رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
HojabrA

تاپیک رسیدگی به مسائل و مشکلات ویندوز 8

پست های پیشنهاد شده

...........................................................................

ویرایش شده توسط HojabrA

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام لط??ا نحوه است??اده از store ویندوز 8 رو اموزش کامل بدهید با تمام جزییات و کاربردی:1975:

لینک به ارسال

آقا من نتونستم 8.1 اینترپرایز رو کرک کنم!

لینک به ارسال
آقا من نتونستم 8.1 اینترپرایز رو کرک کنم!

بعد از نصب ویندوز وارد آدرس زیر بشوید:

Control Panel\All Control Panel Items\System

از قسمت Windows Activation سریال نامبر زیر را وارد کنید:

Windows 8.1 Enterprise Preview supports product key activation:

YNB3T-VHW8P-72P6K-BQHCB-DM92V

حتما باید به اینترنت وصل باشید

لینک به ارسال

برطر?? کردن مشکل ??ونت اصلی ویندوز 8

در بعضی مواقع برخی نرم ا??زار های جانبی ??ونت اصلی ویندوز را تغییر می دهند که در ویندوز 8 مشکل شدیدی به وجود می آید

نمایش مربعی عجیب و غریب بجای نمایش علائم ویندوز:

[ATTACH=CONFIG]5167[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]5168[/ATTACH]

این مشکل به خاطر این ایجاد می شود که نسخه ??ونت اصلی سیستم به یک یا چندین نسخه قدیمی تر بازمی گردد:

نسخه جدید:

[ATTACH=CONFIG]5169[/ATTACH]

نسخه قدیمی:

[ATTACH=CONFIG]5170[/ATTACH]

برای ر??ع این مشکل کا??یست ??ونت seguisym را دانلود و نصب کنید و سپس سیستم را ری استارت کنید و مشکل شما برای همیشه حل خواهد شد:

[ATTACH=CONFIG]5171[/ATTACH]

لینک به ارسال

سلام من Windows 8.1 Core 32 بیت نصب دارم ??‌نمیتونم ??عالش کنم ... چه کنم؟؟

لینک به ارسال
سلام من Windows 8.1 Core 32 بیت نصب دارم ??‌نمیتونم ??عالش کنم ... چه کنم؟؟

دو ست عزیز ویندوز core 8.1 همان ویندوز 8 است و آنچنان ت??اوتی ندارد. در حال حاظر متاس??انه تمامی ویندوزهای 8.1 غیر قابل ??عالسازی هستند. بهتره به نسخه ویندوز 8 بازگردید و منتظز باشید تا ماه آنده که بطور رسمی انتشار بشه که یقینن راهای ??عالسازی آن هم بعد از انتشارش خئاهد امد.

لینک به ارسال

ر??ع مشکل ??لش کوچیک پایین گزینه های منوی استارت و ر??ع غیر ??عال شدن حالت لایو آنها در ویندوز 8.1

Store ویندوز 8.1 به صورت اتوماتیک تمامی نرم ا??زارهایی که نصب کرده اید را آپدیت می کند که این امر برخی مواقع با مشکل مواجه می شود و ??لشی کوچکی(مبنی بر دانلود کردن آپدیت نرم ا??زار) پایین نرم ا??زار ها در منوی استارت ایجاد می شود که باعث غیر ??عال شدن حالت لایو آنها می شود:

[ATTACH=CONFIG]6002[/ATTACH]

برای ر??ع این مشکل دو روش وجود دارد

روش اول: اگر از آنتی ویروس AVAST یا اینترنت سکیوریتی AVAST است??اده می کنید سعی کنید پاکش کنید و چک کنید اگر این مشکل برطر?? شد, تا زمانی که AVAST آپدیتی برای ر??ع این مشکل بدهد از آنتی ویروس دیگری است??اده کنید.

روش دوم: اگر با روش اول مشکل حل نشد نرم ا??زاری که کنار آن این ??لش را مشاهده می کنید را با راست کلیک کردن روی آن و انتخاب گزینه Uninstall, اناینستالش کنید. نگران نباشید تمام نرم ا??زار هایی که پاک کرده اید را می توانید از Windows Store دوباره نصب کنید به این صورت که وارد Store بوشید و کلیک راست مایوس را ب??شارید و از منوی باز شده گزینه Your Apps را انتخاب کنید:

[ATTACH=CONFIG]6003[/ATTACH]

و حالت نمایش نرم ا??زار ها را روی Apps not installed on this PC قرار دهید و نرم ا??زار هایی که پاک کرده اید را دوباره نصب کنید و این مشکل برای همیشه برطر?? خواهد شد.

