رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
aminomi

منبع داخلی : یک عنوان aaa سوم شخص انحصاری برای ps4

پست های پیشنهاد شده

PS4_17135-623-80.jpg

شاید بسیاری از شما می دانید که بیشتر پیش بینی ها و گ??ته های منابع داخلی به واقعیت یا نزدیک به واقعیت تبدیل می شوند. حال امروز یکی از منابع داخلی معتبر Tidux که بیشتر گ??ته های او تا به امروز درست بوده اند یک توییت بسیار جالب در رابطه با یک بازی انحصاری سوم شخص برای کنسول نسل هشتمی PS4 صحبت کرد.

او در توییتر خود اشاره کرد یک بازی سوم شخص انحصاری برای PS4 در دست ساخت قرار دارد و او توانسته بازی را بر روی PS4 که در حال اجرا بوده است را مشاهده کند. او در توییت خود اشاره کرده است بازی واقعا ??وق العاده و شگ??ت انگیز بود و صحنه هایی داشت که نمیتوانست در هنگام دیدن آن ها پلک بزند. در زیر می توانید توییت کامل او را مشاهده کنید:

• من امروز چیز های زیادی دیدم، من هرگز نمیخواهم چشمم را ببندم. PS4″ و “سوم-شخص.

او در ادامه به تعری?? و توصی?? بازی پرداخت:

• رعد و برقی که دیدم، وای من میخواهم در آن دنیا زندگی کنم. یک بازی انحصاری سوم شخص برای PS4 در راه است. واقعا شگ??ت انگیز بود.

همچنین او در ادامه اشاره کرد که بازی سر و صدای بسیار زیادی را در ??ضای اینترنت بر پا میکند. مسلما اگر قرار به عرضه همچین بازی با این توضیحاتی باشد، باید منتظر ساخت بازی توسط یک شرکت بزرگ و مشهور باشیم.

....

Gamefa

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...