رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
iman0013

آموزش اجرای بازی های دارای فایل بالای 4 گیگ

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

ابتدا این برنامه رو دانلود کنید: PS3Tools2.3.15

توضیح درباره برنامه PS3 splitter:PS3 Splitter یک نرم ا??زار هست که ??ایل psarc بالای 4 گیگ رو به چند ??ایل 1 گیگ تبدیل میکنه که میتونین بریزینش تو هارد اکسترنال FAT32 و بعد مولتی من جدید ??قط این ??ایل بالای 4 گیگ رو میریزه تو هارد داخلی کنسول و بقیه ??ایل های بازی رو از تو هارد اکسترنال اجرا میکنه . هیچ نیازی به FTP هم نیست .

1_از قسمت source file or folder ??ایل بزرگ رو انتخاب کنید

2_از قسمت output path محل خروجی رو انتخاب کنید (باید همان محلی باشد که ??ایل حجیم در آن وجود دارد)

3_سپس گزینه split رو بزنید و منتظر بمانید تا کار تمام شود.

??ایل اصلی را پاک کنید(حتما بک اپ بگیرید)

بازی را درون هارد اکسترنال ریخته و از مولتی من اجرا کنید(از ورژن جدید مولتی من است??اده کنید)

سوالی از شما میپرسد که آیا میخواهید بازی در هارد داخلی نصب شود؟ yes را بزنید و صبر کنید تا نصب شود.

توجه:در قسمت تنظیمات بازی در مولتی من هیچ گزینه ای رو ??عال نکنید

حالا میتوانید بازی را اجرا کنید

من روی این بازی ها تست کردم و صد درصد جواب میده:

uncharted 3,2

killzone 3

the last of us

metal gear solide 4

tekken 6

red dead

killzone 2

ویرایش شده توسط iman0013

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سهیل نظری مهمان

سلام ممنون بابت توضیح من بازی gta san andreas رو دان کردم و با ای پارت بندی کردم ولی در ps3 ??ایل پکیج رو شناسایی نمی کنه اگه کمکم کنید ممنون میشم

لینک به ارسال

سلام میخواستم بدمنم اگر بازی داشته باشیم که به صورت pkg نباشه و تو بازی ??ایلهای حجیم توش باشه مثل the last of us که یه ??ایل با حجم 7 گیگ داره اینو چطور باید ریخت تو هارد ممنون میشم اگه راهنماییم کنین[h=1][/h]

لینک به ارسال
سلام میخواستم بدمنم اگر بازی داشته باشیم که به صورت pkg نباشه و تو بازی ??ایلهای حجیم توش باشه مثل the last of us که یه ??ایل با حجم 7 گیگ داره اینو چطور باید ریخت تو هارد ممنون میشم اگه راهنماییم کنین[h=1][/h]
به این قسمت مراجعه کنید:http://forums.p30day.com/t6071.html

لینک به ارسال

سلام علیکم و رحمه الله و برکاته و ...

وقتی برنامه ps3 spliter رو باز می کنم ارور می ده که ??ایل MSVBVM50.DLL توسط کامپیوتر حذ?? شده :unsure:

در ضمن من انتی ویروس هم ندارم.

مشّکرم

لینک به ارسال

سلام

اگر شما با نرم ا??زار hjspliter ??ایل پکیج جی تی ای سن اندریاس رو به دو قسمت تقسیم کنید و در ??لش بریزید و تو ??ایل منجر مولتی من ??ایل بزرگتر رو تو هارد اینترنال کپی کنید ??ایل 4 گیگی کامل کپی میشه بعد روی ??ایل پکیج 4 گیگی کلیک کنید و yes رو بزنید بعد میره رو xmb و بعدش برو تو اینیستال پکیج ??ایلز و رو اولی کلیک کن بعدش بازی کامل ریخته میشه رو اینترنال.

خوشحال می شم اگه کمکی کرده باشم.