[ATTACH=CONFIG]6004[/ATTACH]

لینک به ارسال
مهمان مهمان

سلام ببخشید من ویندوز 8 رو نصبکردم ولی وقتی به اینترنت وصل میشه یک دقیقه بعد یه ص??حه ابی میاد ( ??کر کن ص??حه ابی مرگ باشه ) بعد کامپیوتر ریستارت میشه ولی اگه اینترنت وصل نباشم این ات??اق نمی??ته نمیدونم مشکلشه چیه تو بقیه ویندوز ها هم این مشکل رو ندارم ??قط 8 راهنماییم کنید خواهشا

اگه ویندوز 8.1 رو بریزم مشکلم حل میشه یا نه ؟

مرسی از سایت خوبتون

لینک به ارسال
سلام ببخشید من ویندوز 8 رو نصبکردم ولی وقتی به اینترنت وصل میشه یک دقیقه بعد یه ص??حه ابی میاد ( ??کر کن ص??حه ابی مرگ باشه ) بعد کامپیوتر ریستارت میشه ولی اگه اینترنت وصل نباشم این ات??اق نمی??ته نمیدونم مشکلشه چیه تو بقیه ویندوز ها هم این مشکل رو ندارم ??قط 8 راهنماییم کنید خواهشا

اگه ویندوز 8.1 رو بریزم مشکلم حل میشه یا نه ؟

مرسی از سایت خوبتون

لط??ا بگین از چه طریق کامپوترتون وصل به اینترنت بیسیم یا با سیم؟ کارت شبکه داخلی دارین که روی مادربورد بسته میشه یا خارجی usb?

لینک به ارسال
مهمان مهمان

اینترنتم adsl با سیمه کارت شبکه هم روی مادربرد نصبه

لینک به ارسال
مهمان مهمان
لط??ا بگین از چه طریق کامپوترتون وصل به اینترنت بیسیم یا با سیم؟ کارت شبکه داخلی دارین که روی مادربورد بسته میشه یا خارجی usb?

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست عزیز آیا از نسخه preview و یا کرک نشده ویندوز 8 است??اده می کنید؟

اگر اینطور است سعی کنید به 8.1 آن را اتقا دهید و حتما ویندوزتون را اکتیو کنید

اگر کارت شبکتون جدا هست یعنی روی یکی از پورت های pci مادربورد بستین بهتره با یک کارت شبکه دیگه امتحان کنید اگر نه از پورت lan خود مادر بورد است??اده می کنید دو راه زیر را امتحان کنید:

راه اول:

اینکه تمام دستگاها و سخت ا??زار های خارجی مثل هارد اکسترنال و یا ??لش دیسکی که به سیستم متصل هستند را جدا کنید بعد کابل شبکه را وصل کنید

راه دوم:

وارد سی?? مود بشید ببینید اونجا هم این مشکل را دارید یا خیر

کلید ترکیبی پنجره با R را باهم بزنید در پنجره باز شده بنویسید msconfig و اینتر کنید. در ص??حه بعد سر??صل Boot را باز کنید و تیک گزینه Safe boot را ??عال کنید و از گزینه های زیر آن Network را انتخاب کنید و کامپیوترتان را ری استارت کنید و بعد از اینکه به محیط سی??مود آمدید چک کنید ببینید در Safemode هم این مشکل را دارید یا خیر

6049-screenshot-32-png

6050-screenshot-33-png

اگر داخل safemode این مشکل را نداشتید مشکل شما سخت ا??زاری نیست و نرم ا??زاری می باشد که به احتمال %99 به خود ویندوز مربوط می شود که اگر ویندوز 7 خود را آپدیت کرده باشید به ویندوز 8 ممکن است درست و سالم آپدیت نشده باشد

اگر هم اینطور نبود سعی کنید درایور مربوط به کارت شبکه خودتون را آپدیت کنید و ویندوز 8تان را هم آپدیت کنید

ویرایش شده توسط HojabrA

لینک به ارسال

من نسخه کرک شده 8 pro را روی سیستمم دارم و کرک شده و بدون مشکل کار میکنه سوالم اینه آیا با ارتقا به 8.1 یا همان ویندوز آبی تغییری در کرک و کلا مشکل ویندوز ایجاد میشود با خیر ممنون میشم جواب بدید

لینک به ارسال
من نسخه کرک شده 8 pro را روی سیستمم دارم و کرک شده و بدون مشکل کار میکنه سوالم اینه آیا با ارتقا به 8.1 یا همان ویندوز آبی تغییری در کرک و کلا مشکل ویندوز ایجاد میشود با خیر ممنون میشم جواب بدید

بله چون ویندوز 8 از طریق Multiple KMS اکتیو میشه با آپدیت کردن به 8.1 کرک ویندوز از بین میره ولی برای ویندوز مشکلی پیش نمیاد که شما میتونید با نرم ا??زار Activator windows 8.1 خیلی راحت ویندوزتون را دوباره اکتیو کنید که میتونید از پست زیر دانلودش کنید:

??عال سازی و قانونی کردن ویندوز 8.1

لینک به ارسال

با سلام

یه مشکل تو ویندوز 8 دارم که خیلی اذیتم می کنه خواهشا خیلی زود کمکم کنید.

