رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mohamadrad

دانلود مستقیم نسخه موبایل بازی Need for Speed: The Run

پست های پیشنهاد شده

1321212258_template2.jpg

Need for Speed: The Run نسخه جدید از سری بازی های Need for Speed توسط EA Game عرضه شد. استدیوی Black Box که سازنده این سری بازی می باشد حدود سه سال یعنی پس از عنوان Undercover کار می کنند.این استدیو که سعی داشته داستان را با سری Need for Speed وارد کند و در Need for Speed: The Run به این مساله دست پیدا کرده است.اما چیزی که در این نسخه قابل توجه است، خارج شدن از ماشین و بازی با شخصیت داستان می باشد. موتور این بازی همان موتور Frostbite 2 که بازی معرو?? Battlefield 3 با آن ساخته شده است. به گ??ته سازندگان این بازی مسیر های بازی دو برابر Need for Speed قبلی یعنی حدود 300 کیلومتر می باشد و همچینین در دمو های قبل از بازی شاهد اضا??ه شدن ماشین های جدیدی نظیرFord Shelby GT500 Super Snake، BMW M3 E30 Sport Evolution، McLaren MP4-12C بودیم. شما در این بازی به راحتی می توانید یک Porsche همانطور که در NFS هست برانید و در سر پیچ ها بسیار نرم پیچید و اگر با یک پرش بلند ماشین چپ کند و خراب شود شما قادر هستید با است??اده از گزینه Rewind مساب??ه را به عقب برگردانید و یک بار دیگر شانس خود را امتحان کنید .

It’s called The Run. An illicit, high-stakes race across the country. The only way to get your life back is to be the first from San Francisco to New York. No speed limits. No rules. No allies. All you have are your driving skills and sheer determination as you battle hundreds of the world’s most notorious drivers on the country’s most dangerous roads.In Need for Speed The Run, you’ll weave through dense urban centers, rocket down icy mountain passes and navigate narrow canyons at breakneck speeds, all the while evading a relentless police force prepared – and willing – to use lethal force to take you down.

مشخصات

حجم ??ایل: 6580 مگابایت

تاریخ انتشار: 23:35 - 90/8/23

لینک های دانلود

دانلود نسخه موبایل

رمز ??ایل

پی سی دانلود

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

اما به نظر من این یه جور تبلیغ سایتای همسایه هست............وقتی خود سایت لینک مستقیم داره دیگه احتیاجی به لینک مستقیم از سایتای دیگه نیست

البته ببخشید که اگه دخالتی کردم و اینو به همه بگم که من با شما مشکلی ندارم ??قط قصدم نظر دادن بودش

لینک به ارسال

اولا من قصدم تبلیغ نیست:7_15_5v:

دوما من اینو گذاشتم تا بیشتر از نسخه ی موبایلش است??اده کنند:2cndrfb:

سوما کرک این بازی هم به درد میخوره:electricf:

یهنی با بقیه کرک ها ??رق میکنه

تاپیک ق??ل شد.:crying:

لینک به ارسال

محمد جان ??کر نمی کنم اصلاً Skidrow این بازی رو کرک کرده باشه!

کرک این بازی مال Reloaded هست, این نسخه هم که گذاشتی نه Skidrow هست نه Reloaded :gigglesmile:

من تیتر رو تغییر دادم و ??قط نسخه موبایل رو برای علاقه مندان قرار میدم که م??ید باشه (البته اگه اونم درست باشه...)

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...