رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

Morin : کیفیت Watch Dogs نسبت به GTA V بهتر است

پست های پیشنهاد شده

811-250x140.jpg

از صبح دیروز بود که بار دیگر عنوان Watch Dogs در صدر اخبار دنیای بازی های رایانه ای قرار گر??ت. چند روز پیش سونی با انتشار یک بنر اعلام کرد که نسخه ی PS4 این عنوان با کی??یت ۱۰۸۰p و ۶۰ ??ریم بر ثانیه اجرا خواهد شد اما دیروز صبح به طور ناگهانی و بسیار مرموز این بنر حذ?? شد تا بار دیگر شایعات پیرامون کی??یت این عنوان شدت بگیرد. سرانجام دیشب یوبی سا??ت با انتشار یک تریلر ۱۰ دقیقه ای از بازی و انتشار یک خبر رسمی اعلام کرد که نسخه ی PS4 این عنوان با کی??یت ۹۰۰p و ۳۰ ??ریم بر ثانیه و نسخه ی Xbox One با کی??یت ۷۹۲p و ۳۰ ??ریم بر ثانیه اجرا خواهد شد و این نکته باعث شد بار دیگر مخال??ان یوبی سا??ت این شرکت را به دروغگویی متهم کنند که تا پیش از این وعده ی کی??یت بالاتری را داده بود ولی با توجه به این نکات می توان گ??ت نسخه ی PC که از ابتدا نیز پلت??رم اصلی بازی بود، دارای بهترین کی??یت می باشد. Jonathan Morin، سرپرست تیم سازنده ی بازی در تویتر خود درباره ی این کاهش کی??یت سخن گ??ته است و دلایل این ات??اق را روشن نموده :

من همیشه می گویم یک عنصر است که کل بازی را تحت تاثیر خود قرار می دهد. در مورد Watch Dogs این عنصر پویایی است. در توسعه ی بازی همه چیز مربوط به یکدیگر هستند و شما نمی توانید یک چیز را انتخاب کنید. شما تصمیم می گیرید تا پویایی کامل را در یک شهر ایجاد کنید و این تنها انتخاب شما است که کی??یت بازی را کاهش دهید. شما طر??داران می توانید تصمیم بگیرید که بازی را بر روی رزولوشن بیشتری اجرا کنید اما تیم سازنده نکات بزرگ تری را در نظر دارد که مانع این می شود چنین تصمیماتی بگیرد. من انکار نمی کنم که میزان رزولوشن تاثیر زیادی بر بازی دارد اما مهم کی??یت کلی بازی است. شما طر??داران می توانید هر یک از این مسائل را ت??سیر کنید زیرا این حق شما است اما ما تنها گزینه هایی برای انتخاب داریم که متناسب با توسعه ی بازی باشد. در بخش بصری همه چیز به هم مرتبط می باشد. کی??یت و ??ریم ریت اهمیت چندانی ندارد زیرا تنها چند عدد هستند با اینکه ویژوال جنبه ی مهمی از بازی است اما مهم ترین نکته ی بازی تجربه ی مناسب آن است. اما شما نباید تنها این مسئله را در نظر بگیرید. من مطمئنم شما بعد از تجربه ی بازی به ما نمره ی ۲۲ از ۲۰ را خواهید داد. اگر چه کی??یت برای من هم مهم است ولی به نظر من پویایی این جهان و هک کردن هر چیز و دنیای بدون مرز آنلاین نکات مهم تری در بازی خواهند بود.

وی در پاسخ به سوال یکی از طر??داران در رابطه با اینکه آیا عنوان GTA V در نسل ه??تم از کی??یت بهتری نسبت به نسخه های نسل ه??تمی Watch Dogs برخودار است، گ??ت :

مسئله ی ما در این بازی پویایی است، تعامل با هر چیزی که در جهان بازی وجود دارد بدون هیچ محدودیتی. آن ها با ??شار زیاد بسیاری از چیز ها را در بازی قرار داده اند اما در Watch Dogs ??شار بصری با تعامل قرار دارد. شما در این بازی می توانید هوش مصنوعی از نو بازسازی شده، جهانی بدون محدودیت، ۳۰ ??ریم بر ثانیه و انواع مختل?? هک را ببینید که در هیچ بازی دیگر وجود ندارد. Watch Dogs همیشه دربار هک کردن می باشد البته در یک شهر زیبا و پویا بنابراین می توانم بگویم کی??یت Watch Dogs نسبت به GTA V بهتر است. اگر شما مشخصه های بصری را مهم ترین ??اکتور بازی در نظر بگیرید، پس باید بسیاری از بازی های مهم تاریخ را ضعی?? بدانید بنابراین ویژگی های بصری همه چیز یک بازی نیست.

Watch Dogs قرار است بر روی PS4 با ۳۰ ??ریم بر ثانیه و کی??یت ۹۰۰p اجرا شود و نسخه ی Xbox One این عنوان نیز دارای کی??یت ۷۹۲p و نرخ ??ریم ریت ۳۰ خواهد بود. همچنین نسخه ی PC بازی نیز با کی??یت ۴K و ۶۰ ??ریم بر ثانیه اجرا خواهد شد. این عنوان قرار است در ۲۷ ماه می سال ۲۰۱۴ ( ۶ خرداد ۹۳) بر روی کنسول های نسل ه??تم و هشتم و PC منتشر شود و در تاریخ نا معلومی نیز بر روی Wii U عرضه خواهد شد.