یه ماهی هست که یه لب تاپ با ویندوز 8 که خود مغازه نصب کرده گر??تم که بعضی وقتا(بیشتر موقع روشن کردن لب تاپ)خود به خود دیسکانکت میشه و باید به صورت دستی کانکت کنم.اینترنتم وایمکس مبین نت هست که روی لب تاپ دیگه این مشکل رو ندارم.با توجه به اینکه این مشکل وقت و زمان خاصی نداره و ساکن شهرستانم و دسنگاه رو از تهران گر??تم موندم این مشکلو چطور حل کنم ممنون میشم کمکم کتید.

لینک به ارسال
با سلام

یه مشکل تو ویندوز 8 دارم که خیلی اذیتم می کنه خواهشا خیلی زود کمکم کنید.

یه ماهی هست که یه لب تاپ با ویندوز 8 که خود مغازه نصب کرده گر??تم که بعضی وقتا(بیشتر موقع روشن کردن لب تاپ)خود به خود دیسکانکت میشه و باید به صورت دستی کانکت کنم.اینترنتم وایمکس مبین نت هست که روی لب تاپ دیگه این مشکل رو ندارم.با توجه به اینکه این مشکل وقت و زمان خاصی نداره و ساکن شهرستانم و دسنگاه رو از تهران گر??تم موندم این مشکلو چطور حل کنم ممنون میشم کمکم کتید.

دوست عزیز اگر منظورتون از قطع شدن همان wifi لپتاپ باشه به لپتاپ مربوط نمیشه یکی از باگ های موجود در ویندوز است که با نرم ا??زار wififixer ??کر میکنم مشکلتون حل بشه. متاس??انه الان دسترسی به کامپیوتر ندارم شما این نرم ا??زار دانلود کنید اگر مشکلتون حل نشد به زودی پیگیری خواهم کرد

لینک به ارسال

باسلام و تشکر از پاسخ سریعتان

راه حلتان را امتحان می کنم و نتیجه را به خدمتتان می رسانم

با تشکر

لینک به ارسال

بله چون ویندوز 8 از طریق Multiple KMS اکتیو میشه با آپدیت کردن به 8.1 کرک ویندوز از بین میره ولی برای ویندوز مشکلی پیش نمیاد که شما میتونید با نرم ا??زار Activator windows 8.1 خیلی راحت ویندوزتون را دوباره اکتیو کنید که میتونید از پست زیر دانلودش کنید:

??عال سازی و قانونی کردن ویندوز 8.1

خیلی ممنون

حالا کلا مزیتهایی که نسخه 8.1 نسبت به 8 داره چیا هست؟آیا ارزش داره نصب کردن داره؟آیا تغییرات محسوس هست؟مثلا من تو نسخه 8 نمیتونم کارت تی وی رو با حتی با درایو اپدیت شده 8 نصب و اجرا کنم در حالیکه در ویندوز7 این عمل با درایو قدیمی و محصوص 7 صورت پذیر??ته حالا تو ویندوز 8.1 از این نظر امتیازی داره؟کسی امتحان کرده رو یک نرم ا??زار حیاتی و خاص خودش؟یا صر??ا چند تا تم و چند تا ابزار جدید و نه کاربردی

لینک به ارسال
خیلی ممنون

حالا کلا مزیتهایی که نسخه 8.1 نسبت به 8 داره چیا هست؟آیا ارزش داره نصب کردن داره؟آیا تغییرات محسوس هست؟مثلا من تو نسخه 8 نمیتونم کارت تی وی رو با حتی با درایو اپدیت شده 8 نصب و اجرا کنم در حالیکه در ویندوز7 این عمل با درایو قدیمی و محصوص 7 صورت پذیر??ته حالا تو ویندوز 8.1 از این نظر امتیازی داره؟کسی امتحان کرده رو یک نرم ا??زار حیاتی و خاص خودش؟یا صر??ا چند تا تم و چند تا ابزار جدید و نه کاربردی

من خودم هر نرم ا??زار که داشتم تا به حال اجرا شده و مشکلی نداشتم مخصوصا روی نسخه 64 بیتی. سخت ا??زاری هم مشکلی نداشتم من کارت TV دارم که زمان xp خریداری کرده بودم و درایور آن تا vista بیشتر آپدیت نشد و مشکلی در ویندوز 8 یا 8.1 نداشتم. ??قط باید Compatibility اجرا یا نصب آن نرم ا??زار رو تغییر بدید.

