رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
red dead

Rise of the Tomb Raider برای PS4 منتشر خواهد شد !!

پست های پیشنهاد شده

دیروز بود که در کن??رانس مایکروسا??ت در نمایشگاه بزرگ GamesCom 2014 بزرگترین سورپرایز مایکروسا??ت یعنی انحصاری بودن Rise of the Tomb Raider برای Xbox One اعلام شد. اما امروز چند منبع داخلی اعلام کردند این قرار داد میان Microsoft و Crystal Dynamics هر چه زودتر به پایان می رسد و این بازی کمی دیرتر بر روی Playstation 4 و PC عرضه می شود.CBOAT یکی از منابع داخلی و معتبر امروز در NeoGaf گ??ت دلیل اعلام نکردن مایکروسا??ت برای انحصاری زمانی بودن عنوان Rise of the Tomb Raider در کنسول Xbox One را متوجه نمی شود. پس از آن یکی دیگر از منابع داخلی که سابقه درخشانی در این صنعت دارد یعنی Shinobi602 به طور رسمی اعلام کرد Rise of the Tomb Raider تنها یک انحصاری زمانی برای کنسول Xbox One خواهد بود.

Shinobi602:??ردی که در گذشته اخبار زیادی را به من میداد، امروز به من گ??ت این بازی تنها یک انحصاری زمانی خواهد بود.

Andy McNamara یکی از نویسنده های GameInformer امروز در حساب توییتر خود گ??ت:

ما در حال گر??تن گزارش های زیادی از انحصاری بودن این بازی هستیم. من متن??رم از اینکه شرکت های بزرگ یک چیز را مخ??ی می کنند.

پس با این صحبت ها مطمئنا Rise of the Tomb Raider برای Playstation 4 منتشر خواهد شد. از همه مهم تر دو شرکت Crystal Dynamics و Square Enix هم نمیتوانند یک کنسول با ۱۰ میلیون بازیکن (با توجه به آمار ??روش) را نادیده بگیرند.نظر شما چیست؟

​منبع : گیم??ا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آخیش خدا خیرت بده داداش:greenstars:

خیالم راحت شد همه ی نسخه هاشو بازی کردم نمیتونستم بیخیال این نسخه بشم

اگر نمرات خوبی بگیره ترجیح میدم رو Ps4 تجربه اش کنم

لینک به ارسال

خودشون هم نمیدونن چیکار می کنن

دیشب اسپنسر با چه اطمینانی می گ??ت که انحصاری دائم هست

ما که بخیل نیستیم همه بخرن بازی کنن و لذت ببرن

لینک به ارسال

.خدارو شکر.دیشب چه قدر ترسیدیم.راستی Square Enixقرار نیست سری جدیدی از بازی Hitman رو بسازه؟

لینک به ارسال
.خدارو شکر.دیشب چه قدر ترسیدیم.راستی Square Enixقرار نیست سری جدیدی از بازی Hitman رو بسازه؟

اسکوئر انیکس سازنده هیتمن نیست کار انتشار رو بر عهده داره

چرا چند وقت پیش یه چیزایی ازش گ??تن اما چیزی ازش مشخص نشده

لینک به ارسال

کی بود میگ??ت انحصاری یعنی رو هیچ کنسولی نمیاد و اسکوئر پولداره و حتی رو pc هم نمیزنه!

ما باید ممنون مایکروسا??ت باشیم، چراکه:

"میکرو گونه ای جدید از انحصاری رو به ما معر??ی کرد."

لینک به ارسال
کی بود میگ??ت انحصاری یعنی رو هیچ کنسولی نمیاد و اسکوئر پولداره و حتی رو pc هم نمیزنه!

ما باید ممنون مایکروسا??ت باشیم، چراکه:

"میکرو گونه ای جدید از انحصاری رو به ما معر??ی کرد."

مس ا??کت:76:

لینک به ارسال
مس ا??کت:76:

چیپس؟؟؟

متوجه نشدم!

لینک به ارسال

دوست عزیز شما درست حر?? بزن .

منظورت از انحصاری معر??ی نکرد چیه ؟؟

پس اینا چغندرن ؟؟!!!

[h=1]The Vanishing of Ethan Carter[/h][h=1]Wild[/h]

The Tomorrow Children

[h=1]Tearaway Unfolded[/h][h=1]Until Dawn[/h][h=1]Alienation[/h]

نکنه به اینا نمیگی انحصاری !!

لینک به ارسال
دوست عزیز شما درست حر?? بزن .

