اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

لوازم خانگی اسنوا بهترین برند ایرانی با قیمت مناسب

Collapse
X
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts

 • لوازم خانگی اسنوا بهترین برند ایرانی با قیمت مناسب

  سلام
  فروشگاه لوازم خانگی برندس درحال فعالیت در زمینه فروش انواع لوازم خانگی با برندهای مختلف و با کمترین قیمت در مقایسه با دیگر فروشگاه های اینترنتی می باشد. اسنوا یکی از بهترین برندهایی است که در این فروشگاه اینترنتی با مناسب ترین قیمت به فروش می رسد.
  با توجه به وضع اقتصادی امروز در هنگام خرید لوازم خانگی باید توجه کرد که محصول خریداری شده دارای گارانتی مطمئن باشد. محصولات ایرانی اسنوا یکی از بهترین تولید کنندگان ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، اجاق گاز، یخچال و فریزر، تلویزیون می باشد که در خصوص کیفیت و سالم بودن محصولاتش مسئولیت کامل دارد و این محصولات را با ضمانتی ۱۰ ساله حمایت می نماید .
  با خرید محصولات این برند ایرانی، به شما بصورت خودکار از طریق مرکز خدمات شرکت سرویس نگهداری و تعمیر رایگان عرضه خواهد شد.کارت ضمانت به مشتریان با شرایط مورد مطلوب ارائه می گردد.این کارت محصولات اسنوای خریداری شده ی شما را در مقابل هر گونه ایراد یا عدم کارکرد مطمئن می سازد . به منظور دریافت سرویس ضمانت ما ،از دریافت کارت ضمانت معتبر اسنوا از فروشنده اطمینان حاصل نمایید . این کارت میبایست بطور کامل تکمیل گردد و بایستی شامل اطلاعات در مورد نوع محصول ، نام محصول، تاریخ خرید و شماره سریال محصول کارخانه باشد .
  فروش لوازم خانگی اسنوا در فروشگاه برندس
  https://brandes.ir/%D8%A7%D8%B3%D9%86%D9%88%D8%A7-90
  ویرایش توسط naem bd : http://forums.p30day.com/member/63717-naem-bd در ساعت 12-21-2018, 00:09
صبر کنید ..
X