اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پیش‌بینی هوش مصنوعی: برزیل قهرمان

Collapse
X
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts

 • پیش‌بینی هوش مصنوعی: برزیل قهرمان

  پیش‌بینی هوش مصنوعی: برزیل قهرمان، عربستان شگفتی‌ساز، انگلیس در یک چهارم نهایی، اسپانیا و آرژانتین تیم‌های ناکام جام جهانی

  شرکت گلدمن ساکس در سال ۲۰۱۴ با استفاده از نرم‌افزارهای هوش مصنوعی پیش‌گویی کرد برزیل در خانه خودش قهرمان خواهد شد که البته اشتباه از آب درآمد و در نیمه‌نهایی به طور عجیبی ۷ گل از آلمان خورد و حذف شد.
  حالا دوباره این شرکت برای جام جهانی ۲۰۱۸ دست به دامن هوش مصنوعی شده است ولی این بار برای افزایش دقت پیش‌گویی؛ سیستم پیچیده‌تری ساخته و سعی کرده هر بازی را ده‌ها بار شبیه‌سازی کند.

  شرکت گلدمن ساکس ابتدا سعی کرده اطلاعات کاملی از تیم‌ها، بازیکنان، تاریخچه عملکردشان در جام جهانی‌های گذشته، نتایج اخیر بازی‌های دوستانه ملی و باشگاهی و غیره را به نرم‌افزار هوش مصنوعی بدهد.
  در گام بعدی، تلاش می‌کند نتایج اولیه را با نتایج مسابقات جام جهانی و رقابت های اروپایی از سال ۲۰۰۵ تا کنون مقایسه کند.

  گلدمن ساکس برای افزایش دقت و رسیدن به دقیق‌ترین پیش‌بینی ممکن، بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را یک میلیون بار شبیه‌سازی کرده است.


  چهار تیم فرانسه، برزیل، پرتغال و آلمان به نیمه نهایی جام جهانی راه پیدا خواهند کرد.

  دیدار نهایی و فینال میان دو تیم آلمان و برزیل برگزار می‌شود که با پیروزی یاران نیمار، جام به ریودژانیرو خواهد رفت. (شانس پیروزی برزیل در فینال ۱.۷۵ در مقابل آلمان ۱.۴۱ است)

  در حالی‌که تیم فرانسه شانس بالایی برای قهرمانی در این جام جهانی دارد و حتا بهتر از آلمان ظاهر شده است ولی در نیمه نهایی به برزیل می‌بازد و حذف می‌شود.

  انتظار می‌رود تیم انگلیس پس از چند دوره جام جهانی ناموفق بتواند در روسیه خوش بدرخشد و تا یک چهارم نهایی بالا بیاید که در آن‌جا مغلوب آلمان‌ها می‌شود.

  دو تیم اسپانیا و آرژانتین با تمام ستاره‌هایشان در یک چهارم نهایی حذف می‌شوند و عملکرد خوبی در این دوره ندارند.

  پیش‌بینی می‌شود تیم روسیه، میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ بتواند از گروه خود بالا بیاید؛ اگرچه در یک چهارم نهایی حذف می‌شود.

  عربستان سعودی تیم شگفتی‌ساز جام خواهد بود که از گروه اول این مسابقات صعود می‌کند.
  فوتبال هیچ‌گاه قابل پیش‌بینی نبوده است و هر لحظه در بازی یک اتفاق غیرمنتظره می‌تواند تمام محاسبات حتا هوش مصنوعی را برهم بزند.

  به نظر شما کدام تیم قهرمان خواهد شد؟
صبر کنید ..
X