شاید یکی از مشکلات اصلی و دغدغه بزرگ بسیاری از افراد باشد. باربری در تهران جزوخدمات اتوبار ملی در تهران می باشد که برای همشریان عزیز تهرانی انجام وظیفه می کند.
  باربری جنت آباد ,باربری جنت آباد شمالی, باربری جنت آباد جنوبی در ناحیه 5 تهران جزو مناطق تحت پوشش اتوبار ملی می باشد. همچنین باربری محدوده پونک به عنوان خدمات پونک بار و اتوبار پونک هم برای ناحیه 2 و 5 تهران مشغول به خدمات رسانی به همشهریان عزیز در این منطقه می باشد.
  در شهرک غرب هم همشریان عزیز ساکن این منطقه می توانند ازخدمات ما تخت عنوان اتوبار شهرک غرب,باربری شهرک غرب تهران بهره مند شوند.
  اتوبار ملی به عنوان معتبرترین شرکت باربری تهران در نقاط مختلف این شهر در نواحی مختلف خدمات زیر را به همشریان عزیز ارائه می هد.
  خدمات خدمات بسته بندی خرده ریز و اقلام درشت
  حمل و نقل و باربری
  جابجایی بار و اثاث کشی
  وانت تلفنی در مشهد
  حمل و جابجایی بار و کالا یک شیوه تخصصی در جابجایی کالا و لوازم مختلف است.
  نوع دیگری از باربری استفاده از فریت بار است. افرادی که قصد مهاجرت یا مسافرت طولانی مدت به کشور های دیگر را داشته باشد می تواند بارهای و لوازم مورد نیاز خود را با استفاده از شرکت های فریت و حمل بار هوایی به کشور مقصد بفرستد در اصطلاح به این نوع بارها که ماهیت تجاری ندارد و نوعی بار خصوصی می باشد را فریت بار می گویند.

  نظر

  صبر کنید ..
  X