لینک به ارسال

من زمانی که کپی میکنم ??قط ??ایل 001 کپی میشه.

مشکلم درست شد...

باید روی هارد درونی دستگاه کپی میکردم تا ??ایل ها بهم بچسبن!

ویرایش شده توسط GOW

لینک به ارسال

من هر کاری میکنم همون ??ایل 3 گیگ رو توی هرد داخلی کپی میکنه.

لط??ا روشی دیگه معر??ی کنید

روش pkgview هم جواب نمیده

لینک به ارسال

با سلام ...میشه یکم بیشتر توضیح بدین؟...بک اپ چیه؟......وقتی که splite میکنم توی پوشه ای که ??ایل جحیم هست..??ایل splie شده نیست و اون ??ایل برزگ ??قط هست ...... لط??ا یکم بیشتر توضیح بدین:sweat:

لینک به ارسال

سلام.

من همين كار ها رو انجام دادم اما موقع اجراي بازي از من سوال نميپرسه كه ميخواي كپي كني يا نه ..مشكل از كجاست؟

لینک به ارسال
سلام.

من همين كار ها رو انجام دادم اما موقع اجراي بازي از من سوال نميپرسه كه ميخواي كپي كني يا نه ..مشكل از كجاست؟

کدوم بازی؟

لینک به ارسال
کدوم بازی؟

بازي متال گير رو عرض كردم..البته ر??تم ??ايل 12 گيگي رو كه اسپليت كردم رو (??قط پارت اول رو 001) رو كپي كردم توي هارد كنسول ..ولي توي منوي بازي كه نيو گيم و لود گيم و ... هست هيچ كليدي اثر نميكنه و روي همون ص??حه ثابت ميمونه.

لینک به ارسال
بازي متال گير رو عرض كردم..البته ر??تم ??ايل 12 گيگي رو كه اسپليت كردم رو (??قط پارت اول رو 001) رو كپي كردم توي هارد كنسول ..ولي توي منوي بازي كه نيو گيم و لود گيم و ... هست هيچ كليدي اثر نميكنه و روي همون ص??حه ثابت ميمونه.

شما اگر اپدیت بازی رو نصب کنی و بعد اجرا کنی شاید درست بشه.واسه من هم بازی god of war asc اینجوری بود و هیچوقت درست نشد:sa0d:

راستی ??ریمور و مولتی من شما چه ورژنی میباشد؟

لینک به ارسال

ممنون بابت راهنمائي .. ريباگ 4.46 هست عزيز.آره ??ك كنم اينم هيچوقت درست نشه.

لینک به ارسال

سلام دوستان

بنده بازی red dead redemption GOTY از این سایت خوب دانلود کردم و با برنامه open split v 1.2 اسپلیت کردم بازی رو ...

حالا میخوام از اکسترنال اجرا کنم قبول نمیکنه میگه باید رو هارد داخلی یه سری چیزا رو بریزه اول... یه گزینه قرمز هم بغل بازی هست نوشته SPLIT!

سؤالم اینه:بعد از اسپلیت کردن ??ایلای بزرگ کار دیگه ای هست که باید انجام بدیم؟ چون بنده ??قط اسپلیت کردم.

لینک به ارسال
سلام دوستان

بنده بازی red dead redemption GOTY از این سایت خوب دانلود کردم و با برنامه open split v 1.2 اسپلیت کردم بازی رو ...

حالا میخوام از اکسترنال اجرا کنم قبول نمیکنه میگه باید رو هارد داخلی یه سری چیزا رو بریزه اول... یه گزینه قرمز هم بغل بازی هست نوشته SPLIT!

سؤالم اینه:بعد از اسپلیت کردن ??ایلای بزرگ کار دیگه ای هست که باید انجام بدیم؟ چون بنده ??قط اسپلیت کردم.

سلام،

بهترین برنامه برای Split کردن ??ایلهای بزرگتر از 4 گیگ برنامه PS3Filesplitter هست که لینک دانلود و آموزش در پست اول قرار داده شده.