منظورت از انحصاری معر??ی نکرد چیه ؟؟

پس اینا چغندرن ؟؟!!!

The Vanishing of Ethan Carter

Wild

The Tomorrow Children

Tearaway Unfolded

Until Dawn

Alienation

نکنه به اینا نمیگی انحصاری !!

پستم رو ویرایش کردم اگه ببینی در ضمن اینایی که گ??تی قبلا تایید شده بودن

??قط برای این باهاش حر?? بد زدم چون دقیقا میخواست به من تیکه بندازه ??کر نکنه من گوشام درازه نمی ??همم

لینک به ارسال

به نظر من نباید به هم دیگه توهین کنید . بالخره هرکی طر??داره یک شرکتی هست دیگه . من خودم با اینکه ps4 دارم ولی خیلی دوست دارم یک xbox one هم کنارش داشته باشم .

:smi.le:

لینک به ارسال
به نظر من نباید به هم دیگه توهین کنید . بالخره هرکی طر??داره یک شرکتی هست دیگه . من خودم با اینکه ps4 دارم ولی خیلی دوست دارم یک xbox one هم کنارش داشته باشم .

:smi.le:

نظر من هم دقیقا همین هست

اونی که اول PS خریده ??ن سونی شده اونی هم که اول Xbox خریده ??ن مایکروسا??ت شده(ولی من خودم اول PS خریدم)

نمیدونم چرا بعضیا نمی خوان قبول کنن مایکروسا??ت یک کنسول ??وق العاده قوی داره چرا میخوان همش ترول کنن و تیکه بندازن چرا میخوان خودشون رو برتر نشون بدن

لینک به ارسال
نظر من هم دقیقا همین هست

اونی که اول PS خریده ??ن سونی شده اونی هم که اول Xbox خریده ??ن مایکروسا??ت شده(ولی من خودم اول PS خریدم)

نمیدونم چرا بعضیا نمی خوان قبول کنن مایکروسا??ت یک کنسول ??وق العاده قوی داره چرا میخوان همش ترول کنن و تیکه بندازن چرا میخوان خودشون رو برتر نشون بدن

درسته مایکروسا??ت ی کنسول قوی داره . یک سری امکانات Xbox One داره یک سری هم PS4 . اما مهم ترین چیزی که یک گیمر میخواد بازی های برتر بعلاوه کی??یت بیشتر . که خوب سونی از این لحاظ برتره .

لینک به ارسال
درسته مایکروسا??ت ی کنسول قوی داره . یک سری امکانات Xbox One داره یک سری هم PS4 . اما مهم ترین چیزی که یک گیمر میخواد بازی های برتر بعلاوه کی??یت بیشتر . که خوب سونی از این لحاظ برتره .

آره نسل ه??تم رو سونی از این لحاظ برد اما این نسل رو هنوز کاری نکرده

لینک به ارسال

بعد هم که خیلی مونده بگیم کدام برنده این نسل هستش . ولی به احتمال زیاد سونی . بارم میگم مایکرو هنوز خیلی چیزهاش رو نکرده . سونی هم همینطور .

لینک به ارسال
آره نسل ه??تم رو سونی از این لحاظ برد اما این نسل رو هنوز کاری نکرده

از لحاظ کی??یت که اکثر بازی ها روی PS4 بهتر اجرا میشه و ا??ت ??ریم کمتری نسبت به Xbox داره و این گ??ته اثبات شدس . از لحاظ بازی هم سونی تا ب امروز بازی های بهتری برای PS4 در نظر گر??ته . خودتم در جریان هستی که این قضیه ثابت شدس . ولی هنوز ب قول تو اول راهه و آخرش مشخص نیس ولی تا الان 4 بالاتر از 1 بوده ...

لینک به ارسال
از لحاظ کی??یت که اکثر بازی ها روی PS4 بهتر اجرا میشه و ا??ت ??ریم کمتری نسبت به Xbox داره و این گ??ته اثبات شدس . از لحاظ بازی هم سونی تا ب امروز بازی های بهتری برای PS4 در نظر گر??ته . خودتم در جریان هستی که این قضیه ثابت شدس . ولی هنوز ب قول تو اول راهه و آخرش مشخص نیس ولی تا الان 4 بالاتر از 1 بوده ...

ات??اقا مایکروسا??ت بازی های بهتری ??علا داره سونی هنوز چیز خاصی جز Uncharted(که تازه هیچیش معلوم نیست) و TLOU رو نکرده

لینک به ارسال
ات??اقا مایکروسا??ت بازی های بهتری ??علا داره سونی هنوز چیز خاصی جز Uncharted(که تازه هیچیش معلوم نیست) و TLOU رو نکرده

Killzone و Infamous هم دوتای دیگن .

