اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمای عملکرد و خرید اسکی فضایی(الپتیکال)

Collapse
X
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts

 • راهنمای عملکرد و خرید اسکی فضایی(الپتیکال)

  الپتیکال(اسکی فضایی) چون یک ورزش کم خطر و بدون آسیب است ، از افراد تازه کار و آماتور تا ورزشکاران حرفه ای المپیک با داشتن یک الپتیکال می توانند منفعت زیادی ببرند. اما چون در بازار مدل های مختلف الپتیکال(اسکی فضایی) موجود است ، قبل از خرید آن به فاکتورهای زیادی باید توجه کرد.

  مسیر خریدخود را با تحقیق و جستجو در مورد دستگاه ورزشی خود شروع کنید. یکی از روش های آسان، پرس و جو از کسانی است که آن محصول را خریداری کرده اند و از آن استفاده کرده اند. یک الپتیکال خوب و مناسب باید از یک شرکت معتبر و با کیفیت تجاری خوب در ارائه محصول باشد. اگر هم به صورت اینترنتی خرید می کنید، مطمئن شوید که از یک سایت معتبر خرید می کنید.
  نیاز یک ورزشکار چیست؟

  یک فرد همیشه باید قبل از خرید بداند که نیاز واقعی او از خرید یک الپتیکال (اسکی فضایی) چیست! crossfitness how buy elepticalبرای مثال بداند در خانواده چند نفر ممکن است از الپتیکال استفاده کنند. به علاوه درباره سایز دستگاه الپتیکال و طرح بندی مناسب با فضای خانه خود فکر کنند. اگرچه دستگاه های الپتیکال(اسکی فضایی) متفاوت به نظر می رسند اما فضای یکسانی را اشغال می کنند.

  به سایز و وزن دستگاه الپتیکال (اسکی فضایی) خود توجه داشته باشید. چون در نظر گرفتن این نکات می تواند لیستی از دستگاه های متفاوت در اختیارتان قرار دهد.

  از انواع مدل های الپتیکال (اسکی فضایی) در ایران سی نت دیدن کنید.
  دستگاه های الپتیکال را امتحان کنید

  احتمالا تا اینجا با در نظر گرفتن همه ویژگی هایی که مد نظرتان است ،لیست بلند بالای شما از دستگا های الپتیکال، محدودتر شده است با توجه به لیست خود به یک فروشگاه تجهیزات ورزشی بروید و الپتیکال های نوشته شده در لیست خود را امتحان کنید.

  ببینید که از نظر راحتی ، حرکت و صدا ، دستگاه چگونه است. دستگاه الپتیکال باید یک حرکت طبیعی را دنبال کند و وقفه در حرکت دستگاه وجود نداشته باشد. اگر هنگام استفاده از الپتیکال (اسکی فضایی) ، وقفه در حرکت آن به وجود آید؛ می تواند تاثیرات منفی در مفاصل فرد ایجاد کند و آسیب جدی برساند.

  امتحان کردن دستگاه های الپتیکال به شما کمک می کند که ببینید آیا تولیدکنندگان دستگاه ها به همان کیفیتی که مدنظر شماست توجه داشته اند یا نه. یک الپتیکال باید بدون سرو صدا کار کند و مدل انتتخابی باید بدون هیچ گونه اصطکاک،ساییدگی و صدای جیرجیر کار کند. بعلاوه هنگام استفاده، فرد باید بدون هیچ گونه آسیب و ضربه از الپتیکال(اسکی فضایی) استفاده کند.
  توجه به ویژگی های الپتیکال(اسکی فضایی)

  بهترین کار این است که از خرید یک دستگاه پیچیده ممانعت کنید.با توجه به آنچه گفته شد، بررسی ویژگی های هر دستگاه از اهمیت برخوردار است. مثلا بعضی از دستگاه ها دکمه شروع سریع دارند یا برخی برنامه تمرینی اتوماتیک دارند.

  این ویژگی ها در استفاده بهتر از الپتیکال موثر است. سایر ویژگی هایی که در دستگاه الپتیکال مورد توجه قرار می گیرد، اندازه گیری ضربان قلب، زمان سنج ،تنظیم گام و اندازه گیری میزان کالری است که فرد می سوزاند.منبع : الپتیکال یا اسکی فضایی
  اسکی فضایی|الپتیکال خانگی|قیمت خرید انواع الپتیکال
صبر کنید ..
X