رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
emad_hs

اس ام اس ورزشی باحال ۹۲

پست های پیشنهاد شده

[h=3]اس ام اس ورزشی باحال ۹۲[/h]

SMS-Sports-Cool-92.jpg

اس ام اس ورزشی باحال ۹۲ : اس ام اس هایی زیبا و باحال مرتبط با ورزش برای شما آماده کرده ایم امیدواریم که خوشتون بیاد.برای خواندن اس ام اس ورزشی باحال ۹۲ به ادامه مطلب مراجعه کنید.

[h=2]

اس ام اس ورزشی باحال ۹۲[/h]

ﯾﺎﺭﻭ ﺗﻮ ﭘﯿﺞ ﻣﺴﯽ ???ﺎﻣﻨﺖ ﺯﺩﻩ : ﭼﺮ??? ﺗﻮ pes 2014 ﺩﺭﺳﺖ ﭘﺎﺱ ﻧﻤﯿﺪﯼ مرتیکه؟ icon_smile.gif )))

مسی icon_neutral.gif

ک??نامی icon_neutral.gif

??ی??ا۲۰۱۴ icon_neutral.gif

.

.

.

[h=2]اس ام اس ورزشی باحال ۹۲[/h]

این که هموطنای ??وتبال دوستمون به مسی توهین کردن رو میتونم هضم کنم! ولی حر?? اون لامصبی که زیر یکی از پستای مسی نوشته بود you are good footballer رو هیچ جوری نمیتونم هضم کنم خدا شاهده خدا منو نص?? کن راحت شم icon_neutral.gif

.

.

.

امروز مسابقه ??وتبال داشتیم ۱۱ بر ص??ر بردیم بازیکن طر?? تیم مقابل برگشته میگه : عجب شانسی داشتین یه توپ ما به تیر ( دیر یا تیرک حالا هر چی) دروازتون خورد!!!!!!!!!!! همون جا ۴ گوشه زمینو بوسیدم و توبه کردم کلاً !!!

.

.

.

واکنش داداش من به رده بندی جدید ??ی??ا: خب نیجریه ک پایین تر ازماست میبریمش با بوسنی هم ??اصله ای نداریم مساوی میگیریم آرژانتین هم اگ همه رو ببره به عنوان تیم دوم میریم بالا چند مین بعد: دوباره داداشم چرا بوسنی رو نبریم؟ اونم میبریم با ۶ امتیاز دوم میشیم چند لحظه بعد: خب چرا با آرژانتین مساوی نکنیم؟۷ امتیازی میریم بالا اینجا برزیل _جام جهانی ۲۰۱۴_ما ایران پای ??ینال….:))

.

.

.

یچی میگم حضضضرت عباسی قبول داین ؟!‌ نحوﻩ ﺷﻤﺮﺩﻥ ﭘﺴﺮ??? ﺯﯾﺮ ﻫﺎﻟﺘﺮ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﮕﺎﻩ ﺑﺪﻥ ﺳﺎﺯﯼ …. . . . . ﻋ??? ، ﻋﻮ ، ﻋﻪ ، ﻋﺎﺭ … ﻋﯿﺪﻩ ، ﻋﺎﺭﺩﻩ : ((( (((=

.

.

.

بابام داشت به دوستش شنا یاد میداد گ??ت حالا پاهای عقبتو تکون بده ! بهش گ??تم : بابا آخه پای عقب چیه ؟ . . . گ??ت : خ??ه شو ، اینا اصطلاح های شنا هستش . وقتی نمیدونی الکی زر نزن.

.

.

.

طر?? ر??ته تو پیچ مسی کامنت گذاشته اربعین نظری داریم خودت با ژاوی ظر?? بیارید نظری ببرید!! . . .

من icon_neutral.gif

مسی icon_neutral.gif

ژاوی icon_neutral.gif

.

.

.

ایران ی رشته جدید ورزشی معر??ی کرد بزن ب ا??تخار ایران . . . . . . پرش از روی کلیپس !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

.

.

.

تا حالا دقت کردین تو قوتبال هر موقع ی بازیکن مصدوم میشه از نظر گزارشگر بازیکن خوبیه… جان من دقت کرده بودی

.

