رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
BATMAN FOREVER

دیدن نتایج تست دیگران در speed test

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام به همگی

من این تاپیک رو برای این زدم که بتونیم به وسیله ی این راهی که میگم نتیجه تست سرعت اینترنت با اسپید تست توسط دیگران رو ببینیم و کمی به حال و روز خودمون ??کر کنیم و همین طور گریه کنیم:crying:

ابتدا به عنوان مثال این لینک رو بزنید:

http://www.speedtest.net/result/2724369930.png

حالا شما هر عددی میخواین بجای عدد 2724369930 قرار بدین و نتایج رو ببینین و ا??سوس بخورین:stretcher:

قابل ذکر است خودم به چنین نتیجه ای رسیدم و ??کر نکنم کسی تو سایتی چنین چیزی گذاشته باشه

در اخر هم دکمه تشکر رو اگه خواستین بزنین

ویرایش شده توسط BATMAN FOREVER

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این لینکی که گذاشتی نتیجه تست 3 منظوره اینترنت یوزرهای مختل?? هست،(Ping-Downlaod-Upload)

اینم واسه اینترنت من :

Ookla Speedtest - My Results

ببین که مخابرات نامرد چقدر از پهنای باند دانلودم رو بلوکه کرده.

خود شما هم یه تست بگیر ببین نتیجه چی میگه و وضعیته اینترنتت چیه...:thumbdn:

لینک به ارسال

اص??هان نیستم،

سروره تست روی ااص??هان بود،

قبلا روی نداگشتر تهران-??ناوا و ... بود...

لینک به ارسال
????????????????????????????////یعنی این قدر وضع نتم خرابه؟

الآن که نته همه داغونه واسه شما که پارس آنلاین داری باید توی بهترین شرایط 110تا120 کیلوبایت سرعت دانلود داشته باشی،

واسه منم قبلا 780تا810 کیلوبایت بود که الآن شده 590تا610 کیلوبایت واسه دانلود...

لینک به ارسال

عزیز شما از چه شرکتی میگیری منم بگیرم مال شما خیلی عالیه اقا علی!!

لینک به ارسال
پس چه قدر من بدبختم واقعا

تو اینترنت همه ی ایرانه بدبخته:=Z::sa0d:

لینک به ارسال

چی میگه این درست نیست من تا 810 کیلو بایت گر??تم این میگه 52 کیلو بایت :76::76:

لینک به ارسال
اگر واسه ایران نیست پس مال کجاست؟؟

سرور رو که نوشته تهران

Carrier هم واسه ??ناوری اطلاعاته

اولا سلام ،

دوما اگر بر حسب اشتباه هم این Result نمایش داده شده باشه شما خودت عاقلانه بگو واقعا همچین برس دانلود و سطح آپلودی در اکانتهای اینترنت DSL شرکتهای ایرانی وجود داره ؟!

هیچ شرکتی در هیچ کجای ایران این پهنای باند مخصوص دانلود رو برای هیچ مشترکی در نظر نمیگیره چون بالاترین پهنای باند اعمال شده از طر?? ISP های PAP رقم 8145 مگابیت برای دانلود و 590 کیلو بیت برای آپلود هست و PING هم به مراتب از این نتیجه تخیلی شما بالاتر هست یعنی حدود 58 تا 390 میلی ثانیه هست که عددی که در Result شما نشون داده شده با عقل جور در نمیاد....

لینک به ارسال

چیه مگه این چه ??رقی مال من داره:78::78::00020077:

لینک به ارسال
سلام

بله شما درست عرض میکنید ولی یه سری به پژوهشگاه ??ضای مجازی بزنید بعد اینو بگید.تازه این سرعت واقعی رو نشون نمیده.

من نگ??تم از یه شرکت آی اس پی اینترنت گر??تم که شما میگید این شرکتها حداکثر تا 8 مگابیت سرعت دانلود دادند.

من با سرعت 13 مگابایت از سرور خودش دانلود کردم ولی از سایت های دیگه مثل همین پی سی دی با حداکثر 8 مگابایت گر??تم.

