اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

از بین بردن موهای زائد

Collapse
X
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts

 • از بین بردن موهای زائد

  اگر در مورد انتخاب یک کلینیک لیزر مجهز و مدرن با پرسنلی با تجربه و کاربلد مردد هستید و با پرس و جو از دوستان و آشنایان در مورد بهترین کلینیک لیزر مو زائد در غرب تهران با کلی مورد مواجه شدید که هر کدوم از دوستان دلیل خوب بودن اون مرکز رو از نظر خودشون توصیف می کنند، بهتره با واقعیت ها ، امکانات و ویژگی هایی که یک مرکز لیزر مو زائد باید داشته باشه آشنا بشید و بتونید بهترین تصمیم رو بگیرید.

  واقعیت اینه که در حال حاضر به خاطر بالا رفتن تعداد زیاد کلینیک های زیبایی که چه با مجوز و چه بی مجوز در حال فعالیت هستند ، به خصوص ایکنه بیشتر مراکز لیزر مو زائد در غرب تهران و شمال دارای فضای مجلل و ترو تمیز و دکور های خوب هستند و همگی این بیانات رو دارن که لیزر مو زائد رو با دستگاه های مدرن و بروز الکساندرا کندلا 2018 و دایود 2018 استفاده می کنند و درد و سوزش و سوختگی رو به صفر می رسونن .

  در کمترین زمان بیشترین ناحیه رو از شر موهای زائد لیزر می کنند و جالب تر اینکه همگی قیمت ها رو در سایت و وبلاگ ها خیلی پایین اعلام می کنند و یا تخفیف های 80 درصد و حتی 90 درصدی در تبلیغات خود قرار می دهند که پرداختی شما به 4 هزار تومان می رسه...!!!

  می تونید این نوع مراکز رو در سایت های تخفیف زیاد ببنید.

  اما آیا واقعا این مراکز لیزر مو زائد در مرزداران ،صادقیه، فردوس، سعادت آباد و بسیاری دیگر از مناطق تهران آنقدر دست و دل باز و به فکر جیب مراجعه کنندگان هستند که فقط با جلسه ای 4 هزار تومان ناقابل موهای زائد شما را لیزر کنند .

  همانطور که می دانید لیزر مو زائد باید طی جلسات متوالی انجام شود و کار شما با 2 یا 3 جلسه آمدن پیش نمیرود. بدترین موضوع می دونید چیه اینه که اپراتور دستگاه لیزر مو شما مبتدی باشه و یا طی 2 هفته آموزش شروع به کار کرده باشد.... خدا می داند چند نفر داد و فریادشان از بی تجربگی اپراتور، سوختگی و سوزش زیاد در آمده است و حتی نتوانسته اند پول خود را پس بگیرند و شکایتشان هم به جایی نرسیده است. با توجه به گفته های بالا کلاملا مشخصه که چه مواردی را باید برای انجام لیزر مو زائد در غرب تهران در نظر بگیرید.

 • #2
  در عین حال، وقتی گزینه کل بدن را برای لیزر درمانی انتخاب می‌کنید، از تخفیف‌های ویژه کلینیک نیز برخوردار خواهید شد که این مورد برای لیزر درمانی موضع‌های مختلف به صورت جداگانه صدق نمی‌کند. به طور خلاصه، لیزر موهای زائد کل بدن ، هم موثرتر و راحت‌تر است و هم باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های شما خواهد شد! همین حالا با مشاوران کلینیک تماس بگیرید و از آنها راهنمایی بخواهید. جزئیات مربوط به لیزر درمانی کل بدن را هم جویا شوید و در نهایت بهترین لیزر موهای زائد در غرب تهران گزینه را انتخاب کنید!

  نظر

  صبر کنید ..
  X