جدای ظاهر ??رق های اصلی که ویندوز 8.1 نصب به 8 داره اینه که:

1. جستوجو برای شما بسیار گسترده شده که نتیجه جستوجو برای شما از داخل نرم ا??زار ها, درایوهای محلی و اینترنت به صورت همزمان استخراج میشه

2. شخصی سازی و تغییرات برای کاربر آسانتر و بهتر شده به طور کل دست کاربر بازتر شده

3. Windows Store تغییراتی داشته که انچنان چشم گیر نیست

و خب متمعنا یک سری از باگ ها در آپدیت 8.1 برطر?? شدن

لینک به ارسال
دوست عزیز اگر منظورتون از قطع شدن همان wifi لپتاپ باشه به لپتاپ مربوط نمیشه یکی از باگ های موجود در ویندوز است که با نرم ا??زار wififixer ??کر میکنم مشکلتون حل بشه. متاس??انه الان دسترسی به کامپیوتر ندارم شما این نرم ا??زار دانلود کنید اگر مشکلتون حل نشد به زودی پیگیری خواهم کرد
سلام

سایت مربوطه باز نمیشه و تو گوگل هم که گشتم wififixer بیشتر مربوط بود به آندرویدو راجع به ویندوز8 چیزی پیدا نکردم.حالا درایور کارت شبکه رو آپدیت کردم تا ببینم نتیجش چی میشه

لینک به ارسال
سلام

سایت مربوطه باز نمیشه و تو گوگل هم که گشتم wififixer بیشتر مربوط بود به آندرویدو راجع به ویندوز8 چیزی پیدا نکردم.حالا درایور کارت شبکه رو آپدیت کردم تا ببینم نتیجش چی میشه

دانلود نرم ا??زار

wififixer

لینک به ارسال

حل مشکل پاک شدن دسکتاپ از منوی استارت

ممکنه در ویندوز پیش بیاد که دسکتاپ از منوی استارت حذ?? بشه. حالا چطور میشه دسکتاپ را باز گرداند در حالی داخل All Apps هم وجود ندارد

[ATTACH=CONFIG]6079[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]6080[/ATTACH]

کلید ترکیبی پنجره + R را ب??شارید و در ص??حه RUN آدرس زیر را بنویسید و اجرایش کنید:

%programdata%\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs

??ایل Desktop Tile را دانلود کنید و ??ایل Desktop.lnk را از داخل آن استخراج کنید و داخل آدرس بالا کپی کنید تا دسکتاپ به منوی استارت باز گردد

[ATTACH=CONFIG]6082[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]6083[/ATTACH]

لینک به ارسال

غیر??عال بودن وایرلس در ویندوز 8.1

سلام دوستان

من ویندوز 8.1 نصب کردم اما گزینه روشن کردن وایرلسش غیر??عاله

برای مشاهده سایز اصلی عکس کلیک کنید

28138919617793687618.jpg

لپ تاپ من Lenovo g580 با شماره مدل 20150 هستش

چیپ وایرلسم مال شرکت boardcom هستش که خود ویندوز شناخته

61126543686617177082.jpg

اما گزینه روشن خاموشش غیر??عاله

بعدش اینکه من ر??تم تو سایتش واسه مدلم درایورشو بگیرم نوشته که داخل خود ویندوز 8.1 موجوده این درایور.واس همین نذاشتنش

93781329713552795359.jpg

توی ویندوز 7 برای اینکه گزینه روشن خاموش کردن وایرلس و بلوتوثم بیاد باید اول energy managment رو نصب میکردم تا اون گزینه ها بیاد.اما الآن مال 8.1ش رو گر??تم اما اون گزینه ها نمیاد که با دکمه fn+f5 هستش.الآن وقتی این دیکمه رو میزنم حالت air plan mode ??عال و غیر ??عال میشه

مودم وایرلسمم روشنه اما ویندوز پیداش نمیکنه

توی NETWORK AND SHARING گزینه manage wireless موجود نیست که توی ویندوز 7 بعد از نصب درایور وایرلس میومد

حالا به نظر شما چکار کنم دوستان؟

مرسی

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...