رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
edzio

تاریخ انتشار بازی Bloodborne مشخص شد

پست های پیشنهاد شده

bloodborne_1.jpg امروز شرکت Sony در طی مراسم TGS 2014، تاریخ انتشار یکی از بهترین بازی های کنسول نسل هشتمی خود یعنی PS$ را اعلام کرد. با ما در ادامه مطلب برای جزئیات بیشتر همراه باشید.

امروز شرکت Sony تاریخ انتشار بازی Bloodborne را اعلام کرد. همانطور که انتظار می ر??ت این بازی در سال ۲۰۱۵ منتشر شود، تاریخ اعلام شده هم در سال ۲۰۱۵ می باشد. ۵ ??وریه سال ۲۰۱۵ (۱۶ بهمن ۱۳۹۳) روز اعلام شده است. در این تاریخ بازی درهمه ی ??روشگاه های آمریکای شمالی و اروپا، عرضه خواهد شد و ??ردای آن روز، در ژاپن هم قابل خرید است.

Bloodborne، یک بازی در سبک RPG یا اکشن نقش آ??رینی می باشد که توسط استودیو های From Software و SCE Japan Studio تولید شده، وظی??ه نشر آن به عهده شرکت سونی است و انحصاری PS4 می باشد. این بازی توسط یکی از بزرگ ترین سازنده های سبک RPG، یعنی هیدتاکا میازاکی ساخته شده که، پرونده عنوان های مو??قی مانند Demen Souls و Dark Souls را در سابقه خود دارد. این بازی در شهری به نام Yharnam جریان دارد، در این شهر آسمان همیشه تاریک است و تقریبا هیچ انسان شادی آن جا زندگی نمی کند. شما هم در نقش شخصیت اصلی بازی، باید با تمام این شیاطین مبارزه کنید و آن هارا نابود، تا بتوانید بازهم این مردم را شاد کنید.

منبع:گیم??ا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یکی دیگر از شاهکارهای سونی.

:love:سونی:love:

لینک به ارسال

وای خدا من کشته مرده ی این بازیم.یه انحصاری بینظیر مثل demon's souls البته نه واسه جوجه گیمرها.

لینک به ارسال
وای خدا من کشته مرده ی این بازیم.یه انحصاری بینظیر مثل demon's souls البته نه واسه جوجه گیمرها.

سعید جون نکنه اسون شه یه وقت خدایی نکرده!؟من میترسم!!یعنی به مرگ باری سولز ها نباشه یه وقت!:confused:

لینک به ارسال
سعید جون نکنه اسون شه یه وقت خدایی نکرده!؟من میترسم!!یعنی به مرگ باری سولز ها نباشه یه وقت!:confused:

داداش خیالت راحت باشه اصلا میازاکی این کار رو انجام نمیده.کاملا هم توی تریلرها اگه دقت کنی میبینی که وقتی دشمنه یه ضربه میزنه به شخصیت بازی کلی از خونش کم میشه مثل همون سری سولز.سپر هم که دیگه کلا نیست و باید خیلی ??رز جاخالی بدی.میازاکی میدونه که همه این سری رو واسه سختیش دوست دارن.

لینک به ارسال
داداش خیالت راحت باشه اصلا میازاکی این کار رو انجام نمیده.کاملا هم توی تریلرها اگه دقت کنی میبینی که وقتی دشمنه یه ضربه میزنه به شخصیت بازی کلی از خونش کم میشه مثل همون سری سولز.سپر هم که دیگه کلا نیست و باید خیلی ??رز جاخالی بدی.میازاکی میدونه که همه این سری رو واسه سختیش دوست دارن.

اره درسته.واقعا رو دستش کسی نمیتونه بازی بسازه!از همه جهات از بقیه هم سبکاش سر تره بازیاش!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...