رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

60 دقیقه shareplay......

پست های پیشنهاد شده

584172947f57f8040b3f274ff5b24135.jpeg

سونی اعلام کرد قابلیت shareplay در تمام بازیهای dualshock 4 قابل انجام است ولی دارای محدودیت زمانی یکساعته است.

این ویژگی اجازه می دهد تا یک بازیکن دیگران را به "مبل مجازی" خود ، که در آنجا آنها می توانند جریانی از گیم پلی را تماشا، کنترل و در صورت نیاز اگر بازی اجازه همکاری دون??ره را می دهد وارد بازی شوند حتی اگر بازی را نداشته باشند.

جیم رایان رئییس شعبه ی اروپای سونی در مصاحبه با وبسایت ??رانسوی گیم بلاگ این 60 دقیقه را یک امتیاز سخاوتمندانه عنوان کرد ولی اعلام نکرد که ایا میتوان چندین بار به صورت 60 دقیقه ای بازی را share کرد یا خیر.

livestream2.png

همچنین اقای یوشیدا رییس استدیوهای جهانی سونی در مصاحبه با ??امیتسو گ??ت تنها بازیهایی که نمیتوانند از این قابلیت بهره ببرند بازیهایی هستند که برای اجرا نیاز به دوربین پلی استیشن دارند مانند playroom و .......

او ا??زود :

"روش این کار این گونه است که به یکی از دوستانت که بازی را دارد بگو من بازی را ندارم.به همین سادگی....."

من از یکی از دوستانم تقاضا میکنم تا اجازه دهد من این بازی را انجام دهم و او برای من دعوتنامه ای می??رستد و من قادر خواهم بود تا به دستگاه او متصل شوم و بازی را انجام دهم در حالی که مشغول تماشای ویدئوی stream شده هستم."

سونی بعدا اعلام کردکه کسی که دعوت میشود به بازی قابلیت save کردن بازی را روی اکانت خود ندارد زیرا در حال است??اده از اکانت صاحب بازی میباشد.

قابلیت اشتراک بازی با اپدیت نرم ا??زاری شماره ی 2 به پلی استیشن 4 اضا??ه میشود و این اپدیت همچنین شامل پخش و ویژگی های به اشتراک گذاری ویدئو از جمله آپلود , حمایت و پشتیبانی نرم ا??زاری اختصاصی برای یوتیوب میباشد.

SharePlay.jpg

منبع

gameplanet ترجمه شده توسط بنده

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چه چیز جالبیه وسط دراک سولز میتونم بگم بیای سعید جون!!؟؟عایا!؟ :wink: دمت گرم داش سعید زبانت خیلی خوبه ها!!:confetti:

لینک به ارسال
چه چیز جالبیه وسط دراک سولز میتونم بگم بیای سعید جون!!؟؟عایا!؟ :wink: دمت گرم داش سعید زبانت خیلی خوبه ها!!:confetti:

اره محمدرضا جون اگه دارک سولز بیاد واسه 4 میشه این کارو کرد یا توی bloodborn.البته روی 3 هم اگه اوریجینال باشه توی دارک سولز میشه وارد بازی همدیگه بشیم به هم کمک کنیم یا همو بکشیم.

چاکرتم داداش.من از زمان مدرسه زبانم خوب بود ولی بعدش دانشگاه و بازیهای ار پی جی باعث شد که دیگه مثل ??ارسی بتونم یاد بگیرم و کاملا مسلط بشم مخصوصا بازیای ار پی جی خیلی تاثیر داشتن.

لینک به ارسال
اره محمدرضا جون اگه دارک سولز بیاد واسه 4 میشه این کارو کرد یا توی bloodborn.البته روی 3 هم اگه اوریجینال باشه توی دارک سولز میشه وارد بازی همدیگه بشیم به هم کمک کنیم یا همو بکشیم.

چاکرتم داداش.من از زمان مدرسه زبانم خوب بود ولی بعدش دانشگاه و بازیهای ار پی جی باعث شد که دیگه مثل ??ارسی بتونم یاد بگیرم و کاملا مسلط بشم مخصوصا بازیای ار پی جی خیلی تاثیر داشتن.

من زبانم تا حدودی خوبه همشم به خاطر بازی های رایانه ای بود!تا تو مدرسه!:;-d:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...