رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
datis

آموزش نصب بازی Watch Dogs

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

9057-448865-jpg

ابتدا ما آموزش نصب بازی Watch Dogs Deluxe Edition را به شما می دهیم. نسخه اسکیدرو نصب شده است و شما پس از استخراج از حالت ??شرده تعدادی پوشه به نام Bin ، Crack ، Support و Data_win64 که ??ایل اجرای بازی داخل پوشه Bin قرار دارد و اسمش هم watch_dogs.exe است را دارید. عزیزان اولا شما باید نرم ا??زارهای داخل پوشه Support را که لازمه اجرای بازی هستند ، نصب کنید. این نرم ا??زار ها Directx ، dotNetFramework ، VCRedist و مهم تر از همه UplayInstaller.exe است که در پوشه Support و ??ولدر GameLauncher است را باید نصب کنید .پس از نصب همه آن ها نرم ا??زار Uplay را اجرا کنید و به اینرنت وصل باشید یک اکانت Create a new ecount بسازید وپس از ساخت اکانت وارد نرم ا??زار Uplay شوید و حالت تنظیمات آن را روی Offline قرار دهید و بازی را به آن اضا??ه کنید. البته دوستان نگران نباشید برای شما ??یلم آموزشی و توضیحات تصویری کامل هم قرار داده ام. پس از نصب نرم ا??زار Uplay ، وارد پوشه Crack شوید و ??ایل های داخل آن را در داخل پوشه Bin بریزید و حالا روی ??ایل GameLauncher_x64.exe دابل کلیک کنید تا بازی اجرا شود. به همین سادگی .

ارور - watch_dogs.exe – System Error

حل ارور “The program can’t start because XINPUT1_3.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem. ??? در بازی Watch Dogs Deluxe Edition

راه حل : دلیل این ارور نصب نبودن نرم ا??زار Directx است، که می توانید از داخل پوشه Support در محل نصب بازی دایرکت ایکس را نصب نمایید و اگر هم چنین پوشه تو محل نصب بازی شما نیست ، Directx موردنیاز بازی Watch Dogs را از زیر دانلود و نصب کنید. ۱۰۰% حل میشود.

دانلود Directx مورد نیاز برای اجرای بازی واچ داگز

watch-dogs-fix-errors2.jpg

Uplay error

حل ارور ??? Unable to start Uplay! Is it installed? ??? در بازی Watch Dogs Deluxe Edition

watch-dogs-fix-errors1.jpg

راه حل : مراحل زیر را به دقت انجام بدهید.۱- نرم ا??زار Uplay را از زیر دانلود کنید و سپس آنرا نصب کنید و Uplay را اجرا نمایید و از طریق آیکون Setting در بالا سمت راست، تیک گزینه Always Start Uplay in Offline Mode v را بزنید.

دانلود UplayInstaller با لینک مستقیم

WD-FIX-Errors-(12).jpg

WD-FIX-Errors-(11).jpg

۲- بعد از آن در نرم ا??زار Uplay از طریق گزینه Create a new ecount یک اکانت بسازید. برای ساختن اکانت طبق عکس های زیر گزینه User name را اسم دلخواه بگذارید و گزینه Password را یک پسورد شامل یک حر?? انگلیسی و تعدادی عدد ( مانند : n455656 ) وارد نمایید و الا قبول نمی کند و گزینه Email را یک ایمیل معتبر یعنی همان ایمیل خودتان وارد کنید و در آخر روی گزینه Register در پایین سمت راست کلیک کنید تا اکانتتان ساخته شود. در صورت مو??قیت آمیز بود روی نرم ا??زار می نویسد Congratulations به معنی تبریک است و می گوید شما می توانید تمام بازی های این شرکت را با این اکانت بازی کنید. ایمیل و پسوردتان را یادتان نرود جایی ذخیره کنید. حالا نرم ا??زار Uplay را ببندید و بار دیگر از نو باز کنید.

WD-FIX-Errors-(13).jpg

WD-FIX-Errors-(5).jpg

۳- حالا نرم ا??زار Uplay را دوباره اجرا کنید ، که این د??عه خودش در حالت Offline اجرا میشود ، که آ??لاین نبود از دکمه آبی بالای نرم ا??زار می توانید آ??لاین بزنید.

توجه مهم مهم : نرم ا??زار Uplay را روی حالت آ??لاین باز بگذارید و نبندید .

