رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mohammads77

تاپیک مخصوص بررسی ویندوز 8.1

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان این تاپیک رو زدم تا هر کی که ویندوز 8.1 رو نصب کرده درباره عملکرد آن نظرشو بده و همچنین مشکلات آن را با هم مطرح کنیم تا کسی شبه و ابهامی درباره نصب این نسخه جدید ویندوز نداشته باشه:1975:

ویرایش شده توسط mohammads77

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اول اینکه نسخه Enterprise ویندوز 8.1 عالیه است ولی متاس??انه هنوز راهی نیست که بشه ??عالش کرد که به تمام امکانات دسترسی داشته باشیم.

نسخه Professional هم راهی داره برای ??عال شدن ویندوز ولی پیچیده است.

منوی استارتی که گ??ته بود درسته تغییر کرده. قبلا توی ویندوز 8 هر نرم ا??زاری که نصب می شد تمامی شورتکاتهاش خودکار به منوی استارت اضا??ه می شد در حالی که ما نمی خواستیم. در ویندوز 8.1 اینطور نیست هر نرم ا??زاری که نصب می شه ??قط به بخش All Apps اضا??ه میشه نه به استارت که اگر بخوایم خودمون باید به استارت پینش کنیم و اینکه کلید استارت رو به taskbar اضا??ه کرده خب زیباییه خودشرو داره ولی کار خاصی انجام نمیده.

در ویندوز 8 برای اینکه نرم ا??زارهای metro را ببندیم باید پنجره آن را به سمت پایین ص??حه می کشیدیم. در ویندوز 8.1 دو حالت بستن نرم ا??زاری وجود دارد که حالت اول مثل ویندوز 8 بوده ولی حالت دوم به این صورت است که اگر پنجره نرم ا??زار را در پایین ص??حه نگه داریم به کل بسته خواهد شد به این صورت که در واقع Process آن نرم ا??زار بسته می شود و نرم ا??زار ریست می شود.

گستردگی بیشتری در ویندوز 8.1 مشاهده می شود از جمله اینکه بجای اجرا شدن منوی استارت پس از بالا آمدن ویندوز می تواندید مستقیم وارد دسکتاپ شوید. رنگ آمیزی و شخصی سازی تمامی بخشهای ویندوز SART و Lockscreen و ... بیشتر شده. نام Computer به This PC تغییر یا??ته و همچنین بخش Libraries یعنی Videos و Pictures , .... به ص??حه اول Computer یا This PC اضا??ه شده

زمان بوت شدن ویندوز و همچنین زمان نصب ویندوز کمتر شده

دو نرم ا??زار SkyDrive و Skype به نرم ??زارهای پیش??رض د ویندوز اضا??ه شده.

نرم ا??زار Store بسیار تغییر کرده و با توجه به زبان انتخابی شما و محله ی انتخابی شما می نوانید بهتر نرم ا??زار ها را پیدا کنید و همچنین ت??اوتهایی در ظاهر آن نیز ایجاد شده.

جستوجوی ویندوز بسیار وسیع و گسترده شده به این صورت که نتیجه کلمه ای که جستوجو کرده این نه ??قط از کامپیوتر شما بلکه تمامی نرم ا??زار ها و اینترنت خواهید بود.

و خیلی خیلی موارد دیگری است که به زودی با آنها روبرو خواهیم شد

لینک به ارسال

من نصب کردم یه مشکلی ویندوز 8 داشت بعد از یک مدت نمیدونم چرا ولی نوار بالای ص??حه تو هر برنامه و ... یه شکلی میشد ولی تو 8.1 این طور نیست.

لینک به ارسال

خوبه ولی بازی های جدید رو اجرا نمی کنه کلی پول دادم لپ تاپ ایسوس گر??تم الان مثلا بتل??یلد3 رو اجرا نمی کنه

لینک به ارسال
خوبه ولی بازی های جدید رو اجرا نمی کنه کلی پول دادم لپ تاپ ایسوس گر??تم الان مثلا بتل??یلد3 رو اجرا نمی کنه
ایسوس؟؟؟؟او?? ... ام اس ای گر??تم باقلوا... قوی ترین لپ تاپ دنیا هست ... در ضمن من بتمن رو که نتونستم درست رو وین 8 اجرا کنم رو 8.1 تونستم!!من که pc رو دادم تعمیر معلوم شد اون طر?? که دادم ا??تضاح جمع کرده و قطعاتش اکثرا مشکل داره گذاشتمش کنار الان هم دارم با لپ تاپم بتمن بازی می کنم ...

لینک به ارسال
ایسوس؟؟؟؟او?? ... ام اس ای گر??تم باقلوا... قوی ترین لپ تاپ دنیا هست ... در ضمن من بتمن رو که نتونستم درست رو وین 8 اجرا کنم رو 8.1 تونستم!!من که pc رو دادم تعمیر معلوم شد اون طر?? که دادم ا??تضاح جمع کرده و قطعاتش اکثرا مشکل داره گذاشتمش کنار الان هم دارم با لپ تاپم بتمن بازی می کنم ...

:429778le1utwnx4p:

لینک به ارسال
چی شده؟؟؟؟؟؟

اخه کسی از لب تاپ است??اده میکنه:flapper:

لینک به ارسال
اخه کسی از لب تاپ است??اده میکنه:flapper:
منظورش اینه کسی با لب تاپ بازی نمیکنه.

لینک به ارسال
منظورش اینه کسی با لب تاپ بازی نمیکنه.

زدی وسط هد??:sig: / لپ تاپ :78:

لینک به ارسال

دوستان یه سوال.ایا ویندوز 8.1 کاملی توی ایران اومده که کرک کاملی داشته باشه و بشه از همه امکاناتش است??اده کرد؟

لینک به ارسال
دوستان یه سوال.ایا ویندوز 8.1 کاملی توی ایران اومده که کرک کاملی داشته باشه و بشه از همه امکاناتش است??اده کرد؟

نسخه Pro ویندوز 8.1 RTM هست ولی اکتیو کردنش پیچیده است.

تا ماه دیگر به صورت رسمی انتشار میشه بهتره صبور باشید

لینک به ارسال

با سلام

من یه مشکلی پیدا کردم، وقتی می خوام تیک Media Features رو بزنم پیغام خطا میده!

من از ویندوز 8.1x64 مدیا سنتر پرو است??اده می کنم..

ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

[ATTACH=CONFIG]10288[/ATTACH]

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...