رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

تریلری از محتویات نسخه Limited Editon عنوان Destiny منتشر شد

پست های پیشنهاد شده

download-2-250x140.jpg

به تازگی ویدویی از محتویات بسته ویژه عنوان Destiny منتشر شده است. این بسته ویژه Destiny Ghost Limited Edition نام دارد. برای جزئیات بیشتر ادامه مطلب را مشاهده کنید.

همان طور که می دانید بسته های Limited Edition بازی ها دارای تعدادی وسابل اضا??ه می باشند. این اضا??ات می توانند شامل پوستربازی، اکشن ??یگور، موسیقی های بازی و .. باشند. در ادامه پایین نیز می توانید ویدیوی منتشر شده از بسته ویژه بازی Destiny را مشاهده کنید:

همان طور که در ویدیو مشاهده کردید شما در این بسته می توانید یک د??ترچه که شامل عکس هایی ازبازی به اضا??ه عکس ها و اطلاعات کامل اسلحه های بازی می باشد را دریا??ت کنید. همچنین مجسمه راهنمای شما در این بازی یعنی Ghost نیز در این بسته موجود می باشد.

Destiny جدیدترین عنوان استودیو خلاق Bungie می باشد که در تاریخ ۹ سپتامبر(مصاد?? با ۱۸ شهریور) برای کنسول های Xbox One , Xbox 360 , Play Station 3 , Play Station 4 عرضه خواهد شد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سعید جون این بازی اومده تو سایت تاپ2 دانلود هست

??قط یک سوال این بازی ??قط انلاینه یا ا??لاین هم میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال
سعید جون این بازی اومده تو سایت تاپ2 دانلود هست

??قط یک سوال این بازی ??قط انلاینه یا ا??لاین هم میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محسن جون منم دارم دانلودش میکنم ولی تا اونجایی که من اطلاع دارم بخش تک ن??ره و داستانی داره ولی اون رو هم ??کر کنم باید ??قط انلاین باشی تا بتونی بازی کنی.البته مطمئن نیستم ولی واقعا حی?? میشه اگه اینطوری باشه.

لینک به ارسال

اععع حی?? شد

منم ps3رو بخاطر مشکلات دانشجویی ??روختم ??قطxbox رو نگه داشتم چون ps3گرون بود پولشم زیاد می شد بخاطر همین ??روختم ولی در ??کر ps4 هستم البته سال بعد

لینک به ارسال
اععع حی?? شد

منم ps3رو بخاطر مشکلات دانشجویی ??روختم ??قطxbox رو نگه داشتم چون ps3گرون بود پولشم زیاد می شد بخاطر همین ??روختم ولی در ??کر ps4 هستم البته سال بعد

ایشالا میگیری داداش به زودی.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...