WD-FIX-Errors-(10).jpg

۴- کرک SKIDROW را از زیر دانلود کنید و آنتی ویروستان را کامل غیر??عال نمایید و حالا با برنامه وین رار کرک از حالت ??شرده خارج نمایید و ??ایل های داخلش یعنی ??ایل های GameLauncher_x64.exe ، UplayPatch.ini و UplayPatch_x64.dll و خلاصه تمام ??ایل های داخل پوشه Crack را کپی نمایید و در پوشه Bin در محل نصب بازی Past کنید ، در این هنگام به شما می گوید که این ??ایل ها وجود دارند آیا جایگزین شوند و شما گزینه Copy and Replace را بزنید تا جایگزین شوند.

دانلود کرک جداگانه بازی Watch Dogs Deluxe Edition-

وارد پوشه Bin شوید و ??ایل GameLauncher_x64.exe را دابل کلیک کنید تا بازی اجرا شود و از آن لذت ببرید. ( بار دیگر تاکیید می کنم نباید Uplay را در حالت آ??لاین اجرات کردید ببندید! بلکه باز بگزارید).

WD-FIX-Errors-(7).jpg

حالا دوستان اگر بازی اجرا شد و هنگام ورود به بازی و زدن New Game ارور “unable to find supported audio language ??? را داد ، اول آپدیت HotFIX ریلودد را از پست مربوط به آن دانلود و نصب کنند.

دانلود آپدیت HotFix بازی Watch Dogs

پچ دیگری هم برای ر??ع کامل باگ های بازی منتشر شده است، که حدود ۲۶۵ مگابایت حجمش است و توسط گروه noSteam ارائه شده است، که اونم آخرین راه است.

دانلود پچ noTEAM ر??ع تمام باگ های بازی Watch Dogs Digital Deluxe Skidrow

در زیر ویدیوی کامل نصب و تغییر زبان و مسیر سیو بازی را می توانید دانلود نمایید.

دانلود ??یلم آموزشی نصب بازی + تغییر زبان + مشخص کردن محل سیو بازی Watch Dogs

حل ارور ??? Desktop is not set to 32-bit mode, unable to continue. ??? در بازی Watch Dogs Deluxe Edition

راه حل : این ارور به دلیل کوچک بودن ص??حه نمایش لپ تاپ شما رخ میدهد و یا می تواند دلیلش ضعی?? بودن کارت گرا??یکتان باشد.

ارور??? This application has failed to start because MSVCP100.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem ??? در بازی Watch Dogs Deluxe Edition

راه حل : این ارور به دلیل نصب نبودن vcredist یا ++Microsoft Visaual C است ، تمام نسخه های قبلی خود را پاک نمایید و نسخه های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۰ را از زیر دانلود و نصب کنید و سیستمتان را ریستارت کنید.

دانلود نرم ا??زار VCRedist نسخه های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۰ برای سیستم ۶۴ بیتی

حل ارور “The application was unable to start correctly (0xc000007b). Click OK to close the application ??? در بازی Watch Dogs Deluxe Editionراه حل : برای حل مشکل ویدیوی زیر را دانلود نمایید و به روشی که ویدیو عمل می کند شما هم عمل کنید.

دانلود ویدیو آموزش ر??ع ارور ??? ۰xc000007b ??? با لینک مستقیم

منبع:game2dl

ویرایش شده توسط datis

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خداوند تو را شامل رحمت خویش سازند:;;d: . تایپیک ??وق العاده م??یدی زدی .

لینک به ارسال
خداوند تو را شامل رحمت خویش سازند:;;d: . تایپیک ??وق العاده م??یدی زدی .
خواهش میکنم قابلی نداشت آخه همه دوستان با اجرای این بازی مشکل داشتن

لینک به ارسال
خواهش میکنم قابلی نداشت آخه همه دوستان با اجرای این بازی مشکل داشتن

ایشالا تو بهشت با .....محشور شی.از اون خ??ناش.

لینک به ارسال

نسخه ی reloaded که مشکلی نداره؟میخوام این بگیرم چون میگن که نسبت به نسخه ی Deluxe Edition محتوای بیشتری داره.

لینک به ارسال
نسخه ی reloaded که مشکلی نداره؟میخوام این بگیرم چون میگن که نسبت به نسخه ی Deluxe Edition محتوای بیشتری داره.

نه مشکلی نداره ولی ??کر نکم از نظر محتوا ??رقی داشته باشن پس Deluxe بگیری بهتره.

