رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
djsaghy

اموزش ساخت ایدی یاهو حتی با وجود تحریم ها !!!

پست های پیشنهاد شده

سلام

:1975:

توی پست قبلی ازتون خواستم اموزش ساختن ایدی یاهو رو بذارین دیدم نذاشتین خودم دست به کار شدم:sa0d:

با توجه به تحریماتی که هست نمیتوان ایدی یاهو ساخت، ولی باز ایرانی ها در همه جا می درخشند. این بار یک جوان خوش??کر ایرانی (مهندس نبی کرمعلی زاده) برای مرورگر ??ایر??اکس ا??زونه ای را نوشته است که به سادگی کد ۹۸ ایران را به لیست ثبت نام در یاهو اضا??ه میکند و بعد از وارد کردن شماره موبایل خود کد ??عال سازی از یاهو برای شما پیامک خواهد شد.

77719736885803155111.jpg

آموزش :

۱- ابتدا این ا??زونه را روی مرورگر ??ایر??اکس خود نصب کنید – کلیک کنید

۲- سپس این ا??زونه را که مخصوص ا??زودن کد ۹۸ به لیست یاهو هست را نصب کنید (وقتی بر روی لینک روبرو کلیک کردید در ص??حه جدید در قسمت بالا سمت راست گزینه INSTALL را بزنید) – کلیک کنید

۳- اکنون وارد سایت یاهومیل شوید و ایمیل جدید یاهو خود را ایجاد کنید.

اموزش خیلی راحت و کارکن در ص??حه ی 2 قرار گر??ت

آموزشهای جدیدتر را لط??ا در این تاپیک قرار دهید.

برای تشکر کلیک بروی تشکر کا??یه!

ویرایش شده توسط djsaghy
  • Like 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

استادددددددددددددد میدونم از کجا کپی کردیییییییییییییی مطلب روووووووووووو:11:

لینک به ارسال
استادددددددددددددد میدونم از کجا کپی کردیییییییییییییی مطلب روووووووووووو:11:

دوست من مطلب رو از سایت اقایمهندس نبی کرمعلی زاده گر??تم این ایا دونستن میخواست؟؟؟؟ :sleep:ادرس لینکش هم روی اسمشه!!

ویرایش شده توسط djsaghy

لینک به ارسال
اینا امکانش هست ویروس داشته باشه .....

ایا منظور شما ا??زونه است؟؟؟!!؟

لینک به ارسال
ایا منظور شما ا??زونه است؟؟؟!!؟
بله ا??زونه .....

لینک به ارسال
بله ا??زونه .....

ا??زونه های موزیلا هیشکدوم ویروس ندارن !

لینک به ارسال
ا??زونه های موزیلا هیشکدوم ویروس ندارن !
حر?? از این الکی تر ندیدم!!!من ا??زونه رو موزیکال من نصب شده بود که تو هر سایتی میر??تم با تبلیغات .... نشون میداد خیلی هم زشت بود که انتی ویروس نصب کردم از موزیکال پاک کرد چند بار دیگه هم پیش اومده بود

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

ی راه دیگه ای هم هست

رای حل این مشکل: بعد از باز کردن ص??حه‌ ساختن ایمیل در مرورگر خود (ترجیحا ??ایر??اکس) ابتدا پیش شماره تل??ن یک کشور همسایه مانند ا??غانستان را انتخاب کنید. سپس روی این پیش شماره کلیک راست کرده و گزینه‌« Inspect Element»را انتخاب کنید.

سپس در پنجره‌ای که مانند تصویر زیر نمایش داده می‌شود :

5571-yahoomailiran02-gif

با دوبار کلیک روی بخش «Value» کد مقابل آن را به 98 و همچنین با دو بار کلیک روی بخش «aria-label» گزینه (Afghanestan+93) را به( Iran +98) تغییر دهید. همچنین در خط بعدی روی 93+ کلیک کرده و آن را به 98+ تبدیل کنید. دقت کنید که اعداد را باید انگلیسی وارد نمایید. سپس در بخش وارد کردن شماره تل??ن٬‌ شماره‌ خود را وارد کرده وثبت‌نام را انجام دهید .