منبع گیم??ا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نظرم من یه بازی مثل واچ داگز یا جی تی ای باید روون اجرا شه حالا بیان گرا??یک غول بذارن ولی بازی باگ داشته باشه و ا??ت ??ریم ??ایده نداره که من تو این جی تی ای اخریه هم سره همین موضوع اون لذتی که باید میبردم از بازیو نمیبردم و بازی تو محیطای شلوغ کی??یتش میومد پایین البته کاریشم نمیشه کرد با توحه به سخت ا??زارای کنسول ولی رو pc میشه دو تاشم باهم داشت هم گرا??یک بالا هم ۶۰??ریم و بدون کندی ولی از اون ورم باید یه pc باشه که hight end باشه

لینک به ارسال

به به.چه خوب شد pc رو ارتقا دادم.سونی و xbox هم نخریدم:love: خبره خوبی بود

لینک به ارسال

از چهار چوب watch dogs خوشم اومد کلا دوست ندارم تو بازی یک شخصیت عیاش و لات ( لاط ) باشم چیزی که تو gta مبنا قرار گر??ته . کشتن باید انگیزه داشته باشه نه مثل gta همینطور تو خیابون ها بچرخی هرکی حال کردی بکشی هرکی خواستی بزنی هر وقت هم خواستی بری دنبال ... ( کثا??ت کاری ) . واچ داگز رو خوشم میاد ولی gta ٰ، گمشه

لینک به ارسال

لو

لداره خودشو با GTA V مقایسه میکنه.خخخخ اگه تونستن به متای 97 gta برسن بعد بیان بگن از gta v بهتره

جک خنده داری بود

لینک به ارسال
از چهار چوب watch dogs خوشم اومد کلا دوست ندارم تو بازی یک شخصیت عیاش و لات ( لاط ) باشم چیزی که تو gta مبنا قرار گر??ته . کشتن باید انگیزه داشته باشه نه مثل gta همینطور تو خیابون ها بچرخی هرکی حال کردی بکشی هرکی خواستی بزنی هر وقت هم خواستی بری دنبال ... ( کثا??ت کاری ) . واچ داگز رو خوشم میاد ولی gta ٰ، گمشه

کاملا هم عقیده هستم باهات.دوست ندارم هیچ کس رو توی بازی بدون یه دلیل قانع کننده بکشم.

لینک به ارسال
کاملا هم عقیده هستم باهات.دوست ندارم هیچ کس رو توی بازی بدون یه دلیل قانع کننده بکشم.

ایولا منم همین طور ولی بعضی وقتا ت??ننی کل ملتو لت و پار میکنم :biggrin2:

لینک به ارسال
ایولا منم همین طور ولی بعضی وقتا ت??ننی کل ملتو لت و پار میکنم :biggrin2:

من ت??ننی هم دلم نمیاد.یادم نمیاد مثلا توی جی تی ای با ماشین یه ن??رو زده باشم از مردم عادی.کلا بازیایی که شخصیت اصلیشون من??ی هستش دوست ندارم.

.

لینک به ارسال
من ت??ننی هم دلم نمیاد.یادم نمیاد مثلا توی جی تی ای با ماشین یه ن??رو زده باشم از مردم عادی.کلا بازیایی که شخصیت اصلیشون من??ی هستش دوست ندارم.

.

من تو جی تی ای اره ولی مثلا هیتمن که بازی میکردم یا اسپلینتر سل یاdeus exاصلا دوست نداشتم گاردای معمولیو بکشم یا سر مخ??ی میر??تم یا دیگه ناک اوتشون میکردم این جوری خیلی لذت بازی بیشتر میشه اصول بازیم همینه

لینک به ارسال

.

عجب حر?? قشنگی زدی ، ایول . هر چند شخصیت خشن و زخم خورده ای دارم ولی یادم نمیره که زخم رو از شخصیت های لااوبالی خوردم. وقتی تو یک بازی یکی رو میکشم از روی کینه داستان بازی این کار رو میکنم نه ت??ریحی . باز هم میگم سلطان manhunt

لینک به ارسال
عجب حر?? قشنگی زدی ، ایول . هر چند شخصیت خشن و زخم خورده ای دارم ولی یادم نمیره که زخم رو از شخصیت های لااوبالی خوردم. وقتی تو یک بازی یکی رو میکشم از روی کینه داستان بازی این کار رو میکنم نه ت??ریحی . باز هم میگم سلطان manhunt

کشتن واقعا یه دلیل قانع کننده میخواد.برای من خیلی مهمه که چرا حتی توی یه بازی دارم جون یه ن??ر رو میگیرم.اینطوری خیلی بازی برات به واقعیت نزدیکتر میشه و میتونی بیشتر با شخصیت اصلی همذات پنداری کنی و ارتباط برقرار کنی.

لینک به ارسال

سونی ازت رازیم خدا ازت رازی باشه.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...