رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
aminomi

Assassin’s Creed : Unity با کیفیت ۹۰۰p فریم بر روی هر دو کنسول

پست های پیشنهاد شده

Assassins-Creed-Unity.jpg

Assassin’s Creed : Unity با کی??یت 900p و 30 ??ریم بر ثانیه بر روی PS4 و Xbox One اجرا خواهد شد

یکی از بحث هایی که همواره در مورد بازی های نسل هشتمی وجحود دارد?? کی??یت و نرخ ??ریم ریت آن ها می باشد. Assassin’s Creed : Unity نیز اولین نسخه ی این سری پر طر??دار است که به طور انحصاری بر روی نسل هشتم عرضه می شود و از این جهت کی??یت و نرخ ??ریم ریت آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

Vincent Pontbriand، تهیه کننده ی ارشد بازی رسما اعلام کرده است که Assassin’s Creed : Unity با کی??یت 900p و 30 ??ریم بر ثانیه بر روی PS4 و Xbox One اجرا خواهد شد. علت این امر نیز محدودیت های ??نی CPU کنسول ها بوده است و مشکلی از جهت GPU آن ها وجود نداشته است.

th8743vxu27epoxdx86u.jpg

• ما تصمیم گر??تیم تا بازی را در این کی??یت و نرخ ??ریم ق??ل کنیم تا از مسائل ??نی دیگر پرهیز نماییم. مهم ترین علت این امر محدودیت های CPU این کنسول ها می باشد. پردازنده های گرا??یکی واقعا قدرتمند هستند و بدیهی است که بازی از گرا??یک خوبی برخوردار خواهد بود اما پردازش هوش مصنوعی و تعداد NPC بر عهده ی CPU است که باید این نکات را به طور موازی انجام دهد و همین باعث شده تا محدودیت هایی داشته باشد. ما در ابتدا تصمیم داشتیم این کی??یت را ا??زایش دهیم اما متوجه شدیم برای اینکار باید بسیاری از مراحل ساخت را مجددا انجام دهیم. ما حتی می توانستیم بازی را در ۱۰۰ ??ریم بر ثانیه ارایه دهیم اما به علت هوش مصنوعی آن را در روی ۳۰ ??ریم ق??ل کردیم.

سال گذشته نیز یوبی سا??ت عنوان Black Flag را با کی??یت 900p و 30 ??ریم بر ثانیه بر روی کنسول های نسل هشتمی ارایه داد اما سپس با انتشار یک پچ برای کنسول PS4، کی??یت بازی را بر روی این کنسول به ۱۰۸۰p رساند. البته انتظار می ر??ت با توجه به اینکه Unity تنها بر روی کنسول های نسل هشتمی عرضه می شود و تمرکز تیم سازنده بر روی این کنسول ها است، از کی??یت بیشتری برخوردار باشد اما گویا یوبی سا??ت یک کی??یت متعادل و خوب را به یک کی??یت بالا همراه با بسیاری از مشکلات ترجیح داده است.

Assassin’s Creed : Unity در دوران انقلاب کبیر ??رانسه جریان دارد. این بار Assassin ها به مردم پیوسته اند و این شورش را، به طور مخ??ی رهبری می کنند. شخصیت اصلی این عنوان Arno Dorian نام دارد و یکی از اسلحه های اصلی او، یک کمان کوچک مخ??ی در کنار خنجر مخ??ی او است. Ubisoft اعلام کرده است که این عنوان می تواند همانند نسخه دوم، تبدیل به یک شاهکار شود. وجود سلاح های مختل??، خشونت هیجان انگیز، حضور دیگر Assassin ها در کنار شما و گرا??یک نسل هشتمی و قدرتمند این عنوان، حاکی از آن است که به احتمال زیاد، Ubisoft با عرضه ی این نسخه به ریشه های این ??رنچایز بازگردد. بهبود بسیار در سیستم حرکتی، یکی دیگر از المان های مثبت بازی خواهد بود. این عنوان به طور انحصاری برای نسل هشتم و PC در تاریخ 11 نوامبر ( 20 آبان 1393 ) منتشر خواهد شد و خبری از نسل ه??تم نخواهد بود.

....

Gamefa

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من خودم ??ن PC هستم اما این درست نیست که رو کنسول ها یا حدااقل رو PS4 با کی??یت پایین اجرا بشه ولی این یه جورایی قدرت PC رو نشون میده.کنسول دارها هم ناراحت نباشن گ??ته یه پچ میده بیرون میشه رو 1080 بازی کرد.??قط اگه این بازی هم مثل واچ داگز پراز باگ دربیاد خون خونریزی راه میندازم.یوبی حواست باشه که بازی مثل WD نسازی.:vahidrk:

لینک به ارسال
من خودم ??ن PC هستم اما این درست نیست که رو کنسول ها یا حدااقل رو PS4 با کی??یت پایین اجرا بشه ولی این یه جورایی قدرت PC رو نشون میده.کنسول دارها هم ناراحت نباشن گ??ته یه پچ میده بیرون میشه رو 1080 بازی کرد.??قط اگه این بازی هم مثل واچ داگز پراز باگ دربیاد خون خونریزی راه میندازم.یوبی حواست باشه که بازی مثل WD نسازی.:vahidrk:

اون نسخه Black Flag بود با پچ 1080 شد ... این نسخه معلوم نیست کی??یت تغییر کنه یا نه !

لینک به ارسال

یوبی سا??ت پول پرست گشاده ولی توقع داره همه استقبال کنن و بعدش حر?? خوب بزنن :glare:

اساسین ??قط تا زمان ادزیو اساسین بود و بس

لینک به ارسال

این یوبی شورشو دار اورده مگه قرار نبود بازی با 1080p اجراشه حالا اومده میگه 900p اونم با 30 ??ریم واقعا خنده داره من خدایش ps4 خریدم وقت بخاطر بازی assassins creed unity که بتونم ازش لذت ببرم با این خبر خیلی ناراحت شدم:17:

لینک به ارسال
اون نسخه black flag بود با پچ 1080 شد ... این نسخه معلوم نیست کی??یت تغییر کنه یا نه !

این نسخه هم مثل اون . اون پچم ??قط برای ps4 امد ??کر کنم و واسه ایکس 1 نشد

لینک به ارسال

بازیه خیلی وسیعیه و نباید توقع گرا??یک زیادی ازش داشته باشیم .

لینک به ارسال
بازیه خیلی وسیعیه و نباید توقع گرا??یک زیادی ازش داشته باشیم .

وصیع تر از GTA V هستش ؟!!! که 1080 رو PS4 میاد ؟!! . یوبی تر زده توی بازیش و بس :heheh:

لینک به ارسال

اینم عین ea که نتونست رو ایکسباکس با 1080 بده روی ps4 هم همون 900 رو زد.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...