رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ali5

Metal Gear Solid V رسما برای PC تایید شد

پست های پیشنهاد شده

53-250x140.png

از لحظاتی پیش کن??رانس مطبوعاتی عنوان Metal Gear Solid V آغاز شده است و هیدو کوجیما در آن شروع به گ??ت و گو کرده است. درست ثانیه هایی پیش وی رسما نسخه ی PC عنوان Metal Gear Solid V : The Phantom Pain تایید کرد و اعلام کرد که این عنوان از طریق استیم در دسترس خواهد بود.مسلما این خبر تا کنون بهترین خبری است که از Gamescom امسال منتشر شده است و اکنون موجی از خوشحالی در میان PC داران به وجود آمده است زیرا آن ها می توانند یک شاهکار را تجربه کنند.

mgs5-proof.jpg

در Metal Gear Solid V : The Phantom Pain حدود ۹ سال از وقایع Ground Zeroes گذشته است و Snake در این ۹ سال در کما به سر می برده است. حال او به هوش آمده و سعی دارد انتقام خود را از کسانی که او را به این وضع درآوردند بگیرد. این بازی در سبک اکشن ماجراجویی-مخ??ی کاری می باشد، توسط استودیوی اختصاصی Kojima ، یعنی Kojima Productions در حال ساخت است و وظی??ه ی نشر آن را Konami بر عهده دارد. این بازی از موتور قدرتمند Fox Engine بهره می برد و قرار است تاریخی نامعلومی برای X360 , PS3 , PS4 , Xbox one خواهد آمد. نسخه PC هم بعد از انتشار نسخه های کنسولی، عرضه می شود.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

هورااااااااااااااااا دست این آقای هیدو کوجیما درد نکنه.خیلیییییییییییییی آقایی.چه شود.چه قدر بازی میخواد تو سال 2015 بیاد.یه سوال نسخه ی ground zeroes هم برای PC تایید شده؟

ویرایش شده توسط FARZAN CRASH 007

لینک به ارسال

خیلی عجیب بود که کوجیما بعد این همه سال بازی رو روی pc منتشر کنه.البته نباید سود نسخه pc رو ??راموش کرد.

یه سوال نسخه ی ground zeroes هم برای pc تایید شده؟

بله

لینک به ارسال

سلام من بازی رو از سایت دانلود کردم طبق راهنمای نصب سایت نصب کردم ، موقع نصب آنتی ویروس رو خاموش کردم ، کارت گرا??یک و دایرکت ایکسمم آپدیته اما بازی اجرا نمیشه . این ارور رو میده : XINPUT1_3.dll is missing from your computer

کسی میتونه کمکم کنه ؟ ممنون میشم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...