رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
7bayan

اگر می خواهید یک وب سایت عالی از لحاظ طراحی داشته باشد حتما بخونید!

پست های پیشنهاد شده

قبل از راه اندازی یک وب سایت و طراحی سایت باید زمانی را به ت??کر درباره موضوعاتی اختصاص دهیم ، که در ??رآیند طراحی سایت مورد است??اده قرار خواهند گر??ت. این امر به شما کمک خواهد کرد تا پیش زمینه ای برای طراحی سایت داشته باشید و این اطمینان را به شما می دهد که بهترین سایت را بر اساس نیازهایتان طراحی کنید.

در هنگام راه اندازی یک وب سایت اولین پرسشی که باید از خود بپرسید این است که ??? هد?? از طراحی سایت چیست؟??? جواب این سوال کاملا واضح است. اگر شما خرده ??روش هستید هد?? شما ??روش محصولاتتان است. اما اگر تمایل دارید که وب سایتی بروشور مانند داشته باشید، طراحی یک ص??حه وب برای شما کا??یست. این یک شروع خوب است . اما است??اده از ا??کار خاص تر و ویژه تر، در طراحی طراحی سایت مناسبتر به شما کمک خواهد کرد.

چگونه باید محصولات خود را به ??روش برسانید؟ چرا مردم باید از شما بیشتر از رقبایتان خرید کنند؟ برای اطمینان از ??روش محصولات و رقابت با سایر ??روشنده ها ، وب سایت چه کاری باید انجام دهد؟

بنابراین برای ??روش بیشتر محصولات نکات زیر را در اولویت قرار دهید. برجسته کردن طی?? وسیعی از محصولاتی که به ??روش می رسانید، متقاعد کردن مشتریان برای خرید از شما، ترویج پیشنهاد های ویژه ، تاکید بر این نکته که من قابل اعتماد هستم و تاسیس یک تجارت آ?? لاین به خوبی یک تجارت آن لاین و تشویق مشتریان برای بازدید مرتب از سایت .

اگر شما وب سایتی با اهدا??ی که در بالا گ??ته شد طراحی کنید، قطعا به اهدا?? خود خواهید رسید. البته ارزیابی شرکت طراحی سایت شما نیز در این زمینه موثر است. ایران تبلیغ بهترین سایت برای راهنمایی شما است.

اگر در اواسط راه متوجه شدید که مسیر خود را اشتباه ر??ته اید چه خواهید کرد؟ اما اگر قبل از شروع هر کاری اهدا?? خود را ارزیابی کنید قطعا اشتباهات پر هزینه ای نخواهید داشت.

برای مثال یک مشتری تقاضا دارد که برای او یک وب سایت تجارت الکترنیکی طراحی کنیم. اما هنگامیکه با او وارد مذاکره شدیم، متوجه شدیم که این کار مو??قیت شبکه های نماینده آنها را تضعی?? خواهد کرد. پس به او این پیشنهاد را دادیم ، وب سایتی طراحی کند تا از اهدا?? ??روش آنها حمایت کند. بنابراین گاهی اوقات یک راه حل واضح ، بهترین راه حل نمی باشد.

مغز ما یک اندام پرسشگر است.

وقتی ما چیزی را برای اولین بار مشاهده کنیم، ??وراً این سوال را پیش می کشیم: این چیه؟ (می تونم این رو بخورم؟ یا این می تونه منو بخوره؟)

با این حساب اگر از کاربران یک وب سایت سوال شود که مهمترین چیز برای آنها در یک وب سایت چیست، احتمالاً پاسخ خواهند داد: یا??تن چیزهایی که برای آنها جذاب و م??ید باشد.

هنگامی که کاربری به سراغ سایت شما می آید، وی به پاسخ نیاز دارد، نیازی ??وری و ??وتی.

اولین چیزی که آنها در سایت شما می بینند و می خوانند، باید به این سوالات آنها پاسخ درخوری بدهد:

این سایت چیست؟

من اینجا چه کار می توانم انجام دهم؟

چرا من باید این کار را انجام دهم؟ آیا انجام این کار، ??ایده ای برای من دارد؟

بنابراین بسیار بجاست که یک پیشنهاد ارزشی (Value Proposition) در سایت خود قرار دهید.

پیشنهاد ارزشی (یعنی محصول یا سرویسی که می تواند مشکلی را از مشتری و مخاطب حل کند) باید به این سوال کاربر پاسخ دهد: چرا من باید از شما خرید کنم، نه از رقبایتان؟

سادگی: نه ??قط ص??حه اصلی وب سایت (Home Page) بلکه تمام بخش های آن باید ساده و بی تکل?? باشد؛ از قبیل ص??حه معر??ی محصولات، ص??حه درباره ما و غیره.

وضوح: وضوح و ش??ا??یت، مهمترین بخش جذابیت وب سایت ها به شمار می رود.

در وب سایت شما، همه چیز باید قابل ??هم و روشن باشد.

اÛرا٠تبÙÛغ | Ø·Ø±Ø§Ø­Û ØªØ§ تبÙÛغ Ù ÙÙراÙÛ ØªØ§ ÙدÙ??

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...