اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترین کرکی که تا الان برای ویندوز 8 اومد چیه؟

Collapse
X
  • فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بهترین کرکی که تا الان برای ویندوز 8 اومد چیه؟

من کرک KMSnano وقتی میخوام نصب کنم اخطار do not work میده و میره به این ادرس Download Your File Now اخه دانلود کردن ای فایل دو مگی چه فایده دار ایا درست میشه هر کاری میکنم دانلود نمیشه بهتریت کرکی که شما استفاده کردید برای ویندوز8 چی بود که همه امکانتو باز کنه

نوشته اصلی توسط iman620 نمایش پست ها
    من کرک KMSnano وقتی میخوام نصب کنم اخطار do not work میده و میره به این ادرس Download Your File Now اخه دانلود کردن ای فایل دو مگی چه فایده دار ایا درست میشه هر کاری میکنم دانلود نمیشه بهتریت کرکی که شما استفاده کردید برای ویندوز8 چی بود که همه امکانتو باز کنه
    سلام،
    دوست عزیز کرک موجود در نت بین آفیس 2010-2013 و همینطور ویندوز 8 برای فعال سازی مشترک هست،
    2کرک دیگه هم موجود هست ولی برای نصب پیشنهاد نمیشه به این خاطر که بعد از آپدیت کردن ویندوز،اعتبار قانونی ویندوز از بین میره و شما باید از نو ویندوز رو Validate و Active کنی.
    قابلیت و امکانات ویندوز رو مرتفع و پیشرفته نمیکنه و تنها کارایی این برنامه برداشتن محدودیت زمانی برای استفاده کاربر تا بیش از مدت رایگان 1 ماهه هست،
    در صورت تمایل شما با استفاده از نصب مجموعه ای از Gadgetهای ویندوز و همین طور قابلیت Windows Update قادر هستی که امکانات نرم افزاری ویندوز رو آپدیت کنی ولی این به معنی اضافه کردن امکانات جدید نیست چرا که آخرین ورژنی که قبل از ارائه ویندوز 8.1 در نت منتشر شده همین ویندوز 8 پرو نسخه مدیا سنتر هست که هم از جانب این سایت و هم سایتهای دیگه برای دانلود رایگان قرار گرفته....

نظر

صبر کنید ..
    X