اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درباره ی حفظ رابطه بارداری

Collapse
X
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts

 • درباره ی حفظ رابطه بارداری


  ab : در طول عکس برداری چه مقدار "لمس کردن" باید انجام بشود؟
  sm: گاهی اوقات پودری روی شکم می ریزیم،گویی پودر را روی “درخشش" می ریزیم. به غیر از این، نه،برای اکثر جاها اغلب زنان اینطور به نظر می رسند که می خواهند مورد عکاسی بارداری قرار بگیرند. بعضی زنان وقتی به اینجا می رسند نیاز است که موهایشان شانه و براش شود.بعضی افراد آشفته هستند...ولی من به آن ها می گویم که این یک عکاسی است که خیلی به چهره شان ربطی ندارد.
  این بیشتر برای نشان دادن بدن و شکم آن هاست.پس این ها عکس های زیبایی نیستند و تنها عکس هایی نمایشی با نور شدید هستند. این یک پرتره نیست ... و بیشتر شبیه مستند سازی این زمان در زندگی آنها است. هیچ چیز من را از دیدن یکی از عروس هایم که ما را مشمول تمام لحظات زندگی اش می کند خوشحال تر نمی کند. خانواده آنها رشد می کند و برای ما هم همینطور!
  :abپیش از این ،شما از لغت "رشد کردن" برای مشتریانتان از عروسی ، تا بارداری و بچه دار شدنشان استفاده کردید. شما چگونه رابطه تان را با خانواده ها حفظ می کنید؟
  sm: ما ارتباط با مشتریانمان را از طریق کارت های تشکر و کارت های تبریک سالگرد هایشان ادامه می دهیم .... این کارت ها معمولا دارای عکس یک کودک بر روی کاور هستند، و خوب ، من فقط می خواهم بذر را بکارم. و اینکه آن ها بدانند که ما عکاسان نسل ها هستیم و ما می خواهیم رابطه را با آن ها ادامه بدهیم.
  ما همچنین انواع دوم و سوم عکاسی بارداری را نیز داریم ، که در آن ها ما به شدت پیشنهاد می کنیم که والدین فرزند بزرگترشان را بیاورند تا آن ها نیز در عکس ها حضور داشته باشند. بوسیدن شکم مادر توسط فرزندان - و درگیر شدنشان در آن روند - کاری است که من به شدت والدین را به انجامش تشویق می کنم چون احساس می کنم این کار کودک دیگر را نیز درگیر این فرآیند می کند و آن ها نیز بخشی از فرآیند بارداری خواهند بود.درگیرشدن آن ها در پروسه عکاسی ممکن است برخی از حسادتهای احتمالی را که کودکان در مواجه با یک خواهر یا برادر جدید دارند را از بین ببرد.
صبر کنید ..
X