رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

تصاویری بی نظیر از شاهکار نسل هشتم ویچر 3

پست های پیشنهاد شده

سلام.بچه ها واقعا حی??م اومد این تصویرها رو که خودم ساعتها محو زیباشیشون شده بودم رو شما نبینید.به قدری با کی??یت و زیبا هستند این تصاویر که ادم رو محو زیباییشون میکنن.امیدوارم خوشتون بیاد شما هم.واقعا منتظر این شاهکار هستم.

عکسهارو دونه دونه با کی??یت بالا و اندازه ی اصلیشون ببینین تا به عمق هنر این شاهکار پی ببرین.مطمئنم محو زیباییشون میشین مثل من.تا حالا عکسهایی زیباتر از اینها در نسل هشتم ندیده بودم.

Witcher_3_Wild_Hunt_e3_2014-27.jpg

2457631-the_witcher_3_wild_hunt_geralt_fights_the_giant.jpg

the-witcher-3-wild-hunt-02-2013-04.jpg

The-Witcher-3-Keep-on-horsin.jpg

The-Witcher-3-Leshen.jpg

c6b7a338d0_2457637-the-witcher-3-wild-hunt-geralt-vs-fiend.jpg

Witcher-3-shot.png

The-Witcher-3.jpg

Witcher-3-4.jpg

w312.jpg

1371178393_a_single_wolf_might_not_be_a_problem_but_geralt_needs_to_be_on_top_of_his_game_when_he_squares_off_against_a_whole_pack_of_these_bloodthirsty_creatures.jpg.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

داداش سعید گل عالی بودن خیلی کی?? کردم دمت گرم دست گلت درد نکنه همرو save کردم!:heheh:خدایی چه شاهکاریه!چه گرا??یکه قشنگ و چه محیط های بزرگی داره!یه شاهکاره به تمام معناه و بس:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

لینک به ارسال
داداش سعید گل عالی بودن خیلی کی?? کردم دمت گرم دست گلت درد نکنه همرو save کردم!:heheh:خدایی چه شاهکاریه!چه گرا??یکه قشنگ و چه محیط های بزرگی داره!یه شاهکاره به تمام معناه و بس:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

قربونت محمدرضا جون.من خودم یه مدت طولانی ??قط داشتم نگاشون میکردم.گرا??یک محیطهای بازی و مخصوصا طراحی دشمنای بازی رو اگه دقت کنی میبینی که با چه شاهکاری طر??یم.تا حالا توی نسل هشتم همچین گرا??یکی نبوده.

لینک به ارسال

دلم واسه چیپ گرا??یک کامپیوترم می سوزه

چقدر باید زور بزنه !!! :wink:

با این شرایط من زیر ultra بازی نمی کنم :17:

لینک به ارسال

عالین.خیلی ممنون داداش سعید.با اینکه استدیو سازندش برام نا آشناست.ولی تو این بازی قدرت خودشو به رخ کشیده.واقعا محشره.

لینک به ارسال
عالین.خیلی ممنون داداش سعید.با اینکه استدیو سازندش برام نا آشناست.ولی تو این بازی قدرت خودشو به رخ کشیده.واقعا محشره.

قربونت ابراهیم جون.داداش استدیوی سازنده اش لهستانیه و به نظر من بعد از ناتی داگ و راک استار سومین استدیوی برتر دنیاست.3 گانه ی ویچر رو ساخته و بازی سایبرپانک2077 رو هم در دست ساخت داره.جزو استدیوهایی هستش که ??قط شاهکار میسازه.اگه ویچر 1و2 رو بازی کرده باشی میدونی چی میگم.

لینک به ارسال
قربونت ابراهیم جون.داداش استدیوی سازنده اش لهستانیه و به نظر من بعد از ناتی داگ و راک استار سومین استدیوی برتر دنیاست.3 گانه ی ویچر رو ساخته و بازی سایبرپانک2077 رو هم در دست ساخت داره.جزو استدیوهایی هستش که ??قط شاهکار میسازه.اگه ویچر 1و2 رو بازی کرده باشی میدونی چی میگم.

