اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تفاوت عطرهای زنانه و مردانه و خرید از فروشگاههای معتبر

Collapse
X
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts

 • تفاوت عطرهای زنانه و مردانه و خرید از فروشگاههای معتبر

  عطرهای زنانه معمولاً درصد اسانس بیشتری دارند و بوی شدیدتری می دهند. به همین علت زنانه ها معمولاً ادوپرفیوم (edp) و مردانه ها معمولا ادوتوالت(edt) هستند. البته همیشه هم این گونه نیست. به عبارت دیگر ادوتوالت زنانه وجود دارد , و تعدادشان هم زیاد است مثل: ادوتوالت زنانه هات کوتور ژیوانشی (رایحه میوه ای) و ادوتوالت زنانه وری ایرزیستبل ژیوانشی (رایحه گل رز) و از طرفی ادوپرفیوم مردانه هم وجود دارد ولی تعدادشان خیلی کم است مثل ادوپرفیوم زریوس قرمز ژیوانشی (رایحه شرقی).
  رایحه عطرهای زنانه معمولاً از گل و میوه است. برای مردان به هیچ وجه از رایحه گل ها استفاده نمی شود. از میوه ها نیز فقط رایحه مرکبات (مثل ژیوانشی موسیو) برای آقایان پسندیده است.
  پیش بینی می شود که در آینده نزدیک این مرزها بیشتر و بیشتر برداشته شوند. امروزه دسته جدیدی از تقسیم بندی به نام تک جنسی وارد بازار شده است. و برای خرید عطر بهتر است از سایتهای معتبر اینترنتی اقدام نمود .
  عطر و ادکلن های مردانه و زنانه با بهترین قیمت و مشاوره رایگان برای خرید عطر مناسب

 • #2
  مطلب جالبی بود .داشتم مطلبتون رو میخوندم، یاد یک سایت دیگه ای افتادم که توش انواع عطرها رو معرفی کرده بود و نمیدونستم منظور از ادوپرفیوم و ادوتویلت چیه که خوب الان متوجه شدم. لینکشو گذاشتم دوستان اگه خواستند ببینند مطلبش خوب بود.
  رای شما:Û´ از Û± رای   دوستان عزیز با استفاده از نظرسنجی اولیه در صفحه اینستاگرام با نشان، و بخش نظرات

  نظر

  صبر کنید ..
  X