رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
aminomi

سازنده pes 2015: اینبار فراتر از fifa 15

پست های پیشنهاد شده

img_4989_fifa-15-vs-pes-2015-demo-gameplay-info-480x350.jpg

دموی بازی FIFA 15 برای تمامی پلت??رم ها منتشر شده است و از دید ا??رادی که این دمو را تجربه کرده اند بازی بسیار خوب به نظر می رسد و با توجه به بودجه ی بالایی که EA Sports برای بخش بازاریابی بازی در نظر گر??ته است انتظار می رود به ??روش بالایی دست پیدا کند. در روز های گذشته، تلویزیون های ایالات متحده پر از تبلیغات FIFA 15 بوده است در حالی که رقیب این بازی، PES 2015، تبلیغاتی انجام نداده است. Adam Bhatti به اظهار نظر در این رابطه پرداخته است.

مدیر تجاری بازی PES، آقای Adam Bhatti، دلیل عدم تبلیغات برای PES 2015 و این که چگونه با FIFA 15 به رقابت خواهد پرداخت را در توییتر خود اذعان کرده است. به عقیده او بهترین راه تبلیغ این است که بازی ??وق العاده ساخته شود و کی??یت بین مردم تبلیغات خواهد کرد. زمانی که از او پرسیده شد که کمپین تبلیغاتی PES 2015 باید در ایالات متحده اقدام به تبلیغات کند تا بتواند به آمار ??روش بالایی دست یابد، Adam Bhatti پاسخ داد:

• شما درک می کنید که این کار هزینه دارد؟ واقعاً انتظار دارید که ما کمپین تبلیغاتی به مانند EA داشته باشیم؟

adam_bhatti_pes_2015_mp.jpg

او این طور به پاسخ دادن ادامه داد:

• بهترین تبلیغ، ساخت یک بازی ??وق العاده و کلام دهان مردم است. کی??یت برای خود تبلیغ خواهد کرد. تنها چیزی که شما باید حواستان را بهش جمع کنید کی??یت بازی است نه بازاریابی. مطمئناً می دانید که تمرکز من بر روی چه چیزی است.

علاوه بر این، Adam Bhatti درباره جنگ پیش روی PES 2015 و FIFA 15 صحبت می کند. او به بازیبازان توصیه می کند که “حتماً??? دموی بازی PES 2015 که در چند روز آینده منتشر خواهد شد را دانلود کنند به این دلیل که هیچ بازی ??وتبالی در حال حاضر به تجربه ی ??وتبالی که PES 2015 به ارمغان خواهد آورد، نزدیک نخواهد شد. توییتی که Adam Bhatti منتشر کرده است به صورت زیر است:

adam-1.png

• اگر بخواهید یک کار انجام دهید، این باشد که دموی بازی PES 2015 را زمانی که عرضه شد، دانلود کنید. تمامی بازی های ??وتبالی که در حال حاضر وجود دارند به آن نزدیک نخواهند شد.

بدون است??اده از نام FIFA 15، او اذعان کرد که “بازی ??وتبال خاصی??? را امتحان کرده است و دلیل اصلی این که چرا جایزه بهترین بازی ??وتبال را PES 2015 در Gamescom 2014 کسب کرده است را دریا??ته است. توییت زیر به همین اظهارات Adam Bhatti اشاره می کند:

adam-2.png

• بعد از مقداری زمان که صر?? انجام یکی از بازی های ??وتبال انجام دادم حال برای من روشن شده است که چرا ما جایزه بهترین بازی ورزشی را برنده شدیم. زمانی که PES عرضه شود، هیچ کس توان رقابت با آن را ندارد

این صحبت ها قطعاً کلمات سنگینی هستند که Adam Bhatti به کار برده است و همه چیز برای آغاز رقابت PES 2015 با FIFA 15 ??راهم به نظر می رسد. هم EA Sports و هم Konami هر کاری می خواسته اند را تا به حال برای این دو بازی انجام داده اند و در حال حاضر توپ و میدان در اختیار مشتریان این دو بازی است تا درباره آن ها قضاوت کنند.

....

Gamefa

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من به شخصه تا 2013 واقعا pes رو به fifa ترجیح میدادم.ولی باید قبول کرد pes 2014 ??اجعه بود.

مخصوصا گرا??یک بازی.

لینک به ارسال

اینجوری که این حر?? زده، اگه pes 2015 بد باشه، گور خودشونو کندن!

به امید مو??قیت pes.

لینک به ارسال

حر??ای خیلی گنده ای زده...با ابنکه من عاشق پس هستم ولی خب ??ی??ا اخیرا برتر بوده

خدا کنه بازی مثل حر??ایی که زده باشه

لینک به ارسال

دوستان کسی ??ی??ا دمو 2015 رو تونسته اجرا و بازی کنه؟روش کار به چه صورته؟

آقا من از حر??ای این بابا خوشم اومده ??کر کنم pes2015 شاخ شه واسه ??ی??ا

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...