اگر باور نمیکنید از این پینگ و سرعت دانلود و آپلود من براتون از تستم و دانلودم ??یلم میگیرم و بهتون میدم تا ??کر نکنید من خدانکرده دروغ میگم یا چیزی رو دستکاری کردم.

پس همن حر??ی شد که من بهش اشاره کردم که بازم این نتیجه تست درست نیست درضمن ن??همیدم منظورتون از سروره خودش چی بود؟

بهترین و دقیقترین عدد مربوط به تنظیمات Router هست نه تست های آنلاین که بنا به شرایط از سرورهای خارج از محدوده شما است??اده میکنن و سرعت دانلود هم برمیگرده به Quality یا کی??یت Data Center ??ایل دانلودی..

درضمن چرا حر?? شمارو قبول نکنم من خودم تمام دوسال گذتشه رو با سرعت 7 مگابیت دانلود کردم و اون موقع و همین الآن این عدد مابین شرکتهای PAP بالاترین عدد بوده و هست مگر اینکه شما از شبکه ملی است??اده کرده باشی،

البته من پارسال از یکی از مشترکین 1 مگابیت پارس آنلاین شنیدم که با سرعت 13 مگابیت دانلود میکرده حالا راست و غلط رو نمیدونم که این هم برمیگرده به سیاست ??روش کیلیویی اینترنت...

لینک به ارسال
منظورم از اینکه سرعت واقعی رو نشون نمیده این بود که عددش از این نتیجه تستی که گذاشتم بالاتر هست یعنی عدد اصلی یه چیزی حدود 133 مگابیت هست ولی آپلود درست نشون داده شده.

منظورم از سرور خودش یعنی همون ارائه دهنده سرویس اینترنتی که این نتیجه رو داده.از سرور های خودش با ا?? تی پی با 13 مگابایت نه مگابیت دانلود کردم و از سایتای با سرور پر سرعت مثل p30day و soft98 و softgozar با سرعت 8 مگابایت نه بیت دانلود کردم.

اون احتمالا سرعت 130 کیلوبایت داشته دانلود می***ده ??کر کرده 13 مگابیته.در اصل با 1 مگابیت باید با 128 کیلو دانلود کرد.

اگر واقعا با 13 مگابیت دانلود کرده باید ماهانه حدود 800 هزار تومن پول داده باشه

خوب از اول میگ??تی با سرعت 13 مگابایت روی FTP Host ??ایل رو دانلود کردی اگه منظور شما همین هست من با سرعت 45 مگابایت روی سروره یک FTP که اسمش رو نمیارم ??ایلهای سنگین دانلود کردم و بعد با سرعت 7 تا 8 مگابیت دانلود کردم و اگر این منظور شماست پس درسته و سایتهایی نظیر p30day-top2downloadو downlaodha به واسطه داشتن سروره ویندوز و لینوکس کی??یت ??وقالعاده ای رو به مشترک یا همون دانلود کننده ارائه میدن اما کی??یت دانلود در اثر Packet Lost هایی که در اینترنت مشترک موجود هست پایینتر میاد و قطعا با همون سرعتی که هاست خارجی به سایتهایی که گ??تم میزبانی ارائه میده یوزر معمولی هم با همون سرعت نمیتونه دانلود کنه.

درضمن این اعدادی که شما میگین در هیچ کدوم از شرکتهای جز اتحادیه PAP صدق نمیکنه و وقتی میگیم 13 مگابیت یعنی سرعت دانلود یه چیزی حدود 1.6 مگابایت هست بدون درنظر گر??تن سرعت آپلود مشترک و اصلا حر??ی از 130 کیلوبایت نیست و حر?? شما تا حدودی در مورد هزینه درسته اما چون پارس آنلاین برای پرو??ایل 1 مگابیت با برس دانلود 13 مگابیت و ترا??یک 5 گیگ برای مشترک درنظر گر??ته بود هزینه ای که شما گقتی صدق نمینکنه و ??قط 39 تا 50 هزارتومن هست درحالیکه شرکتهایی مثل عصر انتقال داده ها برای اکانت 2مگابایت با خرید 8 آیپی و ترا??یک نامحدود قیمتی رو در حدود 3 میلیون تومن به صورت ماهانه برای ??روش گذاشته بود الآن نمیدونم سیاست ??روش این شرکت به چه شکلی هست و ممکنه تغییر کرده باشه،

