اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مبل راحتی و سرویس خواب 2018

Collapse
X
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts

 • مبل راحتی و سرویس خواب 2018

  مبلمان راحتی ایران در چند سال اخیر شاهد پیشرفت های چشمگیری در عرصه های متفاوتی بوده است. شاید در گذشته کیفیت مبلمان راحتی در مقایسه با کشورهای پیشرو در این صنعت، چندان چنگی به دل نمی زد ولی پیشرفت های امروز در صنعت مبلمان ایران دیگر مانند گذشته نیست و توانسته تمام بازار ایران را اشغال کند و توانسته رضایت مصرف کننده ها را بدست آورد.

  واژه ی مبلمان راحتی بسیار گسترده بوده و به گونه ی تمامی لوازم چوبی، ام دی اف و نئوپان و... را شامل می شود. یکی از شاخه های بزرگ صنعت مبلمان راحتی، خود مبل راحتی می باشد و به دلیل اهمیت این بخش در بسیاری از موارد، مبلمان راحتی همان مبل راحتی معنی می شود. خوشبختانه تولید کنندگان مبل راحتی، و مبلمان میلاد در این چند سال اخیر به تنوع و کیفیت مبل راحتی خود افزوده اند. و این اهمیت به دلیل نیاز بالای کشور به مبلمان راحتی بوده و اینکه مردم ایران در این چند سال اخیر، به کالای ایرانی روی خوش نشان داده اند. شایان توجه است که ۸۰ درصد مواد به کار برده شده در مبل راحتی تولید شده در ایران، جنس ایرانی است. و مهتر از آن صنعت مبل راحتی بوسیله کارگر ایرانی تولید می شود به طور مثال در یک بنگاه کوچک تولیدی مبل راحتی، ۵ نفر به صورت مسقیم مشغول به کار هستند.

  واژه ی سرویس خواب بسیار گسترده است و تمام مواردی که به لوازم خواب مربوط می شود را شامل می شود.
  بنابراین وقتی مبلمان میلاد از سرویس خواب حرف می زند، یعنی تجهیز تمام اتاق خواب با سلیقه مصرف کنند و به صورت سفارشی. سرویس خواب چوبی، ام دی اف(mdf) و نئوپان و ترکیبی از آن ها را شامل می شود. این ها مربوط به اسکلت سرویس خواب می شوند. در رابطه با رنگ سرویس خواب، تنوع به اندازه ی سلیقه های مشتریان مبلمان میلاد است. سرویس خواب یکی از لوازم مورد نیاز برای داشتن خوابی راحت است که حیاتی ترین بخش زندگی را تشکیل می دهد.
  مبلمان میلاد به دلیل تولیدی بودن، این انتخاب را هم به مشتریان سرویس خواب می دهد تا اندازه های سفارشی مشتری را تولید کند چون سرویس خواب از تولید به مصرف است.
صبر کنید ..
X