رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

کنسول ها توانایی پردازش star citizen را ندارند، بازی از نهایت توانایی pc بهره می برد

پست های پیشنهاد شده

Star-Citizen-PAX-East-4.jpg

Matteo Carrara موسس

PC-Gaming.it، به تازگی در طی مصاحبه ای که با Eric Peterson یکی از سازندگان ارشد عنوان Star Citizen داشتند ما را از اظهارات جدید این ??رد آگاه ساختند. بر طبق اظهارات Peterson، کنسول های نسل حاضر (و گذشته) توانایی پردازش دنیای Star Citizen را ندارند، و این دقیقا همان دلیلی است که این بازی به صورت انحصاری برای پلت??رم PC ساخته شود.زمانی که پرسیده چرا عنوان Star Citizen برای کنسول ها منتشر نمی شود، Peterson گ??ت : "کنسول ها توانایی اداره و پردازش عنوانی مشابه Star Citizen را ندارند. بنابراین و به منظور ح??ظ کی??یت گرا??یکی بازی، تیم توسعه تصمیم گر??ت که بر روی پلت??رم قدرتمند تری تمرکز داشته باشد. "" در سالهای اخیر ما احساس می کنیم که PC کمی گوشه گیر شده بود، و عناوین مختل?? اغلب از نسخه کنسولی بر روی این پلت??رم، با کی??یت گرا??یکی پایین تر از حد انتظار، پرت می شدند و این عمل باعث می شد که توانایی و پتانسیل پلت??رم pc به نمایش گذاشته نشود. امروز PC های گیمینگ بسیار قدرتمند هستند. آنها از پردازشگر های قدرتمند، کارت گرا??یک های بسیار قدرتمند بهره می برند و از هر جنیه بهترین هستند. حتی نسل جدید کنسول ها نمی توانند با آنها رقابت کنند. اجزای داخلی این کنسول ها قدیمی تر از چیزی است که در حال حاضر من می توام بر روی یک PC خانگی سوار کنم. ما قصد داریم عنوانی خلق کنیم که نهایت توانایی PC های امروزی را به نمایش بگذارد. و در درجه بالاتر، ما می خواهیم برای تمام کسانی که در پی جمع آوری سیستم های قدرت مند با کارت گرا??یک های چندگانه و سیستم خنک کننده مایع هستند، لذت بخش باشد. به خصوص اینکه تاکنون هیچ عنوانی توانایی است??اده از نهایت قدرت و پتانسیل این PC ها را نداشته. "Star Citizen سال آینده میلادی برای Microsoft Windows, Linux منتشر می شود.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آ??رین.دم این آقای اریک گرم.حتی نسل هشتم هم نمیتونه به پای یه pc قوی برسه.تا الان هم بیشترین کی??یت مال pc بوده.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
آ??رین.دم این آقای اریک گرم.حتی نسل هشتم هم نمیتونه به پای یه pc قوی برسه.تا الان هم بیشترین کی??یت مال pc بوده.

خب معلومه ??رزان جان.این مقایسه اصلا صحیح نیست.کنسول یه دستگاه بسته هستش که قابلیت ارتقا رو نداره ولی پی سی رو هر روز میشه عوضش کرد و ارتقا داد.ولی از لحاظ نرم ا??زار یا بهتر بگم بازی همیشه کنسول و مخصوصا پلی استیشن حر?? اول رو میزنه و هیچ وقت بازیای پی سی به قدرت انحصاریای کنسول نمیرسن.??قطاز لحاظ گرا??یک و کی??یته که پی سی برتره.پی سی هیچ وقت یه بازی در حد last of us و god of war و انچارتد رو به خودش ندیده و اکثر بازیای عالی پی سی برای کنسولها هم بودن و انحصاری نبودن معمولا.

ویرایش شده توسط saeed kratos

لینک به ارسال
خب معلومه پارسا جان.این مقایسه اصلا صحیح نیست.کنسول یه دستگاه بسته هستش که قابلیت ارتقا رو نداره ولی پی سی رو هر روز میشه عوضش کرد و ارتقا داد.ولی از لحاظ نرم ا??زار یا بهتر بگم بازی همیشه کنسول و مخصوصا پلی استیشن حر?? اول رو میزنه و هیچ وقت بازیای پی سی به قدرت انحصاریای کنسول نمیرسن.??قطاز لحاظ گرا??یک و کی??یته که پی سی برتره.پی سی هیچ وقت یه بازی در حد last of us و god of war و انچارتد رو به خودش ندیده و اکثر بازیای عالی پی سی برای کنسولها هم بودن و انحصاری نبودن معمولا.

بله.منم از نظر گرا??یک گ??تم وگرنه سونی بازی های انحصاری خوبی داره که من خیلی عاشق کراش و infamous هستم.مایکروسا??ت هم که کلا مرخصه.در ضمن داداش سعید اسم منو اشتباه نوشتی.

لینک به ارسال
بله.منم از نظر گرا??یک گ??تم وگرنه سونی بازی های انحصاری خوبی داره که من خیلی عاشق کراش و infamous هستم.مایکروسا??ت هم که کلا مرخصه.در ضمن داداش سعید اسم منو اشتباه نوشتی.

ببخشید ??رزان جون.اصلاح کردم اشتباهمو.اره باهات موا??قم.

لینک به ارسال

به قران اگه قیمت این قطعات کامپیوتر تو ایران میلیونی نبود من هم به جای ps4 یکی از این کامپوتر های گیمینگ میگر??تم . تو ایران خرید یک کنسول خیلی باصر??ه تر از یک کامپیوتر گیمینگ هست . من هم با این مواقم که کنسول ها انحصاری هایی دارند که pc ها نمیتونن داشته باشند . :smi.le:

لینک به ارسال

پرچم pc بالاست :fly2:

لینک به ارسال

خوب چه ??ایده ما که همچمین چیزایی رو نمیتونیم بخریم :) همون کنسول بهتره ... حداقلش اینه که کنسول بازی رو در حد high باز میکنه ولی pc های ما در حد medium و low هست ولی در کل موا??قم pc خیلی قدرتمند تره

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...