رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
iman0013

5 مرگ تاثیرگذار در دنیای بازی ها

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

به نام خدا

در این تاپیک قصد داریم نگاهی به 5 مرگ تأثیر گذار در دنیای بازی ها درباره شخصیت های اصلی داشته باشیم.

توجه:این متن حاوی اسپویلر داستانی می باشد

5-(Luis Sera (resident evil 4

لوییس کسی بود که با مرگش بسیاری از ما تا چند روز ناراحت بودیم.او در طول بازی همیشه هوای لیان را داشت و در مواقع لزوم به یاری او می شتا??ت.لوییس با این که در دهکده ای مخو?? و آلوده به ویروس بود همیشه خنده بر لب داشت و با لیان و اشلی شوخی میکرد.لوییس که به دنبال ویروس ر??ته بود پس از پیدا کردن آن وقتی میخواست آن را به لیان بدهد به دست سدلر کشته شد. art-красивые-картинки-Игры-Don

4- (Cole (inFamous 2

کول در دو قسمت اول بازی infamous که به صورت انحصاری برای ps3 منتشر شده بود،شخصیت اصلی بازی بود.این بازی که در زمان خود گیم پلی و گرا??یک بسیار جذابی داشت با مرگ شخصیت اصلی اش بسیار ما را غا??لگیر کرد! inFamous2-PB-IL1.jpg

3-( Wander ( Shadow of the Colossus

shadow of the clossus که یک بازی پر از احساس است در آخر احساسی تر هم میشوذ اما از نوع ناراحت کننده اش!

پس از شکست دادن غول 16 ام بازی ، بدن Wander ??لج میشود و خنوی سیاه مثل Colossi از بدن Wander خارج میشود و او را به سمت مرگ میکشاند و بعد از مدتی میمیرد که یکی از تراژیک ترین و غم انگیز ترین لحظات بازیهای رایانه ای را رغم میزند . gfs_58450_2_1.jpg

2-(Big Boss (Metal Gear Solid

-یک لط??ی در حقم بکن.بذار آخرین سیگارم رو بکشم.

بعد از اینکه اسنیک سیگار را در دهان بیگ باس میگذارد،آخرین کلمات زندگی رئیس از دهانش خارج می شوند:

"این خوبه،مگه نه؟"و سیگار از دهانش میا??تد.

اگر نگوییم (بیگ باس) بهترین شخصیت تاریخ بازی های ویدئویی هست اغراق نکرده ایم.کسی که چندین بار بهش خیانت شد ولی از نوع شروع کرد تا انتقام خود و سربازانش را بگیرد. Big-Boss-Screen.jpg

1-John marston

(Red Dead redemption)

John که زمانی جزو دستهٔ خلا??کاران بود و کارهایی از جمله سرقت و کشتار به همکاری ر??قایش بیل ویلیامسون و خاویر اسکورلا و رئیسش داچ انجام می‌داد اکنون دست از گناه کشیده و توبه کرده است. اما ماموران امنیتی زمانی دست از سرش بر خواهند داشت که دوستان قدیمی خود را به دست قانون بسپارد. از این رو این کابوی تنها برای دیدار دوباره خانوادهٔ خود باید دوباره ه??ت تیرش را در آورد و یکه‌تاز سوار بر اسب خود، در قلب بیابانهای غرب وحشی بتازد. اما پایان شکه کنندهٔ این بازی مانع از ایجاد یک کلیشه می‌گردد.

او مجبور میشود تا برای ح??اظت خوانواده اش خود را قربانی کند.با این که می داند پشت در 11 مرد انتظار او را می کشند اما او برای د??اع خوانواده اش حاضر است جانش را ??دا کند... John_Marston

این متن نوشته خودم هست.اگه کم و کاستی هست دوستان ببخشید.شخصیت های دیگه ای هم میتونستن باشن مثل (لی از waking dead) یا آتنا از GOW2 که مرگشون خیلی غم انگیز بود اما اینا سلیقه من بود.

ویرایش شده توسط iman0013

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیلی خوب بود.مرسی داش ایمان.به نظر من با 1 و 5 بیشتر از همه تاثیرگذار تر بودن.

لینک به ارسال
خیلی خوب بود.مرسی داش ایمان.به نظر من با 1 و 5 بیشتر از همه تاثیرگذار تر بودن.

اره.البته من یکی رو جا انداختم الان یادم اومد اونم مرگ شخصیت dinocrisis 2 بود که اشکمو در اورد

لینک به ارسال

من ??قط 1 و 5 رو دیدم. که البته marston خیلی تاثیرگذار بود. اشکم درومد.:crying:

لینک به ارسال

ایول داداش ایمان دمت گرم .مرگ مارستون خیلی دردناک بود:sad:

لینک به ارسال

مرسی خیلی خوبه

یه سری شخصیت هایی دیگه مثل مرگ Ada Wang توی evil 2 ps1

یا Final Fantasy X وقتی آخر بازی معلوم میشه Tidus یه روحه که هزار سال پیش مرده و به خصوص اون لحظه که ناپدید میشه

یا Onimusha Dawn of Dreams مرگ Aoi در پایان بازی

کلا مرگ شخصیت های اصلی توی بازی دردناکه چون بهشون عادت کردی

لینک به ارسال
مرسی خیلی خوبه

یا Final Fantasy X وقتی آخر بازی معلوم میشه Tidus یه روحه که هزار سال پیش مرده و به خصوص اون لحظه که ناپدید میشه

یا Onimusha Dawn of Dreams مرگ Aoi در پایان بازی

کلا مرگ شخصیت های اصلی توی بازی دردناکه چون بهشون عادت کردی

اره.اگه لیست 10 تایی بود بهتر بود.

اینا هم سلیقه ای هست.مثلا" میتونستم Lee از TWD رو هم بذارم چون مرگش اخر بازی اونم به اون وضع خیلی زد حال بود.

یا شخصیت دینو کریسیس دو.

البته ایدا که نمرده بود:;-D:

لینک به ارسال

البته ایدا که نمرده بود:;-D:

حق با شماست شخصیت های دیگه هم می تونستن باشن

البته Ada Wang توی نسخه 1998 ps1 میمیره بعدها توی Resident Evil 4 2004 یه بار دیگه از شخصیتش است??اده کردن

اونم بدون هیچ توضیحی که چطور دوباره زنده شده

لینک به ارسال

بین این 5 تا برای من مرگ wander واقعا دردناک تر از همه بود.یادمه که وقتی مرد اشک توی چشام جمع شده بود.یادش بخیر سنم خیلی پایینتر بود اون موقع.چه بازی بی نظیری بود.

لینک به ارسال

John Marston ??قط

واقعا گریمو در آورد :sad:

لینک به ارسال

خیلی قشنگ بود من ??کر میکنم 1 از همه غم انگیز تر بود :sad:

لینک به ارسال

اینارو من نمیدونم ولی چرت ترینش مرگ اون دختره یا پسره (انتخابش به خود گیمر بستگی داره ) که تو بتل??یلد میمیره ست :| :|

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...