لینک به ارسال

سلام

من نسخه ریلودد رو دانلود و نصب کردم. همه پچ‌ها و کرکها رو هم انجام دادم. ولی هنوزم وقتی یو پلی رو باز میکنم ازم اکیویشن کد میخاد! روی حالت آ?? لاین هم که اصلا اجرا نمیشه :((

درضمن خواستم لینک آموزش تصویری رو دانلود کنم ولی ظاهرا لینک مشکل داره

میشه بگید برای نسخه ریلودد باید چکار کنم دیگه؟!

لینک به ارسال
سلام

من نسخه ریلودد رو دانلود و نصب کردم. همه پچ‌ها و کرکها رو هم انجام دادم. ولی هنوزم وقتی یو پلی رو باز میکنم ازم اکیویشن کد میخاد! روی حالت آ?? لاین هم که اصلا اجرا نمیشه :((

درضمن خواستم لینک آموزش تصویری رو دانلود کنم ولی ظاهرا لینک مشکل داره

میشه بگید برای نسخه ریلودد باید چکار کنم دیگه؟!

خوب اول باید اکانت بسازی

لینک به ارسال

یکی هم جواب ما رو بد نیست به خدا سلام به شما دوست عزیز یک سوال داشتم من سیستمم قویه نسخه Deluxe.Edition اجرا میکنم خوبه مشکلی ندارم ولی یک سوال در نسخه و وبسایت ها زده شما میتونی از این امکانات بهره مند بشید مثل لباس ایدن س??یدش چرم س??یدش با لباس نارنجی ولی من هر کاری کردم نشد خیلی از بازی ر??تم جلو دو تات اپدیت ریختم سیومم پاک شد اینش مهم نیست ??قط از امکاناتش چه جوری بدست بیارم مثل لباسه س??یدش لباس گانگستریش وووو..... این dlc برای pc کی میادی راهنمایی بکنینن لط??ا دوستان

لینک به ارسال

سلام . اقا چرا بازی تمام ص??حه اجرا نمیشه؟

تنضیماتش کجاست درستش کنم ؟

چون ندیدم

ممنونم

ویندوزم 8.1

گرا??یکم 4

رم 8

سی پی یو هم 4 هسته ای

مشکلم ??قط اندازه ی تصویره بازیه . کوچیکتره از ص??حه مانیتور . ممنون میشم راهنماییم کنین.

لینک به ارسال

همه کارهایی که گ??تید رو انجام دادم ولی بازم ارور failed to start exe رو میده ویندوزم 32 هست ??علا نمی تونم 64 نصب کنم چون خیلی ??ایل های مهمی دارم توش

لینک به ارسال

آقا سلام،خدا قوت...

من بازی رو نصب کردم و مشکل خاصی هم ندارم ولی هنگام لود شدن اول بازی (اونجا که خط س??یده باید پر بشه) 2 میلی متر مونده تموم شدنش دیگه جلو نمیره...

خیلی هم وایسادم ولی نیومده...

میتونه مشکل از موقع اکسترکت کردن باشه؟آخه اونجا یه مشکلاتی پیش اومد ولی بالاخره رد شدم....

بی نهایت سپاس گزار میشم اگه کمکم کنید...!!!!

لینک به ارسال
سلام . اقا چرا بازی تمام ص??حه اجرا نمیشه؟

تنضیماتش کجاست درستش کنم ؟

چون ندیدم

ممنونم

ویندوزم 8.1

گرا??یکم 4

رم 8

سی پی یو هم 4 هسته ای

مشکلم ??قط اندازه ی تصویره بازیه . کوچیکتره از ص??حه مانیتور . ممنون میشم راهنماییم کنین.

همزمان دکمه های alt و enter رو ??شار بده ??ول اسکرین میشه

لینک به ارسال
آقا سلام،خدا قوت...

من بازی رو نصب کردم و مشکل خاصی هم ندارم ولی هنگام لود شدن اول بازی (اونجا که خط س??یده باید پر بشه) 2 میلی متر مونده تموم شدنش دیگه جلو نمیره...

خیلی هم وایسادم ولی نیومده...

میتونه مشکل از موقع اکسترکت کردن باشه؟آخه اونجا یه مشکلاتی پیش اومد ولی بالاخره رد شدم....

بی نهایت سپاس گزار میشم اگه کمکم کنید...!!!!