همین 4تا بازی باعث شده آمار ??روش 4 بیشتر از 1 بشه دیگه . مایکروسا??ت بازی های شاخش Ryse و Halo و Titanfall هستش که توی آمار ??روش حتی Ryse جایگاه بالایی نداره . اما شما برو آمار ??روش

همین 4تا بازی رو دربیار ببین چقدره ...

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

واقا اینا نسبت به بازی های مایکرو بهترن

Uncharted

order 1886

blodboorn

LittleBigPlanet 3

Driveclub

Deep Down

ویرایش شده توسط ali5

لینک به ارسال
واقا اینا نسبت به بازی های مایکرو بهترن

order 1886

blodboorn

LittleBigPlanet 3

Driveclub

Deep Down

دمت گرم داداش تازه Order رو یادم نبود . تمام این بازی ها پرچم سونی رو برده بالا .

لینک به ارسال

همه بازی هایی که گ??تید ??قط تونستن یک گیم پلی خوب رو ارائه بدن البته اگه از the order ??اکتور بگیریم هیچکدوم در زمینه داستانی و ایده پردازی هیچ حر??ی واسه گ??تن ندارن

حتی همون آنچارتد با اون همه مو??قیت داستان درس و حسابی نداشت و این گیم پلی بازی بود که بازی رو زنده نگه داشته بود یه داستان معمولی داستان شخصی که دنبال گنج گمشده پدربزرگش بود!!!!!!!

هیچکدوم اینا حتی در حد رقابت با Quantum Break نیستن

لینک به ارسال
همه بازی هایی که گ??تید ??قط تونستن یک گیم پلی خوب رو ارائه بدن البته اگه از the order ??اکتور بگیریم هیچکدوم در زمینه داستانی و ایده پردازی هیچ حر??ی واسه گ??تن ندارن

حتی همون آنچارتد با اون همه مو??قیت داستان درس و حسابی نداشت و این گیم پلی بازی بود که بازی رو زنده نگه داشته بود یه داستان معمولی داستان شخصی که دنبال گنج گمشده پدربزرگش بود!!!!!!!

هیچکدوم اینا حتی در حد رقابت با quantum break نیستن

داداش باز شما tlou رو یادت ر??ت ؟؟ همین بازی کل مایکروسا??ت رو زد کنار ... نمیدونم چرا قبول نمیکنید این قضیه رو !!!!

لینک به ارسال

دیگه دارین بحث میکنین ها . بابا باز یه بازی پیدار کردینا . اه .اخه مگه میشه از بین بازی هایی که گ??تم یکییشون نتونه با این بازیتون رقابت کنه . ولمون کنید . کم میارید به ما چه ؟

انچارتد از نظر همه چی بازیتون رو میخوره . اردر 1886 هم که اگه گیمپلیش رو دیده باشید می??همید که یک انقلاب در صنعت بازی ها محسوب میشه .

صبر کنید انچارتد گیم پلیش بیاد بهتون میگم .

بعد هم دیپ دون رو چی ??رض کردید . خدای rpg هاست .

از اون مهم تر بلاد برن چی ؟؟؟؟؟؟

یه چیزی بگین ادم خندش نگیره :sad:

لینک به ارسال

قبول کنید همونم داستان خوبی نداشت کلیت داستان داستان?? دون??ر بود که به ??کر بقا بودن!!!شاید نکته مثبت قضیه روابط بین کاراکترا بود! و باز هم این گیم پلی بود که تاثیر گذار بود

لینک به ارسال
دیگه دارین بحث میکنین ها . بابا باز یه بازی پیدار کردینا . اه .اخه مگه میشه از بین بازی هایی که گ??تم یکییشون نتونه با این بازیتون رقابت کنه . ولمون کنید . کم میارید به ما چه ؟

انچارتد از نظر همه چی بازیتون رو میخوره . اردر 1886 هم که اگه گیمپلیش رو دیده باشید می??همید که یک انقلاب در صنعت بازی ها محسوب میشه .

صبر کنید انچارتد گیم پلیش بیاد بهتون میگم .

بعد هم دیپ دون رو چی ??رض کردید . خدای rpg هاست .

از اون مهم تر بلاد برن چی ؟؟؟؟؟؟

یه چیزی بگین ادم خندش نگیره :sad:

بله هیچکدوم از لحاظ ایده و داستان نمی تونن رقابت کنن خیلی رک بگم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...