رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mobile1199

* تغییر رزولوشن و تنظیمات گرافیکی ps3*

پست های پیشنهاد شده

سلام به همگی من امروز یه مانیتور سامسونگ خریدم.رو جعبش نوشته حداکثر رزولیشن 1920 در 1080 و نوشته ??ول hd هم هست.ولی وقتی ps3 رو وصل می کنم رو مانیتور می نویسه رزولیشن:1024در768

یعنی توی بازی ها کی??یت ا??تضاح میشه خیلی هم بد میشه.روی تلویزیون بود خیلی عالی بود کی??یت ولی رزولیشن و کی??یتش الان خیلی پایین اومده و تو بازی ها سرعتش کم تر شده.مانیتورم هم 23 اینچ هست.ازتون می خوام یه کمک کنید.اونم اینه که چه جوری می تونم رزولیشن Ps3 رو ت??ییر بدم.هر کی هر کمکی تونست بکنه.ممنون میشم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چه جوری بهش وصل شدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلا روی تلویزیون بهتر جواب میده روی مانیتور ??ریم دهی ا??تضاح و کی??یت بدتر

لینک به ارسال

نه بابا مانیتورم hdmi داره بابا ??رق نمی کنه.حالا دوستان ??قط بگین چه جوری میتونم رزولیشن بازیم رو روی 1080p ثابت کنم.یعنی رو بقیه نیاد

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام ،

توی ص??حه XMB باید به منوی Settings بری و از اونجا طبق راه زیر عمل کن :

Settings>Display Settings>Video Output Settings>HDMI>1080P

این تنظیم رزواوشین بود ام اباید همه ا??کتهارو از RGB برای HDMI ست کنی :

Settings>Display Settings>Video Output Settings>Cross Color Reduction philter>On

Settings>Display Settings>Video Output Settings>RGB Full Range HDMI>Full

Settings>Display Settings>Video Output Settings>Y Pb/Cb Pr/Cr Super-White HDMI>On

Settings>Display Settings>Video Output Settings>Deep Color Output HDMI>On

----------------------------------------------------------------------

یه تنظیم دیگه هم باید از قسمت Video Settings انجام بدی واسه ??یلمهای بازی یا خود ??یلم بلوری :

Settings>Video Settings>1080p 24Hz Output HDMI>On

آخرین تنظیم مربوط به قسمت Game Settings هست و دیگه کار تمومه :

Settings>Game Settings>PS/PS2-Upscaler>Full Screen

Settings>Game Settings>PS/PS2-Smooting>On

اگر واقعا lcd یا led که داری رزولوشن 1080P رو ساپورت کنه با انجام این تغییرات 100در100 کی??یت رو احساس میکنی مگر اینکه رزولوشنش از

1080i بیشتر نباشه که بازم از RGB خیلی بهتره ولی HDMI Full نیست در ضمن حتما از یه کابل HDMI خوب و بدون پوسیدگی است??ده کن..

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال

این کارو انجام میدم ببینم ممنون عزیز

لینک به ارسال

عزیز این جا:

تنها اتوماتیک داره و خاموش ا?? نداره

لینک به ارسال
این کارو انجام میدم ببینم ممنون عزیز

به این نکات توجه کن اگر راهایی که گ??تم جواب نداد

pannel مانیتور رو از پشت نگاه کن ببین چندتا وردوی تصویر مثل DVI-HDMI و Component /D-Terminal داره اگر این کارهارو انجام دادی و تصویر ت??اوتی نکرد باید یه تبدیل HDMI به DVI یا RGB به DVI بخری شاید با اون پورت تصویر بهتر بشه البته من ??کر نمیکنم ..

HDMI to DVI

[ATTACH=CONFIG]3926[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3927[/ATTACH]

RGB-Component To DVI

[ATTACH=CONFIG]3928[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3929[/ATTACH]

توی بازارکامپوزیت-کیت تبدیل و کلا مبدلهای زیادی برای کانکت کردن تصویر PS3 به LEDCD از هر سه پورت RGB-DVI-HDMI

لینک به ارسال
سلام ،

توی ص??حه XMB باید به منوی Settings بری و از اونجا طبق راه زیر عمل کن :

Settings>Display Settings>Video Output Settings>HDMI>1080P

این تنظیم رزواوشین بود ام اباید همه ا??کتهارو از RGB برای HDMI ست کنی :

Settings>Display Settings>Video Output Settings>Cross Color Reduction philter>On

Settings>Display Settings>Video Output Settings>RGB Full Range HDMI>Full

Settings>Display Settings>Video Output Settings>Y Pb/Cb Pr/Cr Super-White HDMI>On

----------------------------------------------------------------------

یه تنظیم دیگه هم باید از قسمت Video Settings انجام بدی واسه ??یلمهای بازی یا خود ??یلم بلوری :

Settings>Video Settings>1080p 24Hz Output HDMI>On

آخرین تنظیم مربوط به قسمت Game Settings هست و دیگه کار تمومه :

Settings>Game Settings>PS/PS2-Upscaler>Full Screen

Settings>Game Settings>PS/PS2-Smooting>On

اگر واقعا lcd یا led که داری رزولوشن 1080P رو ساپورت کنه با انجام این تغییرات 100در100 کی??یت رو احساس میکنی مگر اینکه رزولوشنش از

1080i بیشتر نباشه که بازم از RGB خیلی بهتره ولی HDMI Full نیست در ضمن حتما از یه کابل HDMI خوب و بدون پوسیدگی است??ده کن..