بعد از اسپلیت کردن ??ایل موردنظر باید ??ایلهای اسپلیت شده رو جایگزین ??ایل اصلی بکنی یعنی به آدرسی که ??ایل بزرگ یا Big File موجود هست کپی شده و ??ایل اصلی رو به محلی دیگه انتقال بدی.

بعد از انجام کار بالا با ورود به مولتیمن یکبار مویلتیمن رو Restart کن تا ??ایل split شده شناسایی بشه.....

لینک به ارسال
سلام دوستان

سلام

این بازی رو من تست کردم اجرا میشه ??قط باید جواب سوالی که مولتی من میپرسه رو yes بزنی

کار دیگه ای هم نمیخواد

لینک به ارسال
ابتدا این برنامه رو دانلود کنید: PS3Tools2.3.15

من روی این بازی ها تست کردم و صد درصد جواب میده:

uncharted 3,2

killzone 3

the last of us

metal gear solide 4

tekken 6

red dead

killzone 2

روی win8 64bit برنامه close میشه روی بقیه تست نگر??تم به نظرم برنامه Hjspliter خیلی راه دست تره

لینک به ارسال
روی win8 64bit برنامه close میشه روی بقیه تست نگر??تم به نظرم برنامه Hjspliter خیلی راه دست تره

رو ویندوز 8 کار نمیکنه نرم ا??زار رو ویندوز 7 تست شده مشکلی هم نداره .

لینک به ارسال

??رقی نمیکنه داداش

لینک به ارسال

سلام

من God Of War: Ghost Of Sparta رو با این روش ر??تم توی مولتی من قسمت install pakage نصب مینه ولی معلوم نیست کجا میره ??ضای هاردم اشغال کرده نه بازی اجرا میشه نه ??ایلایی که نصب شده رو میشه پاک کرد چی کار باید کرد ؟؟؟

لینک به ارسال
سلام

من God Of War: Ghost Of Sparta رو با این روش ر??تم توی مولتی من قسمت install pakage نصب مینه ولی معلوم نیست کجا میره ??ضای هاردم اشغال کرده نه بازی اجرا میشه نه ??ایلایی که نصب شده رو میشه پاک کرد چی کار باید کرد ؟؟؟

سلام،

شما بعد از شناسایی ??ایلهای Split شده بوسیله مولتیمن، از قسمت multiMAN وارد Install Package Files شو و روی ??ایلی که معمولا حجم بیشتری هم داره ضربدر بزن تا گزینه Queue انتخاب شه و عبارت Copying،please wait! ظاهر بشه،

بعد از کپی شدن کامل ??ایلها و یا Merge شدن اونها با مثلث روی گزینه Install 1 Queued کلیک کرده تا به XMB منتقل بشی و بعد از اون به راحتی از منوی Install Package Files بازی رو نصب کن....

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال
سلام

سلام

عزیز شما باید به اینجا مراجعه کنید:

http://forums.p30day.com/t6720.html

لینک به ارسال

دستت در نکنه بازی پرنسس رو pkgبود ریختم

لینک به ارسال
سلام،

شما بعد از شناسایی ??ایلهای split شده بوسیله مولتیمن، از قسمت multiman وارد install package files شو و روی ??ایلی که معمولا حجم بیشتری هم داره ضربدر بزن تا گزینه queue انتخاب شه و عبارت copying،please wait! ظاهر بشه،

بعد از کپی شدن کامل ??ایلها و یا merge شدن اونها با مثلث روی گزینه install 1 queued کلیک کرده تا به xmb منتقل بشی و بعد از اون به راحتی از منوی install package files بازی رو نصب کن....

ممنون

من این کارو انجام دادم ولی هاردم پر میشه مرحله دوم رو نمیشه نصب کرد الان ??قط gta روی هاردم نصبه 12گیگ دیگرو نمیدونم چیه که هاردم رو گر??ته چجوری میشه ??همید چیه که پاکش کنم؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...