رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
edzio

تریلر جدیدی از بازی Lords of The Fallen منتشر شد

پست های پیشنهاد شده

lords-of-the-fallen-screenshot-01_0.jpg امروز تریلر جدیدی از بازی Lords of The Fallen منتشر شد. این تریلر درباره چگونگی شکل گر??تن داستان بازی توضیح می دهد. همچنین این تریلر ??ضای بازی را به بازیبازان نشان می دهد تا ب??همند قرار است با چه عنوانی روبرو شوند.

بازی Lords of The Fallen یک بازی در سبک RPG ( اکشن نقش آ??رینی) می باشد که توسط دو استودیو لهستانی CI Games و Deck13 Interactive ساخته شده است. ناشران این بازی دو شرکت Bandai Namco Games( در آمریکای شمالی) و شرکت Square Enix ( اروپا) می باشند. این بازی قرار است در تاریخ ۲۸ اکتبر ۲۰۱۴( ۶ آبان ۱۳۹۳) برای کنسول های نسل هشتمی PS4 و XBOX ONE، و برای پلت??رم PC منتشر شود.

شخصیت اصلی بازی Harken نام دارد. Harken، به هیچ وجع یک قهرمان خوب نیست، بلکه او یکی از بدترین جنایتکاران است و همیشه مردم را مورد آزار و اذیت خود قرار می دهد. در زمان زندگی او، هر گناهی که شخص مرتکب شود، توسط خدایان آن زمان بر روی صورت او نقش می بندد. Harken هم از این موضوع استثناء نیست، به همین دلیل صورت او پر از این نقش هاست، چون تقریبا همه ی گناهان بد و کثی?? را انجام داده است. او زمانی توسط مردمی که به آن ها ظلم کرده، طرد می شود، ولی زمانی که ارواح شیطانی به شهر های مردم حمله ور می شوند، او دوباره پیش مردم بر میگردد، زیرا تنها اوست که می توناد با این ارواح شیطانی مبارزه کند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بعد از ظهر دیدمش این تریلرو.واقعا عالیه این بازی.مرسی محمدرضا جون.

لینک به ارسال
بعد از ظهر دیدمش این تریلرو.واقعا عالیه این بازی.مرسی محمدرضا جون.

نوکرتم سعید جون اره بازیه خیلی خوبیه!

لینک به ارسال

ایول به این لهستانی ها.خیلی حر??ه هستن.

Bandai Namco Games و Square Enix چه استدیوهایی.کارشون خیلی درسته.بازی غولیه.

لینک به ارسال

ابراهیم جون بازی ای که با دارک سولز مقایسه بشه معلومه که عالی خواهد بود.دوست دارم یه روز انقدر همه ی بازیا رو مثل قدیم سخت بسازن که کم کم جوجه ها برن کنار و به خودشون نگن گیمر.

لینک به ارسال
ابراهیم جون بازی ای که با دارک سولز مقایسه بشه معلومه که عالی خواهد بود.دوست دارم یه روز انقدر همه ی بازیا رو مثل قدیم سخت بسازن که کم کم جوجه ها برن کنار و به خودشون نگن گیمر.

آره داداش سعید.دارک سولز نقطه عط??ی بود باسه کل rpg ها که سازنده ها بازیهاشونو مثل اون بسازن.

لینک به ارسال

کاملا موا??قم سعید جون!بازی باید سخت و ن??س گیر باشه!بازیه اسون حال نمیده!الان شما نگاه کنی قبلنا همه شرکتا بازیاشون هارد کور بود الان همش دارن بازی ابکی میسازن که هر جوجه ای میتونه تا اخرش بره!قبلنا ا??تخار میکردیم که من ??لان بازیو تا اخر ر??تم ولی الان تا اخر ر??تن یه بازی کاره هر بچه ای شده!هر چی بازی سخت تر باشه جذاب تره!

لینک به ارسال
کاملا موا??قم سعید جون!بازی باید سخت و ن??س گیر باشه!بازیه اسون حال نمیده!الان شما نگاه کنی قبلنا همه شرکتا بازیاشون هارد کور بود الان همش دارن بازی ابکی میسازن که هر جوجه ای میتونه تا اخرش بره!قبلنا ا??تخار میکردیم که من ??لان بازیو تا اخر ر??تم ولی الان تا اخر ر??تن یه بازی کاره هر بچه ای شده!هر چی بازی سخت تر باشه جذاب تره!

ا??رین.حر?? دل منو زدی.بچه ی 9 ساله میاد میگه کال ا?? دیوتی رو 3 بار تموم کردم.ادم خجالت میکشه دیگه بره سمت اون بازی.قبلا شینوبی میساختن باید با 5 تا جون بازی رو تموم میکردی.سیو هم تعطیل!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به ارسال
ا??رین.حر?? دل منو زدی.بچه ی 9 ساله میاد میگه کال ا?? دیوتی رو 3 بار تموم کردم.ادم خجالت میکشه دیگه بره سمت اون بازی.قبلا شینوبی میساختن باید با 5 تا جون بازی رو تموم میکردی.سیو هم تعطیل!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اره شینوبی٬ تنچو٬ جنجی و کلی بازیه دیگه بود که واقعا لذت بخش بودن و هر جوجه گیمری سمتشونم نمیتونست بره!کلا هر چی نسل ها ر??ت بالا گیم ها هم راحت شدن!

لینک به ارسال
اره شینوبی٬ تنچو٬ جنجی و کلی بازیه دیگه بود که واقعا لذت بخش بودن و هر جوجه گیمری سمتشونم نمیتونست بره!کلا هر چی نسل ها ر??ت بالا گیم ها هم راحت شدن!

اره متاس??انه.

لینک به ارسال

منتظر یک بازی خوب باید بود .

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...