رنگاش که خیلی بد شد خیلی بدتر شد من مشکلم اینه بغل های مثلا بتمن به جای این که دورش قشنگ صا?? باشه دورش خط خط هست خط خط هست.یعنی عین کارت گرا??یک هایی که رزولیشنشون خیلی پایینه من رو tv این مشکل رو ندارم ویرایش شده توسط mobile1199

لینک به ارسال

رنگ ها تو حالت عادی مشکلی ندارنددور اجسام دقیق صا?? نیستند یعنی گرا??یک ا??تضاحه

لینک به ارسال

اگه رنگا بدتر شده این مشکل از کی??یت خروجی تصویر مانیتورت هست ،

من این تنظیمات رو روی یکی دوتا سینمای خانگی ledFullHd از Lg تست کردم و کی??یت وحشتناک تغییر کرد و مطمئن باش که ربطی به این تنظیمات نداره روی همه lcd و LEDTvها که از 1080p ساپورت میکنن این تنظیمات غوغا میکنه اگر قبول نداری یوتیوب این حر?? منو تصدیق میکنه.

حالا یه بار دیگه همه رو روی Automatic بزار ببین تغییر میکنه یا نه،

مدل مانیتوری که خریدی رو می??رستی ببینیم چیه!

لینک به ارسال

اینه:

??????? S23B575V,??????? ????? ???????,??????? ??????? S23B575V

رو یه مانیتور دیگه هم امتحان کردم همین مشکل بود.تو xmb کی??یت وحشتناک عالیه ولی تو بازی ??وق ا??تضاح

لینک به ارسال

رو تلویزیون کی??یت ??وق العده هست.ادم میبینه کم میاره ولی نمیدونم چرا رو هر دو تا مانیتورم این طوره

لینک به ارسال

همین امروز هم خریدم سه چهار ساعتی میشه

لینک به ارسال

این عکس رو ببین مثلا دور دهن بتمن به جای این که یه خط صا?? باشه خط شکستست:

[ATTACH=CONFIG]3930[/ATTACH]

لینک به ارسال

batman arkham city 3d موتور 3d داره ولی 1080p ??ک نکنم باشه،

بازی God of war Ghost of sparta PSP HD رو تست کن من با همون تنظیماتی که گ??تم اجراش کردم روی SmartTV LED LG و گرا??یکش آدم رو نابود میکرد برای Dante,s Ingerno هو همینطور،

Sleeping dogs هم ??ول اچدی ود،

کلا اول لوگوی هر بازی DTS داشت روی lcd-led fullhd با کی??یت عالی اجرا میشه،

پس یا مانیتور خوب نیست یا بازی از Fullhd 1080p ساپورت نمیکنه..

لینک به ارسال

دو تا مانیتور یعنی همه داغون اند؟میگم رو تلویزیون مشکل نداشتم

لینک به ارسال

من دلایلش رو گ??تم دیگه خودت میدونی این راه آخری رو هم که گ??تم امتحان کن.

کی??یت تصویری lcd monitor با وجود رزولوشن 1080 با مانیتور ال سی دی از برند دیگه ??رق میکنه و این به خاطر ت??اوت تکنولوژی این دو هست و همنیطور متریال است??اده شده در pannel پشتی lcd و led.

اون مواردی رو که باید میگ??تم رو بهش اشاره کردم حالا شما اون کاری که گ??تم رو بکن یعنی امتحان چندتا گیم ??ول اچدی و امتحان کردن با کابل HDMI یه lcdیا led دیگه ،

کاشکی قبل از خرید یه مشاوره میکردی حداقل یه سرچی هم توی سری LG IPS میکردی،

درایور مانیتور ور نصب کن شاید از اونجا بشه وضعیت rate و کی??ت تصویر رو روی 1080p با آخرین کی??یت و رزولوشن تنظیم کرد.

من بیشتر از این اطلاعاتی ندارم که بدم و باید راها و تنظیمات رو چندبار روی حالتهای مختل?? تست کنی شاید درست شد...

