رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
kazy

app store<------------> vshare

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام.

9604-vshare-download-jpg

این تاپیک و برنامه ای که معر??ی میشه شاید برای کسانی مث من عالی باشه که هیچ اعتقادی به جیلبریک کردن دستگاه های با سیستم عامل ios خود ندارند و همچنین دلشون نمیخواد که برای دانلود هر برنامه ای دست تو جیب مبارک کرده و گی??ت کارت اپل خریداری کنندو از اپ استور برنامه مورد نظرشونو دانلود کنن.

برای دانلود این برنامه به سایت vShare ر??ته و نسخه مربوط به دستگاه خودتون رو دانلود کنید که گزینه unjailbreak هست.

این که میگم نسخه مربوط به دستگاه خودتونو دان کنید به این خاطر هست که گزینه jailbreak هم برای کسانی که جیلبرک کردن موجوده و اونا هم میتونن از این برنامه است??اده کنند.

اکثر برنامه هایی که در اپ استور به صورت پولی ارائه میشه رو شما میتونین در این برنامه پیدا و دانلود کنین.

***در نظر داشته باشید که شما دارید بدون هیچ مشکلی برنامه های پولی رو دان میکنید پس اگر سرعت دانلود باب میل شما نبود ناراحت نشین،چون اگه سرعت اینترنتتون خوب باشه مطمئننا از این برنامه لذت خواهید برد.***

***در ضمن اگر کسی از تانگبو هم است??اده میکنه ممکنه برنامه ها کرش کنن/ یا از این راه است??اده کنید یا تانگبو.

چون باید هیچ اثری از تانگبو نباشه که برنامه ها سالم کار کنن.***

ویرایش شده توسط kazy

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان بنده خودم برنامه sygic که یه چیزی حدود 500 مگ حجم داشت و قیمتش در اپ استور 50$ بود رو دانلود کردم ولی زمان دانلود کمی بیشتر طول کشید.

اما ??ک میکنم ارزش اینو داشت که حدود 150 هزار تومنمو بزارم تو جیبم.

توجه داشته باشین که برنامه ها کرش هم نمیشن.

لینک به ارسال

ممنون :)

اما متاس??انه پیش نیازش رو ندارم تست کنم :w00t:

کسی با اندروید چند بوته کار کرده ؟؟ چندتا سوال داشتم !!!

لینک به ارسال
داداش تانگبو خیلی از این بهتره

سلام.

داداش من یه روش رو کردم. گ??تم هرکس عشقش کشید است??اده کنه .

حالا شما میگی بهتره از اون است??اده کن.

من شنیدم وقتی از تانگبو است??اده کنی دیگه اپ هایی که از اپ استور دان میکنی هم کرش میکنن. ولی این برنامه هیچ صدمه ای نمیزنه.

ویرایش شده توسط kazy

لینک به ارسال
سلام.

داداش من یه روش رو کردم. گ??تم هرکس عشقش کشید است??اده کنه .

حالا شما میگی بهتره از اون است??اده کن.

من شنیدم وقتی از تانگبو است??اده کنی دیگه اپ هایی که از اپ استور دان میکنی هم کرش میکنن. ولی این برنامه هیچ صدمه ای نمیزنه.

من هم از تانگبو است??اده میکنم هم از اپ استور تا به نت وصل باشی کرش نمیکنن الانم ایپدم خرابه نمی تونم این روشو امتحان کنم.

لینک به ارسال
داداش تانگبو خیلی از این بهتره

با تانگبو هرروز اپلیکیشنا کرش می کنن و باید ??یکسشون کنی! سرعت سرورش خیلی خوبه ولی کرش کردن اپلیکیشنا خیلی رو اعصابه!

من vShare رو دانلود کردم ولی نمی دونم چرا هر اپلیکیشن و بازیی که میخوام ازش دانلود کنم، سرعتش روی 0 می مونه و ارور میده! کسی نمی دونه دلیلش چیه؟

لینک به ارسال
با تانگبو هرروز اپلیکیشنا کرش می کنن و باید ??یکسشون کنی! سرعت سرورش خیلی خوبه ولی کرش کردن اپلیکیشنا خیلی رو اعصابه!

من vShare رو دانلود کردم ولی نمی دونم چرا هر اپلیکیشن و بازیی که میخوام ازش دانلود کنم، سرعتش روی 0 می مونه و ارور میده! کسی نمی دونه دلیلش چیه؟

داداش از v p n است??اده کن. مشکلت حل میشه.

ویرایش شده توسط kazy

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...