??کر نکم مشکل از استرکت باشه شما دوباره بازی رو نصب کن ببین درست میشه

لینک به ارسال
یکی هم جواب ما رو بد نیست به خدا سلام به شما دوست عزیز یک سوال داشتم من سیستمم قویه نسخه deluxe.edition اجرا میکنم خوبه مشکلی ندارم ولی یک سوال در نسخه و وبسایت ها زده شما میتونی از این امکانات بهره مند بشید مثل لباس ایدن س??یدش چرم س??یدش با لباس نارنجی ولی من هر کاری کردم نشد خیلی از بازی ر??تم جلو دو تات اپدیت ریختم سیومم پاک شد اینش مهم نیست ??قط از امکاناتش چه جوری بدست بیارم مثل لباسه س??یدش لباس گانگستریش وووو..... این dlc برای pc کی میادی راهنمایی بکنینن لط??ا دوستان
خوب باید منتظر باشی تا dlc منشر بشه.زمانشو نمیدونم

لینک به ارسال
خوب اول باید اکانت بسازی

سلام

اکانت رو که از اول ساختم! وقتی اچرا میکنم وارد یو پپلی میشه و ازم اکتیویشن کد میخاد و هیچ کاری نمیتونم بکنم!

نسخه ای که نصب کردم ریلودد هست

البته استیم (steam) هم روی سیستم نصبه، ربطی به اون نداره؟

[ATTACH=CONFIG]9083[/ATTACH]

ویرایش شده توسط j4v4d

لینک به ارسال
سلام

اکانت رو که از اول ساختم! وقتی اچرا میکنم وارد یو پپلی میشه و ازم اکتیویشن کد میخاد و هیچ کاری نمیتونم بکنم!

نسخه ای که نصب کردم ریلودد هست

البته استیم (steam) هم روی سیستم نصبه، ربطی به اون نداره؟

9083-untitled-jpg

شما داری بازی رو به وسیله ی Steam باز می کنه! اونم باید حتما سریال نامبر اورجینال داشته باشین! نباید بازی رو تو ??ولدر steam بریزی!

یه بار دیگه نصب کن تو یه ??ولدر یا ترجیها درایو دیگه و کرکش کن ببین باز میشه یا نه؟! اگه نشد steam رو غیر ??عال یا حذ?? کن!

لینک به ارسال

سلام و درود

من بازی رو به روش بالا نصب و کرک کردم و uplay رو هم ردی??ش کردم !

حالا که بازی رو اجرا میکنم این ارور میده! لط??ا راهنمایی کنید … .

[ATTACH=CONFIG]9089[/ATTACH]

—-

[ATTACH=CONFIG]9088[/ATTACH]

لینک به ارسال

سلام و درود

9089-1-png

—-

9088-2-png

بتدا برنامه run را در منوی استارت اجرا کنید و در ??یلد خالی آن بنویسد cmd ،

حالا پنجره ی سیاهی باز میشود که باید در محیط آن بنویسید BCDEdit.exe /set {current} nx AlwaysOff و بعد دکمه inter را بزنید و سیستمتان را ریستارت کنید .

آموزش تصویری ارور

??? Watch Dogs:has stop working

ویرایش شده توسط datis

لینک به ارسال

سلام

میخواستم بدونم بازی رو ویندوز 32bit اجرا میشه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

اره میتونی روی ویندوز 32بیتی اجرا کنی

لینک به ارسال
همه کارهایی که گ??تید رو انجام دادم ولی بازم ارور failed to start exe رو میده ویندوزم 32 هست ??علا نمی تونم 64 نصب کنم چون خیلی ??ایل های مهمی دارم توش
راه حل : این ارور به دلیل نصب نبودن vcredist یا ++Microsoft Visaual C است ، تمام نسخه های قبلی خود را پاک نمایید و نسخه های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۰ را از زیر دانلود و نصب کنید و سیستمتان را ریستارت کنید.دانلود نرم ا??زار VCRedist نسخه های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۰

لینک به ارسال

سلام و درود

9089-1-png

—-

9088-2-png

بتدا برنامه run را در منوی استارت اجرا کنید و در ??یلد خالی آن بنویسد cmd ،

حالا پنجره ی سیاهی باز میشود که باید در محیط آن بنویسید BCDEdit.exe /set {current} nx AlwaysOff و بعد دکمه inter را بزنید و سیستمتان را ریستارت کنید .

آموزش تصویری ارور

??? Watch Dogs:has stop working

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید من Microsoft Visaual C++ رو هم دانلود کردم failed to start exe میده /من ویندوزم 32 بیته/چکار کنم هیچ راهی نداره من این بازی رو خریدم 4 dvd هست

لینک به ارسال
سلام خسته نباشید من Microsoft Visaual C++ رو هم دانلود کردم failed to start exe میده /من ویندوزم 32 بیته/چکار کنم هیچ راهی نداره من این بازی رو خریدم 4 dvd هست

بازی ویندوز 64 بیت میخواد.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...