لینک به ارسال

settings>Display Settings>Video Output Settings>HDMI>1080P در این قسمت به جای 1080 p بزار روی اتوماتیک ، چون بعضی بازی ها ساپورت نمیکنن

منم اولین بار وقتی مانیتور خریدم روی 1080 که میزاشتم توی بعضی بازی ها مثل heavy rain و ... همین مشکل رو داشتم و ک??یت تصویر ا??تضاح بود اما وقتی اتوماتیک کنی مانیتور متناسب با بازی برات تنظیم میکنه

لینک به ارسال
من دلایلش رو گ??تم دیگه خودت میدونی این راه آخری رو هم که گ??تم امتحان کن.

کی??یت تصویری lcd monitor با وجود رزولوشن 1080 با مانیتور ال سی دی از برند دیگه ??رق میکنه و این به خاطر ت??اوت تکنولوژی این دو هست و همنیطور متریال است??اده شده در pannel پشتی lcd و led.

اون مواردی رو که باید میگ??تم رو بهش اشاره کردم حالا شما اون کاری که گ??تم رو بکن یعنی امتحان چندتا گیم ??ول اچدی و امتحان کردن با کابل HDMI یه lcdیا led دیگه ،

کاشکی قبل از خرید یه مشاوره میکردی حداقل یه سرچی هم توی سری LG IPS میکردی،

درایور مانیتور ور نصب کن شاید از اونجا بشه وضعیت rate و کی??ت تصویر رو روی 1080p با آخرین کی??یت و رزولوشن تنظیم کرد.

من بیشتر از این اطلاعاتی ندارم که بدم و باید راها و تنظیمات رو چندبار روی حالتهای مختل?? تست کنی شاید درست شد...

اون مانیتور منم lg ips هست 22 اینچه 1ماه پیش خریدم به هر حال ممنون راستی بازی های دیگه هم امتحان کردم همون اش و همون.....

settings>Display Settings>Video Output Settings>HDMI>1080P در این قسمت به جای 1080 p بزار روی اتوماتیک ، چون بعضی بازی ها ساپورت نمیکنن

منم اولین بار وقتی مانیتور خریدم روی 1080 که میزاشتم توی بعضی بازی ها مثل heavy rain و ... همین مشکل رو داشتم و ک??یت تصویر ا??تضاح بود اما وقتی اتوماتیک کنی مانیتور متناسب با بازی برات تنظیم میکنه

خوب مال منم رو اتوماتیک هست مگه غیر از off و اتوماتیک گزینه ی دیگه ای هم هست؟

لینک به ارسال

راستی الان رو مانیتور بازی می کنی؟مانیتورت چیه؟اگه زحمت نمیشه تمام تنظیماتی که گذاشتی رو برام بنویس امیر جان.ممنون

لینک به ارسال

والا دیگه نمیدونم چی بهت بگ دیدی که امیر هم حر?? منو تصدیق کرد یعنی است??اده روی حالت اتوماتیک،

اون LED LG IPS رو دوسال پیش دوست منم خرید و خیلی از کی??یتش تعری?? میکرد،

دوباره همه تنظیماتی که گ??تم رو چک کن و اگر از تلویزیون معمولی است??اده میکنی اول تنظیمات تصویر رو به حالت قبل برگردون و دوباره مانیتوری که خرید با حالت اتوماتی تست کن چون خودش باید بعد از کانکت پورت HDMI از مانیتور به ps3 تنظیمات video Output رو شناسایی بکنه،

اگر تلویزیون معمولی داری و بعد از کانکت ??یشها تصویر سیاه بود دستاه رو با دگمه پاور خاموش کن و بعد از چند دقیقه دوباره با دگمه پاور روشنش کن منتها وقتی میخوای روشن کنی انگشتت رو برای چند ثانیه روی پاور نگه دار تا با ??اصله زمانی از هم 2تا بوغ بزنه و بعد تصویر مطابق با نوع output تلویزیون شناسایی میشه.

بعد کنسول رو خاموش کن و برای اتصال به مانیور جدید راهی رو که گ??تم امتحان کن...

لینک به ارسال

باشه ممنون ولی موقع بازی بتمن وnfs رو pc الان با این مانیتور هیچ مشکلی ندارم نمی دونم والا چی بگم

لینک به ارسال
اون مانیتور منم lg ips هست 22 اینچه 1ماه پیش خریدم به هر حال ممنون راستی بازی های دیگه هم امتحان کردم همون اش و همون.....

خوب مال منم رو اتوماتیک هست مگه غیر از off و اتوماتیک گزینه ی دیگه ای هم هست؟

شما وقتی توی تنظیم Video Output Settings میری ببین نوشته زیر video output settings روی چه رزولوشنی هست 576i-720-1080iیا 1080p مثلا برای من اینجوریه :

Video Output Settings

Adjus the video output settings for this system

current Output resolution:576i

لینک به ارسال

اینو نوشته:

Video Output Settings

Adjus the video output settings for this system

current Output resolution:1080p

:sadface:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...