رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
hossein13560302

خداوند اسرائیل و صهیونیستها رو لعنت کنه

پست های پیشنهاد شده

نیکی کریمی با اظهار تأس?? از کشتار بی‌رحمانه در غزه گ??ت: برایم عجیب است در عصر اینترنت و ارتباطات چنین ??اجعه جهانی در حال وقوع است و هر کس هر کاری دلش بخواهد، انجام می‌دهد اما ات??اقی نمی‌ا??تد.این بازیگر و کارگردان در گ??ت‌و‌گو با خبرنگار سینمایی ایسنا اظهار کرد: ماجرای ??لسطین برای ما چیز جدیدی نیست و از زمانی که چشممان را باز کرده‌ایم درباره این کشتار بی‌رحمانه شنیده‌ایم. ما که سیاسی نیستیم و از جزئیات این موضوع سر در نمی‌آوریم. اما آن چیزی که به عنوان یک شهروند عادی متوجه هستم، عکس‌هایی است که از کشتار بی‌رحمانه بخصوص بچه‌ها در غزه می‌بینم که به نظر من یک ??اجعه جهانی است.

نیکی کریمی با اشاره به مطالعه‌ای که اخیرا درباره حقوق بشر داشته است، گ??ت: مهمترین چیز، حق جان و مسکن است که حقوق طبیعی یک انسان محسوب می‌شود اما باید دید کسانی که به‌دنبال حقوق بشر هستند، الان چرا نیستند؟ و چرا کاری نمی‌کنند؟ شهروندان عادی در غزه کشته می‌شوند اما ات??اقی نمی‌ا??تد.

این بازیگر و کارگردان ادامه داد: سال‌های دور در زمان هیتلر جنایتی شد و دیدیم بعدا همه آن‌ها محاکمه و کشته شدند و هنوز درباره آن کشتار صحبت می‌شود، اما الان در سال 2014 با این همه رسانه عمومی و بازتابی که می‌شود، شاهد چنین کشتار وحشیانه‌ای هستیم و ات??اقی هم نمی‌ا??تد که تاس??‌آور است.

نباید از آن جنس آدمهایی بود که با هرچیز که طر??دار دارد، مخال??ت کرد. و اصلا امروز ??وتبال به خاطر همین طر??دار داشتن باید مورد توجه رسانه ها قرار بگیرد. رسانه ها حیاتشان در پرداختن به آن چیزی است که مخاطب بیشتری دارد. اما یک سوال: آیا اینکه همیشه جام جهانی و المپیک مصاد?? می شود با حملات وحشیانه اسراییلی ها و کشتار کودکان و آوارگی زنان و کودکان در نوارغزه و جنوب لبنان و عراق و ... ات??اقی است؟

پوشش رسانه ای رخدادهای جهانی چون جام جهانی و المپیک و معطو?? شدن ذهن مردم سراسر دنیا به این بازیها، گویا ??رصت مناسبی برای متجاوزان است تا در پوشش این غول های رسانه ای به کشتار و قتل بپردازند.در همین روزهای اخیر که توپ های ??وتبال در استادیوم بلوهوریزنته و دیگر ورزشگاههای برزیل بیش از نیمی از مردم دنیا را پای تلویزیون نشانده است، گروههای داعش در عراق با سر های بریده شده ??وتبال بازی می کنند و غاصبان ??لسطین نوار باریک غزه را در عملیات صخره سخت بیش از 300 بار طی همین یکی دوروز موشکباران کرده اند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خدا داعشیها و هر چی ادم ا??راطی تو هر دینی که هست لعنت کنه.

لینک به ارسال

چی بگم والا

اینا خودشونم نمیدونن چه قلطی میکنم

لعنت بهشون

لینک به ارسال

جهنم لحظه شماری همچین ا??راطی ها رو می کشه:1231907333::1231907333::1231907333:برید جهنمو بسوزیدو بسازید:1231907333::1231907333::1231907333:​همین

لینک به ارسال

حیوون با هم نوع خودش همچین کاری نمیکنه که اینا انجام میدن.اصلا اینا بویی از انسانیت نبردن.ایشااله زودتر از وجودشون خلاص شیم.

لینک به ارسال

خدا جای حق نشسته مطمئناً جوابشون رو میده.به امید خودش به همین زودی ها خبرنابودیشون و پاکی جهان از هرچی متجاوز رو میشنویم.به امید خدا.