خدا نکنه.داداش سعید بابت همه چی ممنون.نمیدونستم این بازی باس اروپایی هاست.بازی هایی هم که گ??تی دیدم ولی بازی نکردمشون.اگه داستانشون به هم ربط داره برم بازیشون کنم.حر?? شما سند نیاز به تجربه تو بازی کردنشون نیست.وقتی شما میگید دیگه معلومه چی هستن.

لینک به ارسال
خدا نکنه.داداش سعید بابت همه چی ممنون.نمیدونستم این بازی باس اروپایی هاست.بازی هایی هم که گ??تی دیدم ولی بازی نکردمشون.اگه داستانشون به هم ربط داره برم بازیشون کنم.حر?? شما سند نیاز به تجربه تو بازی کردنشون نیست.وقتی شما میگید دیگه معلومه چی هستن.

داداش این بازی خط داستانی خیلی زیبا و خوبی داره.داستانش حول شخصیتی به نام گرالت هست که جزو اخرین بازمانده های ویچر ها و معرو??ترین ویچرهاست.ماشینهای کشتاری که کاملا اموزش دیده اند و هم در زمینه ی جادو و هم مبارزات نزدیک قویتر از هر انسان و موجود دیگری هستند.ویچر 1 و 2 مخصوصا شماره ی 2 یک شاهکار بی نظیر در صنعت بازیهای رایانه ای بودن.اگه میتونی حتما بازیشون کن.جالب اینه که الان اگه ویچر 2 رو نصب کنی میبینی که گرا??یک بازی از 70 درصد بازیهای الان بالاتره و بی نهایت زیباست.

لینک به ارسال
داداش این بازی خط داستانی خیلی زیبا و خوبی داره.داستانش حول شخصیتی به نام گرالت هست که جزو اخرین بازمانده های ویچر ها و معرو??ترین ویچرهاست.ماشینهای کشتاری که کاملا اموزش دیده اند و هم در زمینه ی جادو و هم مبارزات نزدیک قویتر از هر انسان و موجود دیگری هستند.ویچر 1 و 2 مخصوصا شماره ی 2 یک شاهکار بی نظیر در صنعت بازیهای رایانه ای بودن.اگه میتونی حتما بازیشون کن.جالب اینه که الان اگه ویچر 2 رو نصب کنی میبینی که گرا??یک بازی از 70 درصد بازیهای الان بالاتره و بی نهایت زیباست.

داداش ممنون که گ??تی.پس داستان محور بازیش.حتما بازی میکنمشون.

لینک به ارسال

ته گرا??یک و موضوعه . به نظر من کامل ترین آر پی جی با 12 پایان و 36 خط داستانیه . تا 12 بارمی تونی بازیش کنی بدون اینکه تکراری بشه .

لینک به ارسال

من bloodborn میخوام :244728hqjqgvc51h::244728hqjqgvc51h::244728hqjqgvc51h::244728hqjqgvc51h:

وای باید یدونه Dark Souls Collection یا Demon Souls Remastered هم بدن برا ps4 :tongue:

لینک به ارسال
ته گرا??یک و موضوعه . به نظر من کامل ترین آر پی جی با 12 پایان و 36 خط داستانیه . تا 12 بارمی تونی بازیش کنی بدون اینکه تکراری بشه .

ته همه چیه.البته اصلا به پای سری سولز نمیرسه ولی با اسکایریم و mass effect قطعا در رتبه ی دوم برترین ار پی جی جهانه.

لینک به ارسال
من bloodborn میخوام :244728hqjqgvc51h::244728hqjqgvc51h::244728hqjqgvc51h::244728hqjqgvc51h:

وای باید یدونه Dark Souls Collection یا Demon Souls Remastered هم بدن برا ps4 :tongue:

واقعا این بهترین کالکشن هاییه که میتونن بدن بیرون.

داداش به خاطر امضات ممنونم ازت.لط?? داری.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...