خود من از بهمن 91 تا خرداد 92 شب و روز با سرعت 830 کیلوبایت ??ایل دانلود کرده و ماهانه ??قط 35 هزار تومان پرداخت میکردم اما سال جدید که سیاست ??روش اکانتها در شرکتهای PAP به صلاح دید سازمان تنظیم تغییر کرد سرعتم به 590 تا 620 کیلوبایت با داشتن ترا??یک 10 گیگ ماهانه ا??ت کرد،

با این حال که از ساعت 1 تا 9 صبح تا خرداد ماه با سرعت 830 کیلو بایت و گاهی تا 1 مگابایت دانلود میکردم الآن سرعت دانلود شبانه رایگان از ساعت 1 تا 8 صبح برای من به 180 کیلوبایت رسیده با در نظر گر??تن این نکته که من پرو??ایل 2 مگابیت دارم و برس دانلودم در Router روی 6 مگابیت تنظیم شده اما شرکت ISP برخلا?? قانون Networking داخلی ر??تار کرده و به اصطلاح در نت مشترک کم ??روشی میکنه .

اون اصلی رو هم که شما بهش در مورد پرو??ایل 1مگابیت و سرعت 130 کیلوبایت اشاره کردی روی کاغذ کاملا درسته اما در عمل مت??اوت هست و این برمیگرده به ??روش کیلویی و بدون قاعده اینترنت در ایران.

جالبه که بگم 2 سال پیش قیمت یک اینترنت خیلی معمولی با برس دانلود 14 مگابیت وترا??یک نامحدود با سرعت دانلود 1.7 تا 2 مگابایت در کره جنوبی به پول ما قیمتی حدود 25 تا 28 هزارتومن داشت و اون موقع با قیمت 29 هزارتومن میشد اکانت 2 مگابیت با سرعت دانلود 256 تا حداکثر 380 کیلوبایت رو از شرکتهای PAP اینترنتی خرید....:4:

لینک به ارسال
بله شما کاملا درست ??رمودید

من الان دارم بازی splinter cell رو با سرعت 8 مگابایت دانلود میکنم

چند دقیقه دیگه تموم میشه D:

ممنون از راهنمایی ها و صحبت هاتون

شما از کجا اینترنت گر??تید؟؟منم از اون جا بگیرم سرعتم همین میشه؟

لینک به ارسال
بله شما کاملا درست ??رمودید

من الان دارم بازی splinter cell رو با سرعت 8 مگابایت دانلود میکنم

چند دقیقه دیگه تموم میشه d:

ممنون از راهنمایی ها و صحبت هاتون

سلام مجدد،

اگر امکانش هست چندتا عکس از ص??حه idm یا هر دانلودمنیجری که بوسیله اون دانلود میکنی قرار بده و لط??ا اسم شرکت یا سازمانی که ازش اکانت گر??تی رو هم بگو...

لینک به ارسال
اولا سلام ،

دوما اگر بر حسب اشتباه هم این Result نمایش داده شده باشه شما خودت عاقلانه بگو واقعا همچین برس دانلود و سطح آپلودی در اکانتهای اینترنت DSL شرکتهای ایرانی وجود داره ؟!

هیچ شرکتی در هیچ کجای ایران این پهنای باند مخصوص دانلود رو برای هیچ مشترکی در نظر نمیگیره چون بالاترین پهنای باند اعمال شده از طر?? ISP های PAP رقم 8145 مگابیت برای دانلود و 590 کیلو بیت برای آپلود هست و PING هم به مراتب از این نتیجه تخیلی شما بالاتر هست یعنی حدود 58 تا 390 میلی ثانیه هست که عددی که در Result شما نشون داده شده با عقل جور در نمیاد....

دوست عزیز لینک خود Speed Test رو که نمیشه تغییر داد :| روی لینک عکسم کلیک کنی همین نتیجه رو نشون میده.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...