رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
emad_hs

اس ام اس مورد داشتیم

پست های پیشنهاد شده

[h=3]اس ام اس مورد داشتیم[/h]

sms-had-mored.jpg

اس ام اس مورد داشتیم : واقایعی در اطرا?? ما رخ میده که گاها باعث خنده آدم میشه ما برای شما این وقایع رو به عنوان اس ام اس مورد داشتیم البته با کمی اغراق تعری?? میکنیم امیدواریم تبسمی هرچند کوتاه بر روی لبان شما بیا??تد. [h=2]

اس ام اس مورد داشتیم[/h]

مورد داشتیم طر?? عصبانی شده گوشیشو زده به دیوار،نشکسته با انبر دست شکستش icon_neutral.gif

.

.

.

[h=2]اس ام اس مورد داشتیم[/h]

مورد داشتیم دختره میخواسته توی بازی GTA ظبتو روشن کنه ماشین خاموش شده icon_neutral.gif

.

.

.

مورد داشتیم: خدا سر شاهده واقعی واقعیه خودم دیدم تو مسابقات ??وتبال شهر خودمون داور چهارم مصدوم شد……!!!! خخخخخخخ

.

.

.

مورد داشتیم طر?? یه ??صل کاملو تقلب نوشته بعدش یادش ر??ته برگه ی تقلب ببره سر جلسه … ما با کیا شدیم ۷۵ میلون ن??ر…

.

.

.

مورد داریم حاضره زیر آوار بمونه ولی کلیپسش کاریش نشه !سر کلاس بودیم یکی از بچه ها گ?? ??لانی اگه زلزله شه چیکار میکنی ؟ گ?? کلیپسمو محکم میگیرم نشکنه !!! ??رض کنین زلزله ک بیاد اون ??قط دسته صندلیشو بده بالا بعد سرشو ببره اون زیر و در مرحله ی آخر هم دسته صندلیو بیاره پایین البته اگه کلیپس اجازه بده …

.

.

.

مورد داشتیم طر?? زنگ?? خونه رو زده, انقد قدش بلند بوده تو آی??ون تصویری کمربندش معلوم بوده! از اونجا ??همیدیم پسرخالمه زنگ میزنه خخخخخخ

.

.

.

مورد داشتیم تو یه پیج نوشته بوده : اسم پسر با “ل??? دختره نوشته : لکسوز مشکی زع??رانیه من ۰_o . . . و باز هم من ۰_o

.

.

.

مورد داشتیم واسه دانلود اهنگ با صدای خودش یه تیکه از اهنگو میخونه می??رسته گوگل! تازه انتظار داره اهنگای جدید همون خواننده رو هم نشون بده!!!! موندم اگه با این اعتماد به ن??سسسس خواننده میشد ما باید چی گوش میکردیم؟!؟

.

.

.

مورد داشتیم:دختره و پسره ر??تن سر قرار تو کا??ی شاپ،،از قضا تو همون کا??ی شاپ داداش دختره با خواهر پسره هم قرار گذاشتن icon_smile.gif )))))

.

.

.

[h=2]اس ام اس مورد داشتیم[/h] [h=4]sms mored dashtim[/h]

مورد داشتیم طر?? نیم ساعت اول امتحانو دعا کرده و قرآن خونده نیم ساعت دومو دعا کرده ، دعاهاش قبول شه نیم ساعت سومو ر??ته التماس معلم

.

.

.

مورد داشتیم طر?? شلغم و با نون خورده. که تاثیرش بیشتر شه .

.

.

.

مورد از گودزیلامون داشتیم (در مورد ??وتبال) یه روز داداشم که گودزیلایی برای خودش بیش نیست از من پرسید: . . . . بازیکن مسى پرسپولیسه یا استقلالی!!!!!! اولا من دخترم از ??وتبال سر در نمیارم…. دوما مسی…

.

.

.

مورد داشتیم پسر عمم برای اینکه از دیوار بالا بره تا درو برا ۲تا دختر وا کنه کلیدشون رو کش ر??ته بعد انداخته توخونشون

.

.

.

مورد داشتیم: دختره کیلیپسش کج شده بود تعادلشو تو راه ر??تن از دست داده!!!

.

.

.

مورد داشتیم طر?? واسه اینکه پرسپولیسی بوده حس میکرده باید شعله بخاریش قرمز بسوزه.

.

.

.

مورد داشتیم پسره تو ??یس ب و ک نوشته ??قط به خاطر تو دارم میرم ، دختره نوشته بخاطر من یا خواهرم ؟ اون یکی دختره هم اومده نوشته : خره ، با من بود ؟!! طبق آخرین امار ، اینا همچنان با هم درگیرن که به خاطر کی بوده !

.

.

.

مورد داشتیم مامانم و دختر داییم باهم آروم صحبت میکردن، یه ه??ته بعد عروسی دعوت بودیم! جالبه که این مورد دوماه به دوماه تکرار میشه!!! امضا: بنگاه شادی مامانم و دوستان!!!

.

.

.

مورد داشتیمـــ پسره تا روزعروسیش دست به ابروهاش نزده!!!!! والا بوخودااااااا…………!!!!

.

.

.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منبغ نمیدی؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...