.

.

قد طر?? ۲ مترونیم/وزن ۱۴۰/بازوش دور کمر من/??اقد هرگونه چربی در بدن اومده توتلویزیون میگه توصیه ی من به جوونا اینه که از مکمل ها است??اده نکند خود لامصب تو اخه بانون وپنیر اینجوری شدی؟

.

.

.

[h=2]اس ام اس ورزشی باحال ۹۲[/h] [h=4]sms varzeshi[/h]

اگه من جای مسی بودم با این متلکهایی که ایرانیا تو ??یسبوک بم زدن تا ال کلاسیکو بازی نمیکردم دیگه اینقد خجالتیم من

.

.

.

توی لیگ برترمون داوری ک غش نکنه؟!/تیم ضعی?? خطا کنه اون خیلی گندش نکنه؟! سرخابیا هرچی میگن اون سرشو کج نکنه؟!/با تیم شهرستانیمون هی الکی لج نکنه؟! از یه سری جریانا یه ذره امواج نگیره؟!/برخورد خیلی ساده رو پنالتی-اخراج نگیره؟! روی مخ بازیکنا با سوتش هی کار نکنه؟!/اخراج سرمربی رو هرد??عه تکرار نکنه؟! بهش که داور نمیگن اوسکوله این اصن داداش/داور باید همین باشه تا حال کنه هوادار باهاش با چارتا ??حش اونجوری نعوذو باالله البته/خالی میشه هرچی ??کر بدو خراب تو کلته

.

.

.

هـیچـ جـا خـونـه خــود آدمــ نــمــیــشــه … بــازگـشت آبـــی دلـــان را به خـونـه هـمـیـشـگی خــود گــرامی مــیداریم … ولــی انــصا??ــا پــرسپــولیــســیا خــوب امــانــت داری کــــردنــد …

.

.

.

داییم بهم میگه :ببین یا پرسپولیسی و میشی یا دیگه من داییت نیستم, اصن نمیشناسمت icon_neutral.gif بعد چند دقیقه پرسید :خب ??کراتو کردی؟ من :ببخشید شما؟ icon_smile.gif )) بعله در این حد استقلالیم من!

.

.

.

عاقا چند روز پیش داشتم اخبار ورزشی گوش می دادم میگ??ت : شناگران ایرانی در مسابقات جهانی ایتالیا نتایج خوبی را به دست آوردند … یعد معلوم شد تو همون تو همون دور اول حذ?? شدن تو رده بندی نهایی هم از بین ۴۲۳ ن??ر به مقام ۴۲۱ رسیدن … الان دقیقا این کجاش تنیجه ی خوبه ؟؟؟ . . . ولی خدایی بعدش که ??کر کردم دیدم خداییش خوبه دیگه … همین که شیرجه زدن تو آب و بعدش تونستن زنده از آب بیرون بیان و جون خودشون رو نجات بدن خوبه دیگه … حالا خدا رحم کرده غرق نشدن …

.

.

.

قرعه کشی جام جهانیه همه دنیا هیجان دارن تیمشون تو کدوم گروه میا??ته ما هیجانمون اینه صدا سیما سوتی بده لباس خانم مجری رو ببینیم icon_neutral.gif

.

.

.

شایعه شده مسی برا خوندن کامنتای ایرانی ها .

.

.

.

.

از بسته های اموزشی بالا بالا است??اده می کنه icon_neutral.gif

.

.

.

حالا خوب شد پرتغال توو گروهمون نیو??تاد…. وگرنه مسی و رونالدو سر آقای گلی دعوا میکردن…… واللللللا

.

.

.

بچها لط??ا از بروبچ تیم ملی حمایت کنیم! انقدر روحیشون رو تضعی?? نکنید!! آرژانتین که سهله اگه تیم ایران عزیزمون با اسپانیاو…. هم همگروه باشه بازم برنده بازیها ما هستیم (انشاءالله) موا??قاش به ا??تخار ایران عزیز دست … جیغ…هوراااااااااااا

.

.

.

خوب شد با ایران همگروه نشدیم …

.

.

.

.

.

.

.

رونالدو بعد از دیدن ص??حه ی مسی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...