رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
aminomi

کمک درمورد روت اندروید 5 !

پست های پیشنهاد شده

android-5-1-lollipop.jpg?w=736

سلام دوستان ...

درخصوص روت گوشی های اندروید 5 کسی اطلاعی داره ؟؟ بنده گوشی Sony M2 Dual رو از اندروید4.4.4 Kitkat به 5.1.1 Lollipop ارتقا دادم . متاس??انه بک آپ نگر??ته بودم و ی سری اطلاعات از حا??ظه داخلی حذ?? شد ! باتوجه به اینکه ریکاوری اطلاعات اندروید نیازمند روت بودن گوشی هست، تا الان نتونستم این گوشی رو روت کنم ... .

با نرم ا??زار های مختل??ی مثل :

• Wondershare.Dr.Fone.For.Android

• Dumpster_Premium

• Wondershare.Data.Recovery

• EaseUS.MobiSaver.For.Android

• Iroot

• KingoRoot

کار کردم، اکثرا تو نحوه کارکرد نرم ا??زار های ??وق نوشته شده بود : بدون نیاز به روت و اینترنت !!! ک متاس??انه نیازمند بودن !! ( بجز Iroot و Kingoroot )

از روش جایگزین کردن KingRoot با SuperSU هم امتحان کردم اما بی ??ایده !

از دوستان میخوام اگ کسی اطلاعی درخصوص بازیابی اطلاعات گوشی اندروید 5.1.1 Lollipop، یا روت کردن این ورژن اندروید داره لط?? کنه اینجا مطرح کنه تا ی ??رجی بشه و اطلاعات برگرده !

باتشکر ...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

موندم با این انجمنی که توش پرنده هم پر نمیزنه واسه چی اصلا همچین سوال سختی پرسیدی :cool:

من شنیدم بغضی از نرم ا??زارهای ریکاوری کامپیوتر مخصوص بازیابی گوشی هستن و میتونن حا??ظه های داخلی گوشی ها رو هم بازیابی کنن اما اسماشون نمیدونم متاس??انه

این موبایل ??روش های حر??ه ای که رشتشون هم مربوط به این چیزا بوده و کارشون بلدن احتمالا میدونن

اگه این شکلی جواب نده دیگه باید دعا کنی ??قط خخخخ:icon_346[1]:

لینک به ارسال
موندم با این انجمنی که توش پرنده هم پر نمیزنه واسه چی اصلا همچین سوال سختی پرسیدی :cool:

من شنیدم بغضی از نرم ا??زارهای ریکاوری کامپیوتر مخصوص بازیابی گوشی هستن و میتونن حا??ظه های داخلی گوشی ها رو هم بازیابی کنن اما اسماشون نمیدونم متاس??انه

این موبایل ??روش های حر??ه ای که رشتشون هم مربوط به این چیزا بوده و کارشون بلدن احتمالا میدونن

اگه این شکلی جواب نده دیگه باید دعا کنی ??قط خخخخ:icon_346[1]:

شاید ی ن??ر پیدا شه خو ... :blushing:

من نرم ا??زارای زیادی رو امتحان کردم . اکثرا ( همه ) روت بودن گوشی ملاک بود ! این ورژن اندروید هم ک ??ک نکنم اصن روت بشه . اگرم بشه مدل گوشی امکان پذیر نیس . باخودم گ??تم شاید ی راه باشه خو آخه مگ میشه !

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز.این کار مستلزم دانگرید به ورژن 4.4 هستش بعدش نصب رام از قبل روت شده 5.1.1

لینک به ارسال

جهت اطلاع :

با ورژن جدید برنامه KingRoot روت اندورید 5.1.1 یا Lollipop امکان پذیر شد !

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...