لینک به ارسال

من از تمام دوستان برای همدردی با مردو مظلوم غزه متشکرم ولی اینم بگم آمار 2 کاربرو دقیق بررسی کردم و حواسم بهشون هست که توی این جور جاها نه میان نظر میدن نه تشکر میکنن حواسشون شدیدا جمع باشه هر جور عواقبی... واسشون داشته باشه خودشون مقصرند

لینک به ارسال
من از تمام دوستان برای همدردی با مردو مظلوم غزه متشکرم ولی اینم بگم آمار 2 کاربرو دقیق بررسی کردم و حواسم بهشون هست که توی این جور جاها نه میان نظر میدن نه تشکر میکنن حواسشون شدیدا جمع باشه هر جور عواقبی... واسشون داشته باشه خودشون مقصرند

آها اونوقت اگه اینکار ها رو نکنن خداوند بزرگ و توانا اونا رو به سنگ تبدیل می کنه؟

ما هم نظر دادیم

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

برو عزیزم دنبال کارت.اینجا مگه پاسگاهه که اطلاعات بررسی میکنی.اونی که اون بالاست خودش سزای هر چی ستمگر و ادم کشه میده.باشه که یه روزی جهان از هر چی ا??راطی و ستمگر و م??ت خوره پاک شه.کسایی که بی دلیل ادم میکشن.کسایی که مظلوما رو ظلم میکنن.کسایی که نون ادم ??روشی میبرن سر س??ره شون.اینم نظر تا غصه نخوری.

خدایا بعد که جواب ادم کشایی که مردم بی گناه رو توی همه جای دنیا میکشن دادی یه سرم بیا اینجا یه سری واقعا به عنایتت نیاز دارن.به یه سری یاد بده که تهدید الکی نکنن.

ویرایش شده توسط saeed kratos

لینک به ارسال
برو عزیزم دنبال کارت.اینجا مگه پاسگاهه که اطلاعات بررسی میکنی.اونی که اون بالاست خودش سزای هر چی ستمگر و ادم کشه میده.باشه که یه روزی جهان از هر چی ا??راطی و ستمگر و م??ت خوره پاک شه.کسایی که بی دلیل ادم میکشن.کسایی که مظلوما رو ظلم میکنن.کسایی که نون ادم ??روشی میبرن سر س??ره شون.اینم نظر تا غصه نخوری.

خدایا بعد که جواب ادم کشایی که مردم بی گناه رو توی همه جای دنیا میکشن دادی یه سرم بیا اینجا یه سری واقعا به عنایتت نیاز دارن.به یه سری یاد بده که تهدید الکی نکنن.

داداش حر?? دل منم زدی دمت گرم ...

خدا لعنتشون کنه که واقعن با بیرحمی و زور دارن تجاوز میکنن و ادم میکشن ولی تو جهان ??قط جنگ ??لسطین و اسراعیل نیست جاهای زیادی هستش مخصوصن کشورهای ??قیر ا??ریقایی که زنها و بچه ها از گشنگی و بیماری دارن طل?? میشن خوبه یکمی هم رسانه های کشور به اونا هم توجه کنن...

لینک به ارسال

و همانا لعنت خداوند یکتا بر قوم ظالمین

لینک به ارسال

خدا لعنتشون کنه.

اگه منظورت منم بیا پرو??ایلم جوابتو میدم

لینک به ارسال
داداش حر?? دل منم زدی دمت گرم ...

خدا لعنتشون کنه که واقعن با بیرحمی و زور دارن تجاوز میکنن و ادم میکشن ولی تو جهان ??قط جنگ ??لسطین و اسراعیل نیست جاهای زیادی هستش مخصوصن کشورهای ??قیر ا??ریقایی که زنها و بچه ها از گشنگی و بیماری دارن طل?? میشن خوبه یکمی هم رسانه های کشور به اونا هم توجه کنن...

دقیقا درسته حر??ت.باهات موا??قم.ما کاملا یک بعدی هستیم و توی همه چیز ا??راط میکنیم.خدا خودش شر هر چی حاکم ظالم و ستمگر و ادمکش و تروریسته از سر جهان کم کنه الهی.کاش یه روز دنیا بدون جنگ و کشتار و بمب بشه و هیچ کس به کسی زور نگه و کسی رو تهدید نکنه.

لینک به ارسال

مطمئنم همه از ظالم متن??رن

چه توی این انجمن چه توی جنگلهای آمازون

خداوندا همه ظالمین رو نابود کن

و کمک کن به اونهایی که بهشون ظلم میشه جه اونایی که از ظلمی که بهشون میشه آگاه باشن چه اونایی که از ظلمی که بهشون میشه بیخبرن

لینک به ارسال
چه اونایی که از ظلمی که بهشون میشه بیخبرن

اینو خیلی قشنگ گ??تی.مثالهای ??راوونی داره این قسمت.

لینک به ارسال

دمت گرم خوشحالم که منظورم رو متوجه شدی

اینم احتمالا به خاطر روحیه سلحشوری دارک سولزه دادش:2ag99q0:

ناراحت نشی دادش گلم شوخی کردم

لینک به ارسال

شوخی میکنی ! ..... من رو که مثل مردم غزه ترس ورداشت .

برو بچه . این انجمن جای این کارا نیست . خداوند رو شکر که به حر?? شماها قومی رو مورد لعن و قهر خودشون قرار نمیدند و خودشون از من و شماها بیناترند ، شماهم لازم نیست تو کار خداوند دخالت کنی

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...