رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mhossein

روش های ساده برای افزایش سرعت دانلود (مخصوصا در شب)

پست های پیشنهاد شده

با سلام

خب به احتمال زیاد شما هم اینترنت خود را از مخابرات گر??ته اید و یا اگر هم از شرکت های خصوصی گر??ته اید ، باز هم با مشکل سرعت کم دانلود در شب مخصوصا برای سایت هایی که سرورشون در خارجه ، مواجه هستید! خب من هم همین مشکل رو داشتم. خب من چند روز دنبال راه های ر??ع مشکل گشتم و به چند راه رسیدم که در این تاپیک قرار میدم. تمامی این روش ها توسط خودم تست شده و روش الکی و غیر موثر قرار نمیدم اینجا! پس مطمئن باشین!

1. در نرم ا??زار IDM به قسمت Option بروید و سپس تب Connection را باز کنید. در این قسمت Max Connection Number را 16 قرار دهید. سپس Connection Type را روی Lan 10Mbs قرار دهید.

2. این روش خیلی ساده و موثر می باشد. تعداد دانلود های همزمان خود را ا??زایش دهید. چهار و یا پنج تا! در این صورت شما از نهایت پهنای باند خود است??اده می کنید و در واقع سرویس دهنده مجبور می شود بدون محدودیت به شما سرعت بدهد.

در صورت پیدا کردن روش های بیشتر ، این پست ویرایش خواهد شد.

مو??ق باشید

• Like 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شاتل هم متاس??انه حدود دوماهه اینجوری شده یه شب سرعت داره یه شب نه البته واسه همون سرورهای خارجی

خدایی بدون دانلود شب بدبختیم بخواییم پول ترا??یک بدیم.ببینم تر??ند شما چکارس...مرسی

لینک به ارسال

سلام خوب اگر روشی بلدی بگو دیگران هم است??اده کنند.

لینک به ارسال

سلام

این حر??ا غیر از اونی که پلیسه انجمن نوشته که من امتحان نکردم بیخوده !!!!

من خودم شاتل 128 KB دارم شب سرعتم به 500 KB بر ثانیه میرسه نیازی به این کارام نیست

این مدل شاتله مصر??تون که از بقیه بالا بره خود سیستم خود به خود میاره پایین

ولی من همین شبا 500 kb بر ثانیه رو دانلودم با شاتل

لینک به ارسال

دوستان شیرینی ایشون پیش من مح??وظ

حالا تر??ند رو برام لط??ا پی ام کن ببینم جواب میده یا نه

لینک به ارسال

سایت Downloads.ir

لینک از هر نوع رو میگیره آپلود میکنه توی سرور خودش بعد بهت لینک مستقیم میده ??قط حی?? که سرورهاش داخلی نیستن

اگر سایتی با این قابلیت که بشه مثلا از سایت AMD درایور داخلش آپلود کرد و با داشتن سرور داخلی راحت دانلودش کرد لط??ا خبر بدید

لینک به ارسال

من اینترنت 256 نامحدود دارم از مخابرات با این دو روش شما تاثیری داره ؟

لینک به ارسال

دمت گرم داداش

میگم اگه تو روز بخوایم دانلود کنیم چی؟ بازم تاثیری داره؟؟؟ منظورم اینه که تغییرش محسوس هس یا نه؟:confused:

لینک به ارسال

دوستان پیشنهاد می کنم از این روش ها است??اده کنید. باور کنید من خودم نت یک مگ از مخابرات دارم و شبا نمی تونستم 200 مگابایت هم دانلود کنم اما با همین دو روش ساده ، الان از سایت های خارجی هر شب بیش از دو گیگ دانلود می کنم و مطمئنم از سایت های ایرانی هم بالای سه گیگ می تونم دان کنم!

همچنین روش های ا??زایش سرعت نامطمئن رو امتحان نکنید! چون هیچ تر??ندی نمی تونه سرعت شما رو از حد سرعتی که سرویس دهنده داده ، بالا ببره! وقت روش هایی هستن که شما کامل از اون سرعتی که داده شده است??اده کنین و یه جورایی هدر نره سرعت!

مو??ق باشین

لینک به ارسال

من هزار بار این کارو کردم تغییری نمی کنه البته درباره سرویس های اینترنتی خبری ندارم اما خودم که وایمکس 512 دارم 64 تا دانلود می کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به ارسال
من هزار بار این کارو کردم تغییری نمی کنه البته درباره سرویس های اینترنتی خبری ندارم اما خودم که وایمکس 512 دارم 64 تا دانلود می کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

64=512/8 شما سرعتتون درسته

لینک به ارسال

من 10 شب اصلا دانلود نکردم از جریمه نبوده در بیام همچنان سرعت شبا متناوبه!!

خوشبختانه ??قط درایور لازمه روزا دانلود کنم

لینک به ارسال

درخواست تر??ند

mamsein جان شماره موبایلت رو به این ایم??یل doryab86345@gmail.com ارسال کن تا برات شارژ ب??رستم در مقابل تر??ندت.ممنون

لینک به ارسال

mamsein جان شماره موبایلت رو به این ایم??یل doryab86345@gmail.com ارسال کن تا برات شارژ ب??رستم در مقابل تر??ندت.ممنون

لینک به ارسال

دوستان این روش سرعت اینترنت رو ا??زایش نمیده و شما نمیتونین از سرعتی که ISP واستون در نظر گر??ته ??راتر برید اما این روش باعث میشه از حداکثر پهنای باندی که مجاز به است??اده هستین بهره ببرید. همین:wi.nk:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...