ویرایش شده توسط ahmet

لینک به ارسال

این پلاگین ک دوستمون گ??ته بود نصب کردم ولی ایران نیومد تو لیست

لینک به ارسال

یاهو کد خودش رو تغییر داد باز راهکار پیدا شد (عبور از تحریم )

از دو روز پیش که یاهو کدش رو تغییر داد که به قول خودش نشه دیگه با تغییر 2 تا عدد از ایران ایمیل ساخت من به ??کر ا??تادم چیکار کنم تا امروز صبح بعد از دستکاری های زیاد بلاخراه مو??ق شدم بسازم 2 تا ایمیل هم ساختم برای اطمینان امیدوارم شما هم بسازید و از این تحریم ها کد نویسهای خوبی در بیاید خ خ خ :x

اول برید قسمت ساخت ایمیل ( من با کروم تست کردم) بعد نام و... رو انتخاب کنید و کشور رو هم بیارید روی ا??غانستان ( تست نکردم روی کشورهای دیگه هم بشه یا نه) بعد شمارتون رو بنویسید شماره موبایلتون (بدون زدن ص??ر اول) خوب حالا قسمتی که نوشته +93 راست کلید و مثل تصویر روی Inspect element کلیک نمایید .

.

138088334212352.jpg

حالا با توجه به تصاویر پیش برید راحت از تحریم جلو میزنید

138088334208791.jpg

=

138088331933875.jpg

=

بعد برید و این رو پیدا کنید و تغییر بدهید ( یاهو تونسه این رو یک جای دیگه بذاره ولی نتونسته کاملا برش داره )

138088331928664.jpg

=

خوب تمامه حالا برید پنجره رو ببندید و ایجاد اکانت رو کلیک کنید

138088331924933.jpg

=

138088331921732.jpg

=

138088331908571.jpg

باز هم باید منتظر بود ببینیم این کار رو هم که یاهو کرد بعدش چیکار میکنه احتمالا زمانی برسه ??رم کدش رو کلا تغییر بده نشه کاریش کرد تا اون موقع همین روش اوکی هست

مو??ق باشید در صورتی که نتونستید با ایمیلم در تماس باشید

این هم ??یلم اموزش در 4 پارت 5 مگابایتی برای برو بچ ( حجم 16 مگ ) کی??یت خوب

پارت 1

http://www.rodfile.com/yuqiyt4a3nmq

پارت 2

http://www.rodfile.com/hy93xes6a2jb

پارت 3

http://www.rodfile.com/tjn2ablbsj5c

پارت 4

http://www.rodfile.com/bm84o8jzlkbf

ویرایش شده توسط kaviany

لینک به ارسال

ساخت ایدی یاهو به روش جدید (??یلم) _ 100% تست شده

سلام دوستان

روش قبلی کد کد های سورس رو دستکاری میکردین و ایدی ساخته میشد دیگه جواب نمیده . (شایدم خیلی کم)

یاهو آپدیت شده

یه روش دیگه ساختم

متنشو نمیشه بنویسم

??یلمشو ساختم دانلود کنید :thumbsup:

اینم لینک :

اگه مشکلی داشتین همینجا بگین

اگه جواب ندادم ایدی یاهو منو اد کنید : silence_shock

توی ??یلم از یه سایت دریا??ت اس ام اس آنلاین است??اده کردم

الان شماره های اون بیشترشون کار نمیکنن

این سایت بهتره : http://gre.im

یکی پرچمو بگیره تا من برم و بیام :Iran:

دیگه یاهو شاخ نشه ها :n4v1d_174:

هر چی تحریم کنن راه های بیشتری میسازیم :76:

مدیران عزیز اگه امکانش هست این تاپیک رو مهم کنید :93:

بکوب لایکو

ویرایش شده توسط safabin
gre.im

لینک به ارسال

این روشی ک دوست عزیزمون ص??ا گ??ت از همه بهتره راحت میشه ایدی ساخت

لینک به ارسال

??قط 24 ساعت روش قبلی گ??ته بودم جواب میداد امشب یاهو باز اپدیت شد و باز یک کد بهش اضا??ه شده که اون رو باید +98 کرد و قسمت ارسال اس ام اس هم هست که با تغییر اون کد هم میشه راحت ساخت

[/size][/b]اول برید قسمت ساخت ایمیل ( من با کروم تست کردم) بعد نام و... رو انتخاب کنید و کشور رو هم بیارید روی ا??غانستان ( تست نکردم روی کشورهای دیگه هم بشه یا نه) بعد شمارتون رو بنویسید شماره موبایلتون (بدون زدن ص??ر اول) خوب حالا قسمتی که نوشته +93 راست کلید و مثل تصویر روی Inspect element کلیک نمایید .

.

138088334212352.jpg

حالا با توجه به تصاویر پیش برید راحت از تحریم جلو میزنید

138088334208791.jpg

=

138088331933875.jpg

=

بعد برید و این رو پیدا کنید و تغییر بدهید ( یاهو تونسه این رو یک جای دیگه بذاره ولی نتونسته کاملا برش داره )

138088331928664.jpg

=

خوب تمامه حالا برید پنجره رو ببندید و ایجاد اکانت رو کلیک کنید دوستان اینجا تمام نمیشه اگه ارور داد باید یک کار دیگه کنید این کد دیشب اضا??ه شده باز باید این رو هم تغییر بدید تا اوکی بشه

138117393698091.jpg

138088331924933.jpg

=

138117371712681.jpg

=

اینجا دوباره همه کد ها رو تغییر میدید تا باز یاهو پیامک رو به ایران و شماره شما ارسال کنه

=

138117412893391.jpg

خوب همین تمام ??قط مراحل ساخت ایمیل و تغییر کدها با این ارساله اس ام اس از یاهو 2 برابر شده

138088331921732.jpg

=

138088331908571.jpg

مو??ق باشید در صورتی که نتونستید با ایمیلم در تماس باشید iammhk128@yahoo.com یا پخ بدید براتون بسازم

ویرایش شده توسط kaviany

لینک به ارسال

ما تمام مراحل رو وری مرورگر ??ایر ??وکس انجام دادیم ولی ایران به لیست کشورها اضا??ه نشود مشکل از کجاست.ورژن مرورگر هم 21 هست.

با تشکر

لینک به ارسال

دوستان چرا خودتونو اذیت میکنین !؟

وقتی راه های اسون تر هست گیر دادین به نصب ا??زونه و این قرتی بازیا !؟

یه ??یلم چند وقت پیش آماده کردم . توی انجمن هم گذاشتم .میتونین برین از وبلاگ زیر دانلودش کنید .

http://99fun.rzb.ir/post/16

توی ??یلم از یه سایت است??اده شد .

من چند تا سایت دیگه هم اینجا واستون میذارم :

receive-sms-online.com

receive-sms-online.org

receivesmsonline.net

gre.im

لینک به ارسال

سلام یه روش بدون درد سر اینکه یه ایدی گوگل یا ??یس بوک داشته باشید بعد از طریق صح??ه وارد شدن به حساب کابری تون اون پایین نویشته google or facebook یکی رو انتخاب می کنی بعد بدون تایید می تونی اکانتت رو بسازی و هیچ احتیاج به پلاگین نیست

لینک به ارسال

آموزش جدید ساخت ایمیل در یاهو برای ایرانیان - 18/01/1393

در این قسمت تر??ندی رو به شما خواهم گ??ت که خیلی اپدیت و برووز هستش

با توجه به این که تر??ند های قبلی یا کار نمیکنند یا سخت هستند تصمیم گر??تم یه چیز جدید براتون بذارم:;DD:

:6:

??رق این اموزش با اموزشای قبلی در اینه که دیگه توسط یاهو بن نمیشه و همیشگیه و هر وقت عشقت کشید میتونی بری خداتا ایدی بسازی و یاهو هیچ گ****************ی نمیتونه بخوره

منبع مطلب در پایان گ??ته شده

خب شروع میکنیم:

به آدرس My 2-WaySMS.com بروید و ??رم مربوط به ثبت نام را به شکل زیر پر کنید:

register-sms-active-4bm.png

و در پایان با تیک زدن گزینه I agree with Terms and Conditions, Privacy Policy, Return and Cancellation policy and Acceptable Use Policy قوانین را بپذیرید و بر روی دکمه Proceed کلیک کنید.بعد به ص??حه ای منتقل خواهید شده که از شما خواسته می شود کد ??عال سازی را که به ایمیل شما ارسال شده را وارد نمایید (شکل 2) و حساب کاربری خود را ??عال نمایید.

avtive-1-sms-4bm.png

توجه : ارسال کد ??عال سازی ممکن است تا 5 دقیقه تاخیر داشته باشد.

بعد از دریا??ت کد ??عال سازی در ایمیل خود کدی که در مقابل Activation Code نوشته شده را مانند شکل مقابل در کادر متنی وارد کرده و دکمه Active را بزنید تا حساب کاربری شما در این سایت ??عال شود.حال با ورود به پنل کاربری خود یک شماره تل??ن رایگان دریا??ت میکنید که باید از این شماره تل??ن در ثبت نام و ساخت ایمیل در یاهو از آن است??اده کنید شما می توانید توسط این شماره از سراسر دنیا به صورت رایگان پیامک دریا??ت کنید.البته این شماره هر لحظه به صورت تصاد??ی تغییر میکند و باید بلا??اصله بعد از ظاهر شده شماره از آن است??اده کنید . اگر شماره ای که به شما داده شد کارنکرد با ری??رش کردن این ص??حه شماره جدیدی دریا??ت می کنید. مانند تصویر زیر:

phone-n-4bm.png

حال به ص??حه ثبت نام یاهو بروید و ??رم ثبت نام را پر کنید:

Untitled.png

در قسمت شماره تل??ن که برای تایید ثبت نام گر??ته می شود پیش شماره ایران وجود ندارد شما باید پیش شماره 44+ را که پیش شماره United Kingdom می باشد را انتخاب کنید حال با پنل کاربری خود در سایت 2-waysms.com بروید و همان شماره تل??نی که مانند تصویر بالا نشان داده شده را کپی کرده و در قسمت شماره تل??ن در ??رم سایت یاهو وارد نمایید.

نیازی به پر کردن قسمت های Optional Recovery Number و Relationship نیست . حال بر روی دکمه Create Account کلیک کنید .در ص??حه بعد نیز کد امنیتی را وارد کرده و تایید کنید ، حال اکانت شما با مو??قیت ساخته می شود.

حال به ص??حه ثبت نام یاهو بروید و ??رم ثبت نام را پر کنید:

Untitled.png

در قسمت شماره تل??ن که برای تایید ثبت نام گر??ته می شود پیش شماره ایران وجود ندارد شما باید پیش شماره 44+ را که پیش شماره United Kingdom می باشد را انتخاب کنید حال با پنل کاربری خود در سایت 2-waysms.com بروید و همان شماره تل??نی که مانند تصویر بالا نشان داده شده را کپی کرده و در قسمت شماره تل??ن در ??رم سایت یاهو وارد نمایید.

نیازی به پر کردن قسمت های Optional Recovery Number و Relationship نیست . حال بر روی دکمه Create Account کلیک کنید .در ص??حه بعد نیز کد امنیتی را وارد کرده و تایید کنید ، حال اکانت شما با مو??قیت ساخته می شود.

y-account-has-s-4bm.png

توجه : باید بلا??اصله بعد از ظاهر شده شماره تل??ن در سایت 2-waysms.com آن را در ص??حه ثبت نام یاهو کپی کرده و ثبت نام انجام شود چون این شماره ها به صورت تصاد??ی هر لحظه عوض شده یعنی شماره تل??نی که در سایت 2-waysms.com مشاهده می کنید در همان لحظه قابل است??اده است البته اگر شماره تل??ن وارد شده پذیر??ته نشد با ری??رش کردن ص??حه پنل کاربری خود در سایت 2-waysms.com شماره ی جدیدی دریا??ت می کنید .

خب دیگه حالا همه شصت{شست} دستتونو به نشانه ی بوووق به سمت یاهو نشان دهید.:=-0:

:thumbup:

اینم منبع :

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

20998522601282940514.jpeg

:=-0::=-0::=-0::=-0::=-0:

لینک به ارسال

سلام اقا من مراحلو ر??تم منتها بعد از کد امنیتی میگه یه شماره که بهش اس بده که یه کد براش اس ام اس کنه که باید وارد کنم تا ایدی ساخته بشه؟ چه کنم؟

لینک به ارسال

دوستان اس ام اسي که ياهو به شما ارسال میکنه میتونید توی ص??حه پنل کاربری خود در سایت 2-waysms و در قسمت inbox ببینید.

به تب inbox برید.

لینک به ارسال

ممنون از شما دوست گرامی

ایا من که قبلا ایمیل درست کردم و شماره ایران را ندادم

الان می تونم همان ایمیل م را اصلا کنم و شماره رایران یعنی موبایلم را بهش بدم

ممنونم